Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Megarecenzja gry: Frontlines: Fuel of War - część trzecia

11 postów w tym temacie

Ech.. już 3 częścią tej recenzji mnie nakorciliście i przed chwilą zamówiłem FFOW''a. A co do CoD''a 4 MP dla mnie jest nudny i tyle , CoD 2 w MP był o wiele lepsze. A dlaczego? Bo były rifle :'').

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frontlines zaciekawił mnie, zastanawiam się nawet czy zaprzestać gry w CoD4 dla niego. Zobaczę jak się przyjmie.
@AngelDeah: Prawda, no i nie ma kilku bajerów jak np. zerowa protekcja za skrzynkami czy brak sprintu. Ale i tak wybrałem CoD4 czego nie żałuję jak dotąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już przynajmniej można nazwać recenzją (co prawda jest to tylko opis broni i pojazdów ale przynajmniej dotyczy gry xD). Zobaczymy co będzie w kolejnej części xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frontlines to fajna gierka chociaż pod paroma względami gorsza od bf :(
Oceniam ją na 9+/10 bo optymalizację ma kiepską i jest niezbyt dobrze zbalansowana pod względem klas.
A jedną z najgorszych wad jest to że nie można używać myśliwców T_T
Dla jednych to będzie najgorsza wada a dla innych może i nawet plus xD
Ja lubiłem używać myśliwców w bf ale frontlines nie jest ich całkiem pozbawiony ponieważ można wzywać naloty bombowe i zrzuty bomb z paliwa lotniczego oraz pare innych bajerów (YEAAAA:D).
A dla maniaków przestworzy zawsze zostają helikoptery które zachowują się i wyglądają podobnie jak w bf.
Największymi plusami są "Sondziarze" (Czyli możliwość używania sond na polu walki a te są naprawdę ciężkim przeciwnikiem jeśli się wie jak ich używać) oraz "EMP" czyli żołnierze robiący z pojazdów nieruchomą kupę złomu.
Jeśli komuś podobał się Battlefield 2142 to Frontlines będzie dla niego odpowiednim zakupem ;)

C ya in-game!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować