• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

FABLE - demoniczne drzwi - gra wyłącza się... [rozwiązany]

Pytanie

Szczerze mówiąc zapomniałem zupełnie o tej części forum, a może ktoś zdoła mi pomóc. Cytat z tematu o Fable:

Właśnie zacząłem grać w Fable i mam pewien problem. Gdy chcę użyć demonicznych drzwi (w gildii), gra wywala mi się do Windowsa...

Mam nadzieję, że problem zostanie rozwiązany. Niestety nie mogę wysłać formularza do pomocy technicznej, bo grę kupiłem na Allegro i nie mam karty rejestracyjnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Hm... Szkoda, że nikt nie może pomóc. Odświeżam wątek i daję info o moim komputerze.


System - Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack 2 (2600.xpsp_sp2_rtm.040803-2158)
Procesor - Intel(R) Pentium(R) D CPU 2.66GHz (2 CPUs)
RAM - 1024MB RAM
Grafika - NVIDIA GeForce 6600 - 256.0 MB
Wersja sterowników graf. - 6.14.0011.6921 (English) - nv4_disp.dll
Karta muzyczna - Realtek AC97 Audio
Wersja sterowników muz. - 5.10.0000.6280 (English) - ALCXWDM.SYS
Wersja DirectX - DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)

Demoniczne drzwi nie są już problemem, ale gra ma ciągle tendencję do wyłączania się w różnych miejscach. Najbardziej wkurzające są restarty w czasie misji, kiedy nie można zapisać gry.

Najczęściej występują w czasie rozpoczynania dialogów, zapisywaniu...


EDIT:
Sorry, nie wiem dlaczego temat nie jest w wątku pomocy technicznej. Jeśli jest to możliwe, prosiłbym o przeniesienie. Jakąś zawiechę miałem.

I jeszcze błąd:

Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime error!

Program (...)

This application has request the Runtime to terminate it in an unusual way. (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy masz zainstalowany K-Lite Codec Pack ?

Jeśli tak, spróbuj zmienić nazwę katalogu z "c:\Program Files\K-Lite Codec Pack"
na "c:\Program Files\K-Lite Codec Pack.x" i odpalić grę.

U mnie to pomogło.

Kolejną sprawą może być uszkodzony plik profilu, proponowałbym ręcznie go skasować i rozpocząć grę na nowo.

Czy gra uruchamiała się wcześniej bez problemów ? Czy na innym sprzęcie działa ? Czy po szybkiej reinstalacji systemu jest ok ? Czy na sterownikach graficznych domyślnych/ustawieniach jest ok ? Czy na sterownikach grafiki beta jest to samo ? Czy grafika się nie przegrzewa (RivaTuner się kłania..) itp itd.. możliwości nie raz czemu coś nie działa jest wiele. Najgorzej jeśli gra nam bez problemu działała, przeszliśmy ją, a po jakimś czasie zonk... tak właśnie miałem Fable oraz Fahrenheit (vista), ale udało się temu zaradzić.

Napisz czy coś to pomogło ?

Co do pomocy technicznej to nic nie tracisz, gdyż poziom odpowiedzi czy porad jest żenujący (akiś czas temu wysłałem zapytanie odnośnie wersji językowej Orange Box i szkoda pisać...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ok, problem rozwiązany.

Wydaje mi się, że przyczyną jest antywirus. Po wyłączeniu wszystko działa jak należy.

xippon
Dzięki za pomoc :)

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować