Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2011 o 00:19, Makintosh napisał:

Noż normalnie Ubi przegięło w tym wypadku pałkę...

Nie będę wnikać i oceniać. Słyszałam plotkę o jakichś problemach produkcyjnych.

Dnia 01.03.2011 o 00:19, Makintosh napisał:

Dostałem info, że:
"It should be enought for everyone who pre-ordered this game [in Poland] before
02/09..."

Może większość nakładu pójdzie do Empików/MM?
Nie wiem, nie będę gdybać. Zobaczymy po premierze, jaka tam będzie dostępność tej edycji.

Dnia 01.03.2011 o 00:19, Makintosh napisał:

Aniu - miałbym tylko jedną, malutką prośbę

Do zamówienia dorzucić się nie da, bo pójdzie z magazynu prosto, ale równolegle z przesyłką kurierską możemy Ci takie "coś" wysłać pocztą. Napisz do mnie maila cytując ten post + dopisz dokładnie, jaki tekst tam być.
Nie żartuję, to życzenie jest akurat łatwe do spełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 02:10, Wojman napisał:

a to oznacza, ze pewnie jak zwykle beda jakies problemy.

Przypomnij mi się mailowo odnośnie Augmented na PC, to pomęczę jutro Cenegę again.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 13:37, Radekl2 napisał:

Mount & Blade Warband i Mount & Blade: Ogniem i Mieczem będzie można dorzucić do tej
nieszczęsnej, omijającej mnie EK AC:B? Jak napiszę do DOK to mi usuną tą kolekcjonerkę
i wrzucą tam zwykłe pudełko z płytką (...) oraz ten pakiet, tak?

Jeśli nie załapałeś się na Limited Codex, to po prostu złóż nowe zamówienie na dowolną dostępną edycję ACB (goła lub z figurką) + inną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 14:17, bobobo napisał:

Będzie można kupić EK wiedźmina 2 po premierze?

Prawdopodobnie tak, bo na pewno trochę osób nie odbierze zamówień lub je anuluje w ostatniej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 14:55, logray napisał:

Dałoby radę odblokować trochę wcześniej płatność za moje zamówienie na 3dsa (WR00181153)?
Korci mnie aby te pieniądze wydać na coś innego :)

Niestety nie :)
Opcję uregulowania płatności udostępniamy nie wcześniej niż 7 dni przed planowaną wysyłką produktu zamawianego w pre-orderze. Kiedy już wiemy na 99%, że towar się wyprodukuje i przyjedzie do nas w tym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 17:29, johnywol napisał:

Po sprawdzeniu wiadomości o tak dużym ograniczeniu ilości egzemplarzy doznałem szoku!
Niestety mnie też ominie ta edycja (zamawiałem 27.07 - 5 dniui :( ). Sprawdziłem status
swojego zamówienia i okazało się, że zostało wstrzymane.
Czy jest to równoznaczne z jego anulacją czy muszę prosić o anulowanie?

Te wstrzymane zamówienia anulujemy w okolicach premiery dopiero.
Bo może zdarzy się jakiś cud (tak jak w przypadku EK Cataclysmu), że jednak uda nam się załatwić większą ilość.
Ale wszystko wskazuje, że taki cud nie nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 17:34, bugs14 napisał:

kosztowała 109.99, najwyżej te 10 zł więcej dopłacę lub więcej, ale bez przesady, by
za samo DLC płacić tyle, co za edycję Codex).

Cena sugerowana zwykłej edycji została przez Ubisoft zwiększona w styczniu (po zmianie stawki VAT) ze 129,90 zł na 139,90 zł. Większość sklepów ma dalej "129,90 / 109,90 zł dla klienta", ale pewnie w ostatniej chwili zmienią na wyższą w zamówieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 17:50, Keiran napisał:

no wlasnie przed chwila tez dostalem takiego maila, co mnie bardzo zmartwilo. co sie
dzieje? czy tej edycji nie bedzie w polsce w ogole?

Będzie jej znacznie mniej niż wynosi zapotrzebowanie sklepów internetowych + sklepowych murowanych - tak to mogę określić, przy czym to sklepy internetowe na pewno dostaną mniej niż chciały. Nie wiem, co z murowanymi, mogą mieć dużo, albo też mogą mieć niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 17:58, johnywol napisał:

Będzie, ale gram.pl zrealizuje zamówienia tylko z 1 dnia (22.07 - pisało ze dwie strony
wcześniej). Dziwi mnie, że macie zapenioną tylko taką ilość egzemplaży.

Mnie już nic nie zdziwi [ocenzurowano]

Dnia 01.03.2011 o 17:58, johnywol napisał:

Czy można zapytać ile było zamówień 1 dnia, że tak szybko wyczerpaliście zapasy.

W pierwszym dniu "poszło" 20% ilości, jaką miałam wstępnie zagwarantowaną w lipcu 2010, a którą chciałam potem zwiększyć we wrześniu 2011 o 200%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 19:55, bugs14 napisał:

A czy na 100% będą dodatki w postaci: Postacie do Multi + Mapy + Zbroja; do edycji z
Figurką? Wolę się upewnić ;)

Mam to na piśmie w mailu z Ubisoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 18:00, bugs14 napisał:

Dzięki Aniu za wypuszczenie tej... "rekompensaty" ;)

To nie mnie się należą podziękowania, tylko Ubisoftowi, który postanowił zrekompensować mniejszy nakład Codex wypuszczając taką edycję z figurką.
Ja tylko poczekałam, aż będzie coś więcej wiadomo na jej temat, i dopiero wtedy wysłaliśmy maile do tych osób, które się nie załapały na Codex wraz z ofertą na ten "substytucyjny" produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie możesz anulować sam najpóźniej dzień przed terminem wysyłki określonym na karcie produktu.

Jeśli nie odpowiedziałam Ci jeszcze na jakieś pytanie w Twoich postach (wciąż się przebijam przez posty z konsulatu z 24 h, w ciągu dnia zajęta byłam m.in. opanowaniem sytuacji z ACB), to wyślij mi maila z pytaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 19:57, akne napisał:

> A czy na 100% będą dodatki w postaci: Postacie do Multi + Mapy + Zbroja; do edycji
z
> Figurką? Wolę się upewnić ;)
Mam to na piśmie w mailu z Ubisoft.

Ok, prawdopodobnie nie mam już więcej pytań dotyczących Assassin''s Creed Brotherhood. Chyba, że ktoś zrezygnuje i będę mógł zrealizować Codex... w co wątpię, ale kto wie, co Akne zdziała... :P
Dziękuję Ci z całego serca za ogólną pomoc, robisz dla nas bardzo wiele :) I przy okazji uspokoiłaś póki co mój portfel ;)

EDIT: A jeśli już dziś zamówiłem edycję z figurką, to dostanę tego mail'a? Tak z ciekawości pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 20:02, bugs14 napisał:

Dziękuję Ci z całego serca za ogólną pomoc, robisz dla nas bardzo wiele :) I przy okazji
uspokoiłaś póki co mój portfel ;)

Staram się jak mogę :) Padam na pysk dziś, a jeszcze muszę dziś wieczorem obsłużyć papierkologię dla dostawy Retribution jutrzejszej + maile do magazynu, że mamy jutro ważną wysyłkę.


Jeśli ominęłam jakiś post z ostatnich 24 h, to proszę się przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować