Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Europa Universalis: Rome - rzymska odsłona bestselerowej strategii

17 postów w tym temacie

Podam Cenegę do sądu za kolejną nieudaną sesję :P Akurat w tym gorącym okresie muszą gierkę wypuszczać :/ Ale trudno się mówi, trzeba grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 16:20, Quatre napisał:

Podam Cenegę do sądu za kolejną nieudaną sesję :P Akurat w tym gorącym okresie muszą
gierkę wypuszczać :/ Ale trudno się mówi, trzeba grać :D

Skąd ja to znam ;) Faktycznie, trza grać! EU jak dla mnie nigdy za mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 12:24, lurynowicz napisał:

Skąd ja to znam ;) Faktycznie, trza grać! EU jak dla mnie nigdy za mało!

Z tym Rzymem jest o tyle fajnie, że ja zawsze bardziej lubiłem nie EU, ale właśnie wariacje na temat, czyli Crusader Kings i Hearts of Iron 2. Mam nadzieję, że Rzym będzie podobny do Mrocznych Wieków, oczywiście z całą masą usprawnień :)

Straszliwe pożeracze czasu te Europy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja klasyczne EU lubię ze względu na interesujące lokowanie w kwestii epok historycznych, ale i w HoI tłukłem jak wariat. Rome może być baaardzo ciekawe, wszak nie ma to jak odkryć nowe kontynenty "nieco" przed innymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EU - jedna z moich ulubionych gier, ale podobnie jak Quatre zawsze podobało mi się bardziej Hearts of Iron.
Mam nadzieję, że EU: Rome nie zawiedzie i będzie grą równie dobrą co poprzedniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadnie do tego wątku ktoś z Cenegi?
Gdzie nathanadler?

Ile ma kosztować "Europa Universalis: Rome"?
Czy będzie także wydanie kolekcjonerskie? - jak na Zachodzie i tym co dołączam na obrazku?

A tak w ogóle skoro temat "Europy Universalis" - kiedy Cenega wydała (płytowo jak zrobili Rosjanie) wreszcie dodatek "Napoleon''s Ambition" do "EU III"
Paradox ujawnił ze będzie... drugi dodatek do "Europa Universalis III" o tytule "In Nomine". Dodatek będzie wymagał posiadania zainstalowanego "Napoleon''s Ambition"!
Cenego może wydanie to (całość) w „kolekcji klasyki” – tak jak zrobiliście z „HoI”?:)

20080320125815

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Milo zobaczyc ze rodzima scena EU zyje i ma sie dobrze. Malo nas tu jeszcze, ale mam nadzieje ze niebawem zobaczymy sie w wiekszym gronie.

Na wstepie powiem ze absolutnie nie zrezygnowalismy z Rzymu. Jest to wazna pozycja na liscie Cenega. Ostatni brak informacji byl spowodowany duzymi nadkladami pracy wlozonymi w ten tytul. I nareszcie otrzymal on taka forme o jaka nasz team walczyl od pewnego czasu. jestem pewien ze kolejna odslona stanie sie kolejnym krokiem milowym w historii serii.

jeszcze troche cierpliwosci - juz niebawem wszystko bedzie jasne!

p.s. powiem nathanowi ze o niego pytaliscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy.

1.Mały off topic
Mam pretensję do Cenegi (sklepu Cenegi) za to, że robi sobie jaja z moim zamówieniem na "Assassin''s Creeda" limited preorder pack. (nr. zam. 6608) z dn. 2008-04-02 - wypadałoby Wam chociaż przeprosić mnie że nie wysyłacie gry i nie (zapewne ?) wyślecie a nie udawać że nie ma sprawy i nie odpowiadać na e-maile:P

2.Będzie „Europa Universalis: Rome” wydanie kolekcjonerskie?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. juz wyjasniam sprawe zamowienia. wszystkie zakupione gry sa wysylane regularnie, bardzo mnie dziwi ze akurat to zamowienie nie bylo zrealizowane.

2. poki co nie planujemy edycji kolekcjonerskiej, moge jednak powiedziec ze wydanie premierowe bedzie zawierac wiele dodatkow ktore na pewno was uciesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 09:34, swistaque napisał:

1. juz wyjasniam sprawe zamowienia. wszystkie zakupione gry sa wysylane regularnie, bardzo
mnie dziwi ze akurat to zamowienie nie bylo zrealizowane.


Dzięki, paczka dotarła - Skoro Państwa dziwi ta sprawa to tym bardziej mnie dziwi jak to możliwe że tak późno i dlaczego zignorowano e-maila w tej sprawie?
Teraz mam dwa egz. "Assassina" bo wątpiąc czy cokolwiek od Państwa dostanę musiałem kupić sobie na miejscu - no cóż bratanek będzie miał prezent na koniec roku szkolenego:)

Dnia 05.05.2008 o 09:34, swistaque napisał:

2. poki co nie planujemy edycji kolekcjonerskiej, moge jednak powiedziec ze wydanie premierowe
bedzie zawierac wiele dodatkow ktore na pewno was uciesza


Cena zabójcza! Prawie 130 zł.?:( Przegięcie i to spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw upgraduję kompa,bo obecnie to antyk z 2002 :D.Potem sobie kupię(cena powinna spaść) i zacznę tworzyć Imperium..Kartagińskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałam kiedyś w jakąś Europę Universalis i mi się nie spodobała. Pewnie to przez to, że ja RTSów nie lubię i trzymam się od nich z daleka. EU wydała mi się jakoś szczególnie nudna..i dlatego nie kupię Rome nawet jakby sprzedawali po 10 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie jakoś przełknąć te 129 zeta zresztą na pewno duże sieci i sklepy online będą potrafiły nieco zejść z ceną. W sumie jak za możliwość podbica czy tam obronienia Rzymu to chyba nie tak dużo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować