Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2009 o 19:13, Ecko09 napisał:

> >

11 wyścigów,na ostatniej wyspie są 4.


Jak to 11?Na pierwszej są 3,drugiej i trzeciej też to jest 9 plu 4 na ostaniej[tego nie zauważyłem] i mamy 13...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 19:16, rafekx 12 napisał:

> > >
>
> 11 wyścigów,na ostatniej wyspie są 4.

Jak to 11?Na pierwszej są 3,drugiej i trzeciej też to jest 9 plu 4 na ostaniej[tego nie
zauważyłem] i mamy 13...?


Eee, jakiej 4 ostatniej? Wyspy są trzy. Ta mała wyspa nad pierwszą jest dostępna od razu i ona się nie liczy do tego podziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 19:25, Ecko09 napisał:

> > > >
> >
> > 11 wyścigów,na ostatniej wyspie są 4.
>
> Jak to 11?Na pierwszej są 3,drugiej i trzeciej też to jest 9 plu 4 na ostaniej[tego
nie
> zauważyłem] i mamy 13...?

Eee, jakiej 4 ostatniej? Wyspy są trzy. Ta mała wyspa nad pierwszą jest dostępna od razu
i ona się nie liczy do tego podziału.


Chodzi mi o Bohan,tam też są trzy wyścigi....Bodajze wyścig z Bohan do Broker i z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 19:44, Santino93 napisał:

Wszystkich wyścigów jest tylko 9, jednak można je powtarzać dowolną ilość raz.


Wyścigów jest 10, na ostatniej wyspie są 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 21:06, Cubstone napisał:

Zainstalowałem tego nieszczęsnego patcha i kamera oszalała. Czy jest jakiś sposób na
powrót do normalności, czy tylko reinstall?


Co masz na myśli mówiąc oszalała? Masz może pada podłączonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mam pada podłączonego. Oszalała to znaczy zachowuje się tak, jakbym ciągle naciskał W i kręcił myszką w lewo, chociaż tego nie robię.

Teraz kolejny problem- zrobiłem reinstall i wszystko wróciło do normy, ale- nie mogę grać w multi, ponieważ gra wymaga zalogowania na GFWL, ale nie mogę się tam zalogować, ponieważ najpierw muszę zainstalować patcha, który wszystko psuje :/ Nie wiem czy jest jakieś wyjście.

A na multi mi bardzo zależy, ponieważ całą grę przeszedłem w 87%, więc singla mam opanowanego. Teraz chcę się pobawić w multi, a tu taki zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo multi bo zadałem pytanie kiedyś (albo zapomniałem :P). Mam orginałke (żeby nie było), konta na SC i GFWL i nie moge pograc w Multi. W grze wybieram telefon > multiplayer > LIVE i wyskakuje komunikat, że musze byc zalogowany na GFWL... Ale ja jestem zalogowany... O co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 21:56, FoZz napisał:

A propo multi bo zadałem pytanie kiedyś (albo zapomniałem :P). Mam orginałke (żeby nie
było), konta na SC i GFWL i nie moge pograc w Multi. W grze wybieram telefon > multiplayer
> LIVE i wyskakuje komunikat, że musze byc zalogowany na GFWL... Ale ja jestem zalogowany...
O co kaman?


Może jesteś zalogowany na konto offline?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 22:04, Ecko09 napisał:

> A propo multi bo zadałem pytanie kiedyś (albo zapomniałem :P). Mam orginałke (żeby
nie
> było), konta na SC i GFWL i nie moge pograc w Multi. W grze wybieram telefon >
multiplayer
> > LIVE i wyskakuje komunikat, że musze byc zalogowany na GFWL... Ale ja jestem
zalogowany...
> O co kaman?

Może jesteś zalogowany na konto offline?


Jak włączam grę to jak się pojawiają te napisy początkowe to u dołu ekrany pokazują się informacje od GFWL, że jestem zalogowany na konto. Nie wiem czy mówimy o tym samym koncie, ale bez tych informacji początkowych o zalogowaniu nie miałbym zapisanego postępu w grze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 22:06, FoZz napisał:

> >


Tak ,ale można być zalogowanym na konto offline bądź online. Upewnij się, ze jesteś na online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 22:06, FoZz napisał:

> > A propo multi bo zadałem pytanie kiedyś (albo zapomniałem :P). Mam orginałke
(żeby
> nie
> > było), konta na SC i GFWL i nie moge pograc w Multi. W grze wybieram telefon
>
> multiplayer
> > > LIVE i wyskakuje komunikat, że musze byc zalogowany na GFWL... Ale ja
jestem
> zalogowany...
> > O co kaman?
>
> Może jesteś zalogowany na konto offline?

Jak włączam grę to jak się pojawiają te napisy początkowe to u dołu ekrany pokazują się
informacje od GFWL, że jestem zalogowany na konto. Nie wiem czy mówimy o tym samym koncie,
ale bez tych informacji początkowych o zalogowaniu nie miałbym zapisanego postępu w grze
:P

jesteś zalogowany offline, jak ja;D Nie pogramy w GTA IV multi, ja nie miałem miesiąc neta, a nie miałem zamiaru czekać miesiąca na instalacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 22:07, Ecko09 napisał:

> > >

Tak ,ale można być zalogowanym na konto offline bądź online. Upewnij się, ze jesteś na
online.


Jeśli to co mówicie jest prawdą to ejstem na koncie offline... ale jak to? :P W takim razie jak się zrobić "online" :P i jak sprawdzić czy rzeczywiście jestem offline? Podczas gry jak klikam Home to widze tak info o moim koncie i tak dalej... jest jeszcze jakieś inne konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 22:10, FoZz napisał:

> > > >
>
> Tak ,ale można być zalogowanym na konto offline bądź online. Upewnij się, ze jesteś
na
> online.

Jeśli to co mówicie jest prawdą to ejstem na koncie offline... ale jak to? :P W takim
razie jak się zrobić "online" :P i jak sprawdzić czy rzeczywiście jestem offline? Podczas
gry jak klikam Home to widze tak info o moim koncie i tak dalej... jest jeszcze jakieś
inne konto?


Chyba trzeba będzie nowe konto założyć. Wyloguj się z tego i załóż sobie nowe, tym razem online wybierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde , my dostaliśmy beznadziejnego Patcha właściwie Do Windows Live niż do gry , a tak czytam sobie i patrzę że na Play Station 3 już patch w wersji 1.04 jest :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować