Zaloguj się, aby obserwować  
T34-usuniete_na_zycz

Everquest czyli wszytko o świecie Norath...

28 postów w tym temacie

Hehe. Będę grał w everquesta w październiku... Do tego czasu zrobie pełny upgrade kompa. Pod koniec wakacji wraca tata :P Kupi kartę graficzną, nie byle jaką... Mianowicie http://sklep.benchmark.pl/pelny_16152.html :) W tym czasie dokupie sobie 512 ramu... :P Czy everquesta 2 można ściągnąć legalnie z netu? Bo nie mam nagrywarki ani napędu dvd (zamiast ramu mogę napęd...). Wolałbym mieć instalkę na dvd oraz na dysku, taką z netu. Co powiecie? czy teraz dałoby się w eq2 grać?
768 ram + 512 ram
p4 1.6
sound blaster audigy
GeForce 6600 gt zamiast ge force 2 ti 64 mb ultra...

Chyba na średnich popykam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 14:35, Radzisz napisał:

Hehe. Będę grał w everquesta w październiku... Do tego czasu zrobie pełny upgrade kompa. Pod
koniec wakacji wraca tata :P Kupi kartę graficzną, nie byle jaką... Mianowicie http://sklep.benchmark.pl/pelny_16152.html
:) W tym czasie dokupie sobie 512 ramu... :P Czy everquesta 2 można ściągnąć legalnie z netu?
Bo nie mam nagrywarki ani napędu dvd (zamiast ramu mogę napęd...). Wolałbym mieć instalkę na
dvd oraz na dysku, taką z netu. Co powiecie? czy teraz dałoby się w eq2 grać?
768 ram + 512 ram
p4 1.6
sound blaster audigy
GeForce 6600 gt zamiast ge force 2 ti 64 mb ultra...

Chyba na średnich popykam :D:D



mi działal bo mialem triala na 256 ram p 1.5 gf2 na low :D wiec ns srdnich powien nawet chyba na high chodz mogbys miec lepszy procek o 400MHZ a jak chodzi nida sie sciagnoac z neta grac na oficjalnych serwach DVD-rom w 90% sklepach w krakowie kosztuje 89 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupie za 200 zł w bialymstoku lub na benchmarku nagrywarke dvd, to lepszy zakup. Dlatego w październiku bo musze nazbierać na abonament (w tym czasie rodzice za wow beda placic ;) ). A w październiku imieninki i z 200 zł będzie. Do tego kieszonkowe z 2 miechów to w sumie 300 zł. Grę można kupić za 89 zł. i wyjdzie na 4 karty pre paid - nie bede placil karta kredytowa bo wyjdzie problem jak w wow ze cos dane nie pasuja ze place karta z irlandii i blizzard mnie zablokowal i podawalem dane przez maila i jeszcze sprawdzaja. :P
Będę grał na średnich, ale żeby procka nie obciążać to może trzeba będzie wyłączyć cienie? Czy to dla karty zadanie? :) Pozatym myślę że 768 mb ram starczy, co? Z taką kartą graficzną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej przerwie (WoW) wróciłem do EQII.
W międzyczasie miałem wymiane kompa.
Włączyłem "extreme details" i EQ powalił mnie na nowo - tym razem od strony graficznej.
Wprawdzie w opisie ''extreme details'' jest napisane, ze nie ma takiego kompa ktory w pelni z tym sobie poradzi to na moim Core2Duo E6300 Gigabyte TurboForce Geforce 7900GT i 1MB RAM800 mniej zacina jak na Gothicu;)
Wszystko co ponizej ''extreme'' leci płynnie w 100%.
Ta gra nabiera pełnego blasku od high details w góre.
Wprawdzie trzeba do tego naprawdę mocnego kompa ale opłaca się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EQ2 Genialna gierka, jednak bądź co bądz niestety ma bardzo duże wymaganie ;/ i na średnich na dobrym kompie się tnie ;/, ale jaka satysfakcja z gry ;"), grałem w WoW-a i muszę przyznać, że jest całkiem całkiem --> grałem we wszystkie Warcraft-y dlatego jestem zafascynowany tamtym uniwersum, jednak po pograniu w EQ2 totalnie odleciałem ;"D, EQ2 to gra dla profesjonalistów, ogromne krainy, wspaniałe questy, rozbudowane opcje.. Lecz niestety ostatnio brak czasu zmusił mnie do ograniczenia grania ;/ Ale niedługo powracam ;"D, pozdrowienia dla wszystkich EverQuestowców !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SOE dało wszystkim posiadaczom kont pełnych oraz trailowych założonych przed majem 2008 możliwość darmowej gry w EQ1 i EQ2 do końca lipca, dodatkowo udostępniając na ten czas pełny content gry (wszystkie dodatki) dla tych kont. Co więcej, jeżeli przed końcem lipca właściciel takiego konta zdecyduje się wykupić abonament choćby na jeden miesiąc (17$ z vatem) to gra wraz ze wszystkimi dodatkami zostanie na trwałe przypisana do jego konta.

http://livinglegacy.station.sony.com/everquest2.vm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować