Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

sprobuj tego 267-555-0100, jezeli to ten o ktorym pisales, to wychodzi na to, ze nie ma cheat`a calkowicie dezaktywujacego policje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 12:33, Zauri napisał:

sprobuj tego 267-555-0100, jezeli to ten o ktorym pisales, to wychodzi na to, ze nie
ma cheat`a calkowicie dezaktywujacego policje :P


nie ten nie działa to jest że cię przestaje ganiac a ja chciałem że wogóle nie gania ehh... szkoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jestem już cholernie szczęśliwym posiadaczem GTA IV. Wbrew waszym zapowiedzią instalacja przebiega niespodziewanie szybko. Drugą płytkę wrzuciłem po niespełna 8 minutach. Zobaczymy co teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 15:12, Davw napisał:

No i jestem już cholernie szczęśliwym posiadaczem GTA IV. Wbrew waszym zapowiedzią instalacja
przebiega niespodziewanie szybko. Drugą płytkę wrzuciłem po niespełna 8 minutach. Zobaczymy
co teraz :D

Później będzie płacz i zgrzytanie zębów. :P
Ale na poważnie to dobrze, że dla ciebie okazały się wyssane z palca (dla mnie zresztą też).
Pozostaje tylko grać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grałem sobie w GTA po sieci i zobaczyłem na parkingu ścigacza. Postanowiłem go sobie wziąść. Byłem juz co raz bliżej niego i coraz bliżej, już miałem wciskać "e" gdy nagle na moich oczach ścigacz... zniknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kur** mać. Tekstury mam na medium, to niżej zmieniłem na low a resztę tych suwaczków znacząco zmniejszyłem i i tak nie da się grać :/ Teraz zasysam nowsze stery do grafy ale nie wydaje mi się żeby to coś zmieniło. Mój sprzęt macie w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 16:40, Davw napisał:

Kur** mać. Tekstury mam na medium, to niżej zmieniłem na low a resztę tych suwaczków
znacząco zmniejszyłem i i tak nie da się grać :/ Teraz zasysam nowsze stery do grafy
ale nie wydaje mi się żeby to coś zmieniło. Mój sprzęt macie w podpisie.

Ustaw sobie tak:
Medium
High
30
30
30
6(lub 1 - dla mnie tak cienie ładniej wyglądają)
Stery ściągnij, oraz NET Framework 3.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 16:49, line's napisał:

> Kur** mać. Tekstury mam na medium, to niżej zmieniłem na low a resztę tych suwaczków

> znacząco zmniejszyłem i i tak nie da się grać :/ Teraz zasysam nowsze stery do grafy

> ale nie wydaje mi się żeby to coś zmieniło. Mój sprzęt macie w podpisie.
Ustaw sobie tak:
Medium
High
30
30
30
6(lub 1 - dla mnie tak cienie ładniej wyglądają)
Stery ściągnij, oraz NET Framework 3.5


Stery zassane i zainstalowane, NET Framework 3.5 już zasysam a ustawienia zaraz sprawdzę jak wszystko instalne. Z góry thx. Wyniki podam jak sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 16:34, crash807 napisał:

Ostatnio grałem sobie w GTA po sieci i zobaczyłem na parkingu ścigacza. Postanowiłem
go sobie wziąść. Byłem juz co raz bliżej niego i coraz bliżej, już miałem wciskać "e"
gdy nagle na moich oczach ścigacz... zniknął


W ogóle to chyba multi w GTA4 nie dopracowane jest... Lagi mi się zdażają dość często.

@Ecko09: Witaj w klubie. U mnie też wszysko cacy, oprócz multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:18, zako95 napisał:

>

@Ecko09: Witaj w klubie. U mnie też wszysko cacy, oprócz multi.


Ano racja. Ja w ogóle na multi grać nie moge. Zawsze mnie wywala z serwera z komunikatem, że mój komputer jest zbyt wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:22, Ecko09 napisał:

> >
>
> @Ecko09: Witaj w klubie. U mnie też wszysko cacy, oprócz multi.

Ano racja. Ja w ogóle na multi grać nie moge. Zawsze mnie wywala z serwera z komunikatem,
że mój komputer jest zbyt wolny.

Raz też tak miałem ale jak tylko zmniejszyłem ustawienia chodziło bez problemowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wszystko co mi poleciliście do tego AMD Fusion for Games, pograłem trochę minął dzień, noc i dzień nastąpił a wtedy stał się taki spadek fps''ów, że znów nie dało się grać a do tego na każdych ustawieniach grafiki. Zszedłem do rozdzielczość 1024*768 ale to już wcześniej. Czy to może przez ten program AMD Fusion? Czy za mało ramu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem efekt uboczny używania kodów 0_o ..... Mianowicie gdy grałem u kolegi i włączył się filmik(taki który zawsze pokazuje się albo przed albo po ukończeniu misji)na którego tle była jakaś tam ulica.... Wszystko było by w porządku gdyby nie to że prawie wszystkie samochody które były tam zaparkowane albo tamtędy akurat przejeżdżały zaczeły dziwnie podskakiwać, odbijać się od siebie..... Jednym słowem niezła rzeźnia działa się za oknem. Pomyśleliśmy jakiś głupi błąd. Ależ zkąt przy następnym filmiku ( i kilku kodach ) gdzie "akcja" działa się na chodniku było równie dużo zabawy, gdy samochody tak zaczęły się odbijać że powybuchały i przez następne 2 min. po filmiku spadały. Nie wiem jednak czy to przypadek inwidualny czy moze to wina KODÓW ...... Jak chcecie to zprawcie to u kolegi.........0_o (aha i wcześniej takie coś sie nie dzialo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:24, Carnage13 napisał:

> > >
> >
> > @Ecko09: Witaj w klubie. U mnie też wszysko cacy, oprócz multi.
>
> Ano racja. Ja w ogóle na multi grać nie moge. Zawsze mnie wywala z serwera z komunikatem,

> że mój komputer jest zbyt wolny.
Raz też tak miałem ale jak tylko zmniejszyłem ustawienia chodziło bez problemowo :)


A mnie i tak wywala jak wszystko na minimum dałem. W ogóle jak wtedy zmniejszyłem na minimum wszystko i tak ani jeden FPS mi nie przybył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też takie coś mam , nie ważne czy wysokie detale , średnie czy niskie . Nic fps nie przybywa i ubywa , tylko wtedy gra bardziej się przycina co jest z powodowane ubytkiem pamięci w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:41, Carnage13 napisał:

Właśnie a czy ten AMD Fusion w ogóle coś daje?

zależy od sprzętu i użytkownika jak masz włączone pełno programów w tle to tak jak masz 1 gb ram to tez tak ale raczej nie ma to sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:31, Davw napisał:

Zrobiłem wszystko co mi poleciliście do tego AMD Fusion for Games, pograłem trochę minął
dzień, noc i dzień nastąpił a wtedy stał się taki spadek fps''ów, że znów nie dało się
grać a do tego na każdych ustawieniach grafiki. Zszedłem do rozdzielczość 1024*768 ale
to już wcześniej. Czy to może przez ten program AMD Fusion? Czy za mało ramu??

AMD Fusion caś dał w twoim przypadku? Na Labie twierdzą, że programik lipa...
2 GB... ok... kręciłeś procka? Gra jest ponoć na to wrażliwa... A 4jajowca do jednej gry, to nie warto przecież wymieniać... bo jak wiadomo, 4rdzeniówki dają w tej grze jakiegoś kopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować