Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Coś chyba tej edycji kolekcjonerskiej nie bedzie:( A tak wg to jaka jest cena sugerowana tej gry? Na sklepie cenegi i na merlinie pisze, że 159zł (co mnie zdziwiło...) a na innych stronach, że 149zł... 149zł to była dość wysoka cena ale, żeby ja podnieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już się nie mogę doczekać, zwłaszcza że od grudnia będę miał stałe łącze (aktualnie radiówka choć nawet da sie grać w CoD4):D Miło wspominam granie w klanie SAMP, a tutaj ten tryb z kradzierzą samochodów wydaje się być ciekawy szkoda tylko że w drużynie bądą tylko 2 osoby (tak przynajmniej czytałem o konsolowej wersji MP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale przeciez mozna sie zarejestrowac w Live podajac w danych inny kraj. Tak robili graczy przy okazji Gears of War i z tego co wiem wszystko powinno byc okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 17:09, Zauri napisał:

no ale przeciez mozna sie zarejestrowac w Live podajac w danych inny kraj. Tak robili
graczy przy okazji Gears of War i z tego co wiem wszystko powinno byc okej.

A wiesz że rejestrowanie fałszywych danych jest nielegalne? Nawet jeśli tylko kraj.

Ale chyba Polacy i tak będą musieli zarejestrować się z przymusu. I kolejny raz M$ pokazuje że ma Polskę gdzieś.

(Ech jak dobrze mieć PS3 w takich chwilach) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 17:09, Zauri napisał:

no ale przeciez mozna sie zarejestrowac w Live podajac w danych inny kraj. Tak robili
graczy przy okazji Gears of War i z tego co wiem wszystko powinno byc okej.

No tak, ale nie wiadomo jak będzie w przypadku GTA.
Z drugiej strony jak oni by sprawdzali, z jakiego kraju pochodzi gracz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie dla kazdego kraju jest przepisany poszczególny adres ip.. wchodzi taki gracz oni widza ze polska a zapisany jesy np na kanada ? i co XD ban.. i po oryginalnym kluczu za 125zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak ogólnie to mam pytanie którego mam udać się do tego empiku aby zciagnac gre z polki 2gego czy 3ciego.. bo juz sam nie wiem sorka za duble post..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2008 o 17:36, Avar Neus napisał:

Heh, widzę, że umiejętność wyczuwania ironii lekko kuleje ;). Zobacz do czego odnosił
się post o Tetrisie ;)


Teraz to już wiem. ;D

BTW. Jestem bardzo ciekawy jak bardzo GTA IV będzie popularne w ogólnym rankingu gier Xfire. WoW-a to ta gra na pewno nie przebije , ale może uda mu się wskoczyć na drugie miejsce. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 17:58, Chester001 napisał:

Widzialem reklame z Saturna .. będzie GTA 4 .. w grudniu ! 149 zł ... :/

Tez właśnie ją widziałem... lekko przesadzili bo o ile mi wiadomo to ten sklep powinien miec gry w niższych cenach a nie takich samych jak sugerowana... Spodziewałm się ceny gdzieś tak 119zł bo np. Fifa jest w saturnie po 99zł a jej cena sugerowana to 139.99zł.
Ja tam będe kupował grę na sirius.pl bo jest najtańsza (i dla mnie z odbiorem osobistym:)), po 119zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 18:05, crash807 napisał:

> Widzialem reklame z Saturna .. będzie GTA 4 .. w grudniu ! 149 zł ... :/
Tez właśnie ją widziałem... lekko przesadzili bo o ile mi wiadomo to ten sklep powinien
miec gry w niższych cenach a nie takich samych jak sugerowana... Spodziewałm się ceny
gdzieś tak 119zł bo np. Fifa jest w saturnie po 99zł a jej cena sugerowana to 139.99zł.
Ja tam będe kupował grę na sirius.pl bo jest najtańsza (i dla mnie z odbiorem osobistym:)),
po 119zł

poczekaj w media markt w gazetcee napewno dadzą Gta 4.... :) coś tam sądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować