Zaloguj się, aby obserwować  
resident18

Najlepsze SHOW w TV!

31 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2008 o 22:32, Igor FCBayern napisał:

Co to jest ten "Gwiezdny Cyrk"?! Pierwszy raz o nim słyszę... Czyżby gwiazdy seriali
robiły teraz sztuczki na linach, połykały ogień i wsadzały głowę w paszczę lwów?


Dokładnie....:), trochę bez sensu ale tak właśnie jest. Telewizja się stacza, nie ma co wymyślić. A ludzi najwyraźniej zaczęły nudzić jazdy na łyżwach, bo ileż można oglądać to samo. Stworzyli więc "Gwiezdny Cyrk" powiem Ci tak. Jeśli nie podobały Ci się Gwiazdy na lodzie, to to też Ci się podobać nie będzie. Gwiezdny Cyrk prezentuje się kiepsko, już nawet muzyka na początku tego "show" mnie jakoś zniechęca ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taniec z Gwiazdami druga moda na sukces nigdy nie chce sie skończyc:/
Gwiazdy tańczą na lodzie nie ma to jak kopia pomysłów..
Jak Oni Śpiewają nawet jeszcze ujdzie
Gwiezdny Cyrk najlepsze z tego. Przynajmniej coś ciekawszego zawsze coś sie dzieje albo ktoś spadnie albo ktoś talerzem w nos oberwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 22:39, Yanek12 napisał:

Dokładnie....:) (...)

Matko... Ktoś to w ogóle ogląda?! Sam pomysł jest już skopany, a mimo to komuś chciało sie jeszcze wydać naprawdę gruba kasę na realizację tego potwora... Oo
jak już mówiłem, z tych wszystkich "szołów" widziałem jedynie "Taniec z Gwiazdami" oraz "Jak Oni Śpiewają". Tańca na lodzie jakoś (na szczęście?) nie było mi dane podziwiać i nie powiem, że czuję sie z tym źle. W zasadzie wszystko co wiem o tym programie to tyle, że w jury zasiada Doda i dogryza sobie z prowadzącą program :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Dody, w tym "Gwiezdnym Cyrku" taką perełką jest taka mała dziewczynka z 8 lat, ona chyba kiedyś była w tym programie "Duże Dzieci", bo czasami przelatuje okiem po telewizorze jak mama lub tato ogląda. To już jest bez sens. Już nie mają co wymyślić to dzieci do jury pchają :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo halo! Głosujemy! Fani wszystkich SHOW w TV łączcie się! Głosujemy! Czekam na głosy do soboty!
A w sobote jak wypali może inne głosowanie np... Nie zdradzę ale mam pomysł :) Bardzo fajny. Jeśli chcecie wiedzieć to zagłosujcie od Was zależy czy SHOW w TV będzie trawać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TYLKO DO JUTRA MOŻECIE ODDAWAĆ SWOJE GŁOSY NA NAJLEPSZE SHOW W TV!
WIĘCEJ SZCZEGUŁÓW WCZEŚNIEJSZYCH POSTACH!

A już jutro głosowanie na najlepszego "wariata" w TV!

Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 19:23, resident18 napisał:

Hej. To temat dla tych którzy lubią różne show w TV (te największe). Tutaj możecie o
tym pisać: o samym programie lub uczestnikach itp. :) W temacie można głosować na najlepsze
show w TV! Oto typy:

1. Jak Oni Śpiewają?
2. Gwiazdy Tańczą na lodzie.
3. Taniec z Gwiazdami.
4. Gwiezdny Cyrk.

Zapraszam to temat poza kompem :) A znajdą się może tacy co oglądają a chcą wymienić
swoje opinie.
ZAPRASZAM!! :)



Ten temat w ogóle nie ma sensu .... ale zeby nie było offa to też coś powiem ... te show co teraz leci to kicz jest i przeciąganie .. Jak Oni śpiewają ... niedługo im zabraknie aktorów .. kompletna żenada.. nic więcej Gwiazdy Tańczą na lodzie .. To samo co pierwsze tylko ze tutaj tańczą na lodzie a tam śpiewają . Numer 3 kolejne dno i kopia kopi to samo też aktorzy i znane twarze tańcą jak w drugim przypadku tylko że tam nie ma lodu .. ileż można
Gwiezdny Cyrk ... kolejne coś Popowe ;/;/ Nic fajnego znowu jak zwykle znajome twarze albo jakiś aktor albo muzyk ;/;/ jedyne coś fajnego co bardzo mi się podobało to był Idol :D tam byli normalni ludzie z ulicy każdy mógł pójść i pokazać co potrafi a nie dawac aktorów co już kasy mają full i palą gupa ;/;/

Co do show to najlepszy jest Top Gear na TVN Turbo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 21:17, Sir Braveheart napisał:

> Hej. To temat dla tych którzy lubią różne show w TV (te największe). Tutaj możecie
o
> tym pisać: o samym programie lub uczestnikach itp. :) W temacie można głosować na
najlepsze
> show w TV! Oto typy:
>
> 1. Jak Oni Śpiewają?
> 2. Gwiazdy Tańczą na lodzie.
> 3. Taniec z Gwiazdami.
> 4. Gwiezdny Cyrk.
>
> Zapraszam to temat poza kompem :) A znajdą się może tacy co oglądają a chcą wymienić

> swoje opinie.
> ZAPRASZAM!! :)


Ten temat w ogóle nie ma sensu .... ale zeby nie było offa to też coś powiem ... te show
co teraz leci to kicz jest i przeciąganie .. Jak Oni śpiewają ... niedługo im zabraknie
aktorów .. kompletna żenada.. nic więcej Gwiazdy Tańczą na lodzie .. To samo co pierwsze
tylko ze tutaj tańczą na lodzie a tam śpiewają . Numer 3 kolejne dno i kopia kopi to
samo też aktorzy i znane twarze tańcą jak w drugim przypadku tylko że tam nie ma lodu
.. ileż można
Gwiezdny Cyrk ... kolejne coś Popowe ;/;/ Nic fajnego znowu jak zwykle znajome twarze
albo jakiś aktor albo muzyk ;/;/ jedyne coś fajnego co bardzo mi się podobało to był
Idol :D tam byli normalni ludzie z ulicy każdy mógł pójść i pokazać co potrafi a nie
dawac aktorów co już kasy mają full i palą gupa ;/;/

Co do show to najlepszy jest Top Gear na TVN Turbo :D


Nie wydaje mi się głupim tematem. Mozecie sobie tu wyrazić zdanie o show i zagłosować. :D o to mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować