Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

39 i pół - temat ogólny

352 postów w tym temacie

Wczorajszy odcinek był rewelacyjny.

Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się takiego toku wydarzeń. Wszystko zostało zaplanowane rewelacyjnie, cały odcinek był Boski, pełen przygód, pełen najrozmaitszych zwrotów akcji. Akcja w pociągu wymiatała, ale i tak koncert dał czadu. Cóż, pora czekać na drugi sezon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 20:31, Zagul napisał:

2 seria będzie na pewno ?? Bo teoretycznie już się wszystko wyjaśniło.


Będzie na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie będzie drugiego sezonu, ponieważ wszystko się wyjaśniło i skończyło się spektakularnym happy endem, zatem nie liczcie na drugi sezon po prostu nie będzie o czym miał opowiadać, a drugiej "Magdy M." niech z tego nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 21:43, Kraju92 napisał:

Według mnie nie będzie drugiego sezonu, ponieważ wszystko się wyjaśniło i skończyło się
spektakularnym happy endem, zatem nie liczcie na drugi sezon po prostu nie będzie o czym
miał opowiadać, a drugiej "Magdy M." niech z tego nie robią.



z tym że twórcy już dawno powiedzieli że będzie druga seria, już ją dawno kręcą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 22:42, Pernia napisał:

> Według mnie nie będzie drugiego sezonu, ponieważ wszystko się wyjaśniło i skończyło
się
> spektakularnym happy endem, zatem nie liczcie na drugi sezon po prostu nie będzie
o czym
> miał opowiadać, a drugiej "Magdy M." niech z tego nie robią.


z tym że twórcy już dawno powiedzieli że będzie druga seria, już ją dawno kręcą..


tylko o czym ma ona być...? wszystkie wątki elegancko zakończyli i niech tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 22:53, Pernia napisał:

nie wiem, ale kręcić kręcą. Pewnie bedzie cos z B27, z Patrykiem, nie wszystko sie wyjasnilo
:)

moze i racja...zresztą jak mi się nie spodoba najwyżej nie bede ogladał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>twórcy już dawno powiedzieli że będzie druga seria, już ją dawno kręcą..
skoro ją dawno kręcą mogliby dać 1-2 odcinki na zachętę ,bo np. moja mama ma załamke i ciągle mówi o końcu serialu a ja jej wtedy mówię że to koniec serii.edit ale niestety serie puszczane są razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 08:46, donard napisał:

>twórcy już dawno powiedzieli że będzie druga seria, już ją dawno kręcą..
skoro ją dawno kręcą mogliby dać 1-2 odcinki na zachętę ,bo np. moja mama ma załamke
i ciągle mówi o końcu serialu a ja jej wtedy mówię że to koniec serii.edit ale niestety
serie puszczane są razem

Nie licz na te 1-2 odcinki :( Nie ma takich szans .
Zreszta co potem by Twoja mama prosiła o kolejne dwa i tak dalej ... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak ! Już reklamowali nową serię 39 i pół . Nareszcie się doczekałem . Przynajmniej będzie co oglądać w tym nudnym TVN :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować