Zaloguj się, aby obserwować  
GuzikTheGreat

Legend: Hand of God

341 postów w tym temacie

Czy w pełnej wersji gry zostało coś zrobione z wydajnością?

Ściągałem niemieckie demo i było całkowicie niegrywalne niezależnie jak ustawiałem opcje graficzne (na chybił trafił, nie znam niemieckiego). Dodam ze w Wiedźmina gram na dosyć wysokich ustawieniach (1280*800, cienie niskie, trawa niskie, antyaliasing wyłączony, reszta max) i chodzi płynnie - a tutaj nawet po włączeniu 800x600 (co jest dla mnie nie do zaakceptowania) jest pokaz slajdów. Nie wiem jakie są minimalne wymagania ale wymagania podane na Gram przy opisie gry spełniam i nie wydaje mi sie by to były wymagania do gry na 800x600 z wyłączonym wszystkim co sie da (da sie coś wyłączyć? chociaż ta trawę może co wygląda tragicznie i pewnie strasznie pożera zasoby)

Sprzęt C2D 2GHz, 2GB RAM, GF7600

Jeżeli sprzęt jak powyżej to za mało by grać w ta grę na sensownych ustawieniach (nie 800x600) z wyłączonymi detalami różnymi to tylko pogratulować tragicznej optymalizacji silnika gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą kurier przywióźł grę legend :) I mam małe pytanie- lepiej wojakiem biegać z mieczem i tarczą czy dwoma mieczami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 13:28, ShaDoW Energy napisał:

Mam pytanie... Tam jest sterowanie typu TES, Gothic? Bo jakoś tak widzę po screenach.


W tej grze jest sterowanie jak w każdym innym h''n''s (czyli klikasz np. gdzieś kursorem, a bohater biegnie w te miejsce, klikasz na wroga- bohater go atakuje itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 13:28, ShaDoW Energy napisał:

Mam pytanie... Tam jest sterowanie typu TES, Gothic? Bo jakoś tak widzę po screenach.

Niestety nie..Też tym się zasugerowałem. Widok z kamery -typopwy dla NWN2 , postać podąza za kursorem,walka całkowicie automatyczna (mieczykiem ,czy inna bronią sobie nie pomachasz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko:Jak wam chodzi ta gierka? U mnie bardzo kiepski FPS,przycinki się zdarzają,no i mysz bardzo wooolno reaguje.Kompa mam złozonego i skonfigurowanego wyłącznie pod gry(taka maszyna do gier).Zadnych zbednych programów, itp. na tej maszynie nie mam.Takie pozycje jak:G3, STALKER, Wiedżmin,TW,TES-iV,CoD-4,UT-3.. to raczej nie stare gry,śmigają mi na max.Z pewnością nie skoczę do sklepu , i nie kupie topowej grafy ,proca, które wyszly "wczoraj" pod te gre.Panowie ,co wy tam upchaliście?? Bo grafika absolutnie w tej grze nie powinna pożerac tyle mocy obliczeniowej.Ja rozumiem że ciśnienie jest ze strony producentów hardware,ale bez przesady.Moze jakas poprawka optymalizujaca gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomużcie mam dwa pytania.
1.Czy naprawdę wartą kupić tą grę jak nie tą to jaką inną hack in''slash.
2.Czy pójdzie na moim sprzęcie. Mój sprzęt Karta grafiki 256mb Ram 512 Procesor Ati Radeon 2,6

Ale niedługo może za 2 tygodnie kupie kompa. że Crysis będzie śmigał.
Zbierałem na niego 4 może 5 lat.i wreście jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: da się tylko używać jednego buffa (bo coś mi się wydaje, że tak)?? Bo chiałem żeby aktywna była np taktyka wojenna+ riposta i nie wiem czy da się to jakoś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 18:05, Robert'cik napisał:

Pytanko - ja się na tym znam jak na kurzych cyckach - czy gra pójdzie na GeForce''ie
6600?

Raczej nie, najpierw sprobuj na demie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 18:05, Robert'cik napisał:

Pytanko - ja się na tym znam jak na kurzych cyckach - czy gra pójdzie na GeForce''ie
6600?


Ew. pójdize ale na niskich detalach,a masz SM 3.0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>> Raczej nie, najpierw sprobuj na demie.

No to się mylisz, bo poszła, ale się tnie niemiłosiernie (demo). Czy pełna wersja chodzi lepiej od dema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 23.03.2008 o 08:46, Robert'cik napisał:

No to się mylisz, bo poszła, ale się tnie niemiłosiernie (demo). Czy pełna wersja chodzi
lepiej od dema?

Ja mam czarną edycję z empiku, jak jest napisałem parę postów wyżej. Grafę mam co prawda GF seria 7, ale za to firmowy , najbardziej wydajny układ z tej serii na podtlenku azotu.Grałem wczoraj sporo , gra jest fajna, wciągająca,w stylu Diablo rzekł bym.Jedyny dyskomfort, to sztucznie zawyżone wymagania systemowe (tam naprawdę nie potrzeba SM 3 i nie wiadomo czego).Da się grac w na srednio-wysokich detalach,ale do idealnej plynności daleko.Dodam że jest to pierwsza gra która tak obciąża mi kompa, a mam imponującą kolekcje, również nowości...Mimo to poecam gierkę, jednak zalecałbym kompa nieco powyżej minimum podanego na pudełku,żeby się nie denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 09:48, Maximo napisał:



> No to się mylisz, bo poszła, ale się tnie niemiłosiernie (demo). Czy pełna wersja
chodzi
> lepiej od dema?
Ja mam czarną edycję z empiku, jak jest napisałem parę postów wyżej. Grafę mam co prawda
GF seria 7, ale za to firmowy , najbardziej wydajny układ z tej serii na podtlenku azotu.Grałem
wczoraj sporo , gra jest fajna, wciągająca,w stylu Diablo rzekł bym.Jedyny dyskomfort,
to sztucznie zawyżone wymagania systemowe (tam naprawdę nie potrzeba SM 3 i nie wiadomo
czego).Da się grac w na srednio-wysokich detalach,ale do idealnej plynności daleko.Dodam
że jest to pierwsza gra która tak obciąża mi kompa, a mam imponującą kolekcje, również
nowości...Mimo to poecam gierkę, jednak zalecałbym kompa nieco powyżej minimum podanego
na pudełku,żeby się nie denerwowac.


Gra wymaga dosyć dobrego kompa bo czasami potrafią ładnie klatki spaść. Więc 2 rdzeniowy proc i co najmniej 8600GT i 2gb ram wymagane do dobrej gry. jak ktoś ma mniej to musi sie liczyć z wyłączeniem all detali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 08:46, Robert'cik napisał:


>> Raczej nie, najpierw sprobuj na demie.

No to się mylisz, bo poszła, ale się tnie niemiłosiernie (demo). Czy pełna wersja chodzi
lepiej od dema?

Jeżeli się tnie to raczej jej dobrze nie idzie. Ponoć pełna chodzi lepiej dzięki patchowi 1.02 ale nie oczekiwałbym cudu. Gra chodzi naprawdę dziwnie, ma miejsca gdzie wyraźnie zwalnia (z parędziesięciu klatek na sekundę robi się parę, a postać przeszła 2 kroki dalej, bezsens, Crysis chodził mi na high w 1650/1080, specyfikacja kompa na gramsajcie). Grę naprawdę można polecić, po LOKIM myślałem, że raczej nic dobrego z tego gatunku nie zostanie, a tu miła niespodzianka. Oprócz dziwnych skoków wydajności, czasami przejściami animacji parę kroków do przodu (problem z kolizją postać- beczka), to jest naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 10:52, juhyter napisał:

Pomużcie mam dwa pytania.
1.Czy naprawdę wartą kupić tą grę jak nie tą to jaką inną hack in''slash.


Jeśli jesteś fanem h''n''s to możesz zagrać.
Ja osobiście z nowszych h''n''s polecałbym raczej Titan Quest lub Dungeon Siege II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 14:16, piero92 napisał:

Jeśli jesteś fanem h''n''s to możesz zagrać.
Ja osobiście z nowszych h''n''s polecałbym raczej Titan Quest lub Dungeon Siege II :)


Jestem wielkim fanem h''n''s a najbardziej lubie Diablo 2. Titan Questa mam już od dawna i jakoś mi się nie spodobał zbytnio, ale Dungeons Siege 2 jest świetny.Pytałem się czy warto kupić Legend Hand of God bo zastanawiam się czy kupić to czy Loki.

Ale jak wcześniej wspomniałem bede miał nowego kompa i napewno będę pykał w Dark Messiah of might and magic. A więc czasu nie będzie zbytnio dużo i jeszcze szkoła Ufffff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2008 o 20:34, juhyter napisał:


Jestem wielkim fanem h''n''s a najbardziej lubie Diablo 2. Titan Questa mam już od dawna
i jakoś mi się nie spodobał zbytnio, ale Dungeons Siege 2 jest świetny.Pytałem się czy
warto kupić Legend Hand of God bo zastanawiam się czy kupić to czy Loki.


Z tego co czytałem to ponoć Legend jest lepszy od Loki''ego (osobiście nie grałem w niego). Legend jakoś nie spełniło w pełni moich oczekiwań co do tej gry, ale jak ktoś chce grać już w jakiegoś h''n''s nowego to można pograć w tę grę (mimo, że niestety nieraz staje się ona trochę monotonna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować