Zaloguj się, aby obserwować  
art7

Kiedy będzie jakaś łatka lub Patch do HAND OF GOD: LEGEND?

12 postów w tym temacie

Nie wiem co jest ale na większości kompów dość mocnych gra wygląda kiepsko i tnie!
I właśnie czekam w imieniu wszystkich graczy którym gra właśnie tak chodzi i wygląda - łatki lub patcha do gry poprawiający silnik graficzny lub coś!

PS. Dowiedziałem sie czytająć PLAYa że gra ma problemy z kartami NIVIDIA!!! I patch ma to naprawić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 13:03, art7 napisał:

Nie wiem co jest ale na większości kompów dość mocnych gra wygląda kiepsko i tnie!
I właśnie czekam w imieniu wszystkich graczy którym gra właśnie tak chodzi i wygląda
- łatki lub patcha do gry poprawiający silnik graficzny lub coś!

PS. Dowiedziałem sie czytająć PLAYa że gra ma problemy z kartami NIVIDIA!!! I patch ma
to naprawić!!!


Hmm...Ja osobiście nie mam żadnych problemów z tą grą,chodzi mi na najwyższych detalach,bez przycięć.No ale jeśli dla tak wielu graczy sie tnie na dobrych kompach to dołanczam się do proźby art7.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 13:23, Rga napisał:

A nie mogles sie dopisac do glownego watku o grze?

A nie mogłeś dać linka? Wiem, że chęć nabicia sobie posta jest większa od chęci niesienia pomocy, ale na przyszłość pamiętaj.
@art7
Nie wiem jak to modowie rozstrzygną, ale ten wątek może zostać, jako apel lub petycja o patcha, ale o samej grze lepiej rozmawiać tutaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=25774&u=55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 13:31, Belmundo napisał:

> A nie mogles sie dopisac do glownego watku o grze?
A nie mogłeś dać linka? Wiem, że chęć nabicia sobie posta jest większa od chęci niesienia
pomocy, ale na przyszłość pamiętaj.

Zapomnialem sie.

Zeby modek zostawil ten temat, to sie powinno zmienic temat watku na np. Petycja o jak najszybszy patch lub cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki że jesteście ze mną! Jak mówią dość brzydko ale z sensem "W KUPIE SIŁA :D" Czekamy i piszemy o patch może ten temat przeczyta ktoś odpowiedni naprzykład gościu z TECHLANDU.

Jeszcze raz dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki że jesteście ze mną! Jak mówią dość brzydko ale z sensem "W KUPIE SIŁA :D" Czekamy i piszemy o patch może ten temat przeczyta ktoś odpowiedni naprzykład gościu z TECHLANDU.

Jeszcze raz dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki że jesteście ze mną! Jak mówią dość brzydko ale z sensem "W KUPIE SIŁA :D" Czekamy i piszemy o patch może ten temat przeczyta ktoś odpowiedni naprzykład gościu z TECHLANDU.

Jeszcze raz dzięki!

CZEMU WYSKOCZYŁY MI 3 POSTY? Proszę o likwidacje tych powyżej. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 17:32, Shelazar napisał:

Legend: Hand of God... :)


Widziałem różne wersje :) Ale wiadomo co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 13:03, art7 napisał:

Nie wiem co jest ale na większości kompów dość mocnych gra wygląda kiepsko i tnie!
I właśnie czekam w imieniu wszystkich graczy którym gra właśnie tak chodzi i wygląda
- łatki lub patcha do gry poprawiający silnik graficzny lub coś!

PS. Dowiedziałem sie czytająć PLAYa że gra ma problemy z kartami NIVIDIA!!! I patch ma
to naprawić!!!



hehe witam .. fakt faktem temat ogólny o tej grze się jeszcze nie rozkręcił ale mogłeś się tutaj dopisać
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10420&u=4

Pozdrawiam Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link do odpowiedniego tematu podany. W sumie to kilka ladnych ostrzezen powinienem dac, ale swieta sa to tylko ostrzegam. A watek zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować