Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2011 o 22:44, Wilkv napisał:

A jednak nie dostałem żadnego SMS, że paczka jest do odbioru, a nr mam podany dobry :(
Maila odebrałem zbyt późno, aby mieć paczkę dzisiaj, trudno ;) Jutro też jest dzień.


Sprawdzę w poniedziałek, czy system wysyłania SMSów działa bez zakłóceń. Dzięki za zgłoszenie problemu.
W ogóle zgłaszajcie wszelkie problemy związane ze sklepem, bugi itp. Tutaj albo lepiej mailem - maile sobie agreguję i odhaczam do załatwienia :)
Za zgłaszanie problemów przewiduję bonusiki - może darmową wysyłkę zamówienia albo zniżkę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 06:50, dreamer94 napisał:

> pizzę przynajmniej raz w tygodniu
Jakby co lubię z szynką, pieczarkami i kukurydzą :)

A ja uwielbiam pizzę kebabową, a nie znoszę owoców morza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja skorzystam z obecności Akne i zadam pytanko- mam w planach zamówić do AC: B (jeśli EK nigdzie nie dostanę) M&B Warband i najpierw myślałem o pakiecie razem z Ogniem i Mieczem, ale tu dostałem odpowiedź, że nie jest to dobry pomysł, że lepiej kupić OiM: Dzikie Pola- tylko są zbyt drogie. Czy przewidujecie kiedyś pakiet Warband + OiM: Dzikie Pola? Czy coś takiego jest w ogóle możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu kiedyś wspominałaś, że negociujesz z Redami dodawanie do kolekcjonerek W2 tego DLC, które dodajecie do edycji premium ;D i udało się czy Redzi są za twardzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 19:22, Zordon88 napisał:

Czy będzie można kupić w sklepie koszulki" Crysis 2 Chest Plate & Spine" ?

Niestety na razie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 19:12, Nor2323 napisał:

Aniu kiedyś wspominałaś, że negociujesz z Redami dodawanie do kolekcjonerek W2 tego DLC,
które dodajecie do edycji premium ;D i udało się czy Redzi są za twardzi ?

Przypomnę się Redom next week. Albo co tam: zaraz im napiszę przypominajkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę się przypomnieć :

Mam dwa pytanka odnośnie asortymentu: czy ty Aniu możesz mi wyjaśnić bądź któryś z gramowiczów czy ta winda 7 jest normalną wersją nie żadnym upgradem lub coś w tym stylu: http://www.gram.pl/sk6_8gnrHeq3_MS_Windows_7_...mpaign=sklep

Póki co to wyróżnia się tym iż nie ma boxa, a płyta jest tylko w kopercie tak?

Natomiast po powiększeniu zdjęcia mogę przeczytać w opisie iż jest to cytuję: "pakiet OEM system builder przeznaczony WYŁĄCZNIE dla firm typu system builder" czy to oznacza że ja jako osoba fizyczna nie mogę kupić tej wersji systemu czy też jest on przeznaczony dla firm?

Pytanie drugie

Jak u was wygląda sprawa gwarancji na sprzęt komputerowy, a konkretnie na ten sprzęt http://www.gram.pl/sk8_8Q7fG,i1_HIS_ATI_Radeo...C_TURBO.html

Dajmy na to psuje się, odsyłam do was sprzęt czy jak?

I dodam jeszcze jedno pytanko, czy karciochę mogę zmówić do punktu odbioru bo jak robię sobie symulację to mam opcję odbioru osobistego, lecz nie ma opcji zapłaty przy odbiorze, a jak wiemy odbiór osobisty = tylko zapłata przy odbiorze gotówką, a nie przelewem czy kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, mam jeszcze do Ciebie takie jedno pytanko (spokojnie, nie chodzi o AC:BH :P)...
Będzie u was dostępne w Pre-Order (lub po premierze) gra WWE All Stars? Pamiętam, że kupowałem u was WWE SmackDown! vs. RAW 2011, więc mam nadzieję, że WWE All Stars też będzie u was dostępne (też w podobnej cenie :D). Premiera to 29.03-01.04, a to już niedaleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 19:04, akne napisał:

A ja uwielbiam pizzę kebabową, a nie znoszę owoców morza :)

Jaka to jest ? Nigdy nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 19:06, Radekl2 napisał:

A ja skorzystam z obecności Akne i zadam pytanko- mam w planach zamówić do AC: B (jeśli
EK nigdzie nie dostanę) M&B Warband i najpierw myślałem o pakiecie razem z Ogniem i Mieczem,
ale tu dostałem odpowiedź, że nie jest to dobry pomysł, że lepiej kupić OiM: Dzikie Pola-
tylko są zbyt drogie. Czy przewidujecie kiedyś pakiet Warband + OiM: Dzikie Pola? Czy
coś takiego jest w ogóle możliwe?

http://www.gram.pl/sk0_8QrjH,m6_Mount_Blade_Warband_i_Mount_Blade_Ogniem_i_Mieczem.html
Na razie CDP wydało taki pakiet. Dzikie jeszcze nie weszły w skład żadnego pakietu, są jeszcze świeże. A ich przecena pewnie nastąpi nie wcześniej niż w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 19:56, dreamer94 napisał:

> A ja uwielbiam pizzę kebabową, a nie znoszę owoców morza :)
Jaka to jest ? Nigdy nie słyszałem.

Ciasto pizzowe. Na cieście sos śmietanowo-czosnkowy (zamiast standardowego pomidorowego), na nim kawałki kebabowe + cebula + inne standardowe dodatki warzywne do kebaba + na to ser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 19:52, bugs14 napisał:

Będzie u was dostępne w Pre-Order (lub po premierze) gra WWE All Stars? Pamiętam, że
kupowałem u was WWE SmackDown! vs. RAW 2011, więc mam nadzieję, że WWE All Stars też
będzie u was dostępne (też w podobnej cenie :D). Premiera to 29.03-01.04, a to już niedaleko
;)

Gry THQ wydaje w Polsce CD Projekt. W najbliższym czasie pewnie ujawnią, że ten tytuł mają w planach, wyślą nam ofertę, a wtedy odpalimy pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 20:04, dreamer94 napisał:

Zarzucić przepis na Kącik Kulinarny :)

Nie zarzucę, bo sama takiej pizzy jeszcze nie robiłam. Spożywam gotowce z ulotek, co mi wieszają na drzwiach w bloku.
Muszę najpierw przeprowadzić beta testy na moim facecie, potem wypuścić wersję alfa, wysłać egzemplarze testowe do redakcji serwisów kulinarnych. Jeśli zdobędzie dobre recki, to wejdzie w fazę gold.
W każdym razie po Twoim poście wrzuciłam ją do mojego wydawniczego planu kulinarnego i rozpoczynam development.
W ciągu około 2-8 m-cy spodziewaj się zmasowanej akcji marketingowej.
Najpierw wypuszczę trailer tej pizzy w stylu "Dwie masowo lubiane potrawy na wynos w jednym produkcie są lepsze niż dwa osobno" i będę obserwować reakcje internautów. W trailerze wystąpi Turek przebrany za Włocha.
Potem ogłoszę, że w komponowaniu tej pizzy brały udział takie sławy kulinarne, jak moja babcia i kolega, co pracował w Pizza Hut 2 lata.
To tyle na razie, muszę opracować biznes plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym pakiecie wiedziałem- miałem w planach jak coś to go zamawiać, ale w temacie ogólnym do M&B dostałem odpowiedź, że OiM nie wnosi dużo do rozgrywki, że lepsze są Dzikie Pola- ja nie mam wystarczająco dużo pieniędzy, żeby zamówić sobie Warbanda + Dzikie Pola osobno... Dlatego pytałem o jakiś pakiet z nimi, za fajną cenę :) Zawsze szuka się promocji... Jak coś zamówię samego Warbanda (oczywiście nadal wszystko zależy od AC:B, ale tak będzie do premiery).
Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że się przypomniałeś, trochę jestem zapracowana.

Dnia 04.03.2011 o 19:36, twardy90 napisał:

Natomiast po powiększeniu zdjęcia mogę przeczytać w opisie iż jest to cytuję: "pakiet
OEM system builder przeznaczony WYŁĄCZNIE dla firm typu system builder" czy to oznacza
że ja jako osoba fizyczna nie mogę kupić tej wersji systemu czy też jest on przeznaczony
dla firm?

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-OEM-nie-dla-zwyklych-uzytkownikow,Aktualnosc,15352.html
Może znajdziesz w sieci aktualniejsze informacje.
Sklep gram.pl oferuje wystawianie faktur VAT, więc firma składająca komputery może kupić u nas Windows OEM do dalszej odsprzedaży.

Dnia 04.03.2011 o 19:36, twardy90 napisał:

Jak u was wygląda sprawa gwarancji na sprzęt komputerowy, a konkretnie na ten sprzęt
http://www.gram.pl/sk8_8Q7fG,i1_HIS_ATI_Radeo...C_TURBO.html

Dajmy na to psuje się, odsyłam do was sprzęt czy jak?


Kontaktujesz się z nami, jeśli coś się popsuje. Warunki napraw gwarancyjnych się zmieniają.
Możemy Cię odesłać do serwisu producenta bezpośrednio albo sami zacząć procedurę reklamacyjną z producentem.

Dnia 04.03.2011 o 19:36, twardy90 napisał:

I dodam jeszcze jedno pytanko, czy karciochę mogę zmówić do punktu odbioru bo jak robię
sobie symulację to mam opcję odbioru osobistego, lecz nie ma opcji zapłaty przy odbiorze,
a jak wiemy odbiór osobisty = tylko zapłata przy odbiorze gotówką, a nie przelewem czy
kartą.


W przypadku zamówienia o wartości większej niż 500 zł dostępna jest tylko opcja płatności z góry.
Ale może to zmienimy.
Chodzi o to, żeby żartownisie nie zamawiali drogich produktów za pobraniem.
Może po prostu wprowadzimy jakąś weryfikację takich zamówień (telefoniczną? mailową?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie mogę Ci zaproponować fajnej oferty na Warband z Dzikimi. Ale CDP powinno moim zdaniem najpóźniej w maju przecenić Dzikie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 20:51, akne napisał:

Póki co nie mogę Ci zaproponować fajnej oferty na Warband z Dzikimi. Ale CDP powinno
moim zdaniem najpóźniej w maju przecenić Dzikie.


Zobaczymy jak to się rozwinie, ale pewnie jak będę zamawiał to samego Warbanda.
Jest jeszcze pełno gier, które chciałbym kupić, ale to nie jest darmowe :) Czekam do jakiejś premiery, która mnie zainteresuje- wtedy najczęściej coś dorzucam dodatkowo.
Dzięki za odpowiedź, miłego weekendu i wypoczynku (chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 22:30, Radekl2 napisał:

Zobaczymy jak to się rozwinie, ale pewnie jak będę zamawiał to samego Warbanda.

Warband spadł do Topsellera ostatnio:
http://www.gram.pl/sk8_8QriJOu5_Mount_Blade_Warband.html
34,99 zł u nas.
Po zdjęciu etui z nadrukiem Topseller masz grę w okładce premierowej.

Dnia 04.03.2011 o 22:30, Radekl2 napisał:

Dzięki za odpowiedź, miłego weekendu i wypoczynku (chyba).

Czwarty weekend z rzędu będę pracować nad korektą merytoryczną wyrafinowanej książki kucharskiej (hobby takie), ale to miła praca :)
Wszystkiego Najfajniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować