Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2008 o 20:40, gitarka napisał:

Ogólnie to dziwna sprawa. Zabezpieczenia miały zniechęcać piratów, a zniechęcają kupujących.

A mi się zdaje że zabezpieczenia motywują piratów tylko po to żeby pokazali że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.

Heh ja u siebie na osiedlu jako jedyny mam konsole next-gen. Wszyscy mi zazdroszczą że już pykam w GTA IV a oni dopiero teraz( bo też wszyscy uwielbiają tą serię) Ale moi kumple mówili że ściągną bo nie mają kasy. Ale że w ogóle się na tym nie znają to raczej w ogóle gry nie odpalą w ogóle hehe :D Będą do mnie przychodzić grać.

Ja jednak mam nadzieje że ten tytuł na platformie PC nie będzie piracony na potęgę. I to w dodatku bezkarnie.

rafekx 12 - Ale może to pirat, się poświęci i wyda raz i podzieli się ze wszystkimi że respect miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2008 o 20:45, rafekx 12 napisał:

Ale powiedz po co uczciwa osoba ma udostępniać to dla tych pijawek i złodzieji?:)


A kto powiedzial ze to uczciwa osoba? kupi, spiraci, sprzeda na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 20:49, Kirabax napisał:

Nie rozumiemy się :) Właśnie mi o to chodzi, że takiego poradnika w pudełkowej wersji
gry nie znajdziemy :)



Sorki, wlasnie z pracy wróciłem, mogę nieco nie kontaktować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 20:48, Mateox86 napisał:


> Ale powiedz po co uczciwa osoba ma udostępniać to dla tych pijawek i złodzieji?:)


A kto powiedzial ze to uczciwa osoba? kupi, spiraci, sprzeda na allegro


I po co pirat ma płacic za gre?Piraci są tak bezczelni że nawet jeśli gra koszowałby 5zł to na 100% by jej nie kupili,no ale co w tym dziwnego skoro niedawno w MM byłem świadkiem sceny gdize dwaj goscie ogladali gry[uwaga] City Interactive za 9 zł i jeden mówi:-Kupić? - Po co można ściagnąć,wiec pomyślcie gry polskiej firmy za 9zł[!] żal im kupić...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 13:43, Damianuss1 napisał:

> cwaniaku wylaczyles dodawanie komentazry bo dobrze wiesz co by ludzie napisali!
jestes
> zerem i zal mi takich jak ty !!!
Powiem Ci jedno ... You got Rick Roll''d : ). Hehehe oczywiście komentarz do profilu.
Nie ładnie tak obrażać innych : (. To tylko żarcik spokojnie ...



jaki żarcik cwaniaku? co w ogóle to co się kryje pod tym linkiem ma wspólnego z GTA?


Chciał se koleś zaspokoić własne ego i zwiększych liczbę oglądających...żal mi takich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 20:50, Mateox86 napisał:

> Nie rozumiemy się :) Właśnie mi o to chodzi, że takiego poradnika w pudełkowej wersji

> gry nie znajdziemy :)
>


Sorki, wlasnie z pracy wróciłem, mogę nieco nie kontaktować:)

Nie ma sprawy :)
Tak czy siak, kupujesz?
Jak ktoś chce sobie do GTA dorzucić to ma jeszcze tu: www.gta4poradnik.pl
Dzisiaj obliczę, jak to mi wyjdzie z kasą po zakupie GTA IV. Mam na gwiazdkę 150 zł. Na wirtusie 129 + 10 zł przesyłka. Wychodzi 140(zaokrąglenie). Z poradnikiem 170zł. Hmm... 20 dychy dołoże. Może u rodziców w jakiś sposób zarobie. Zresztą jak kupie GTA to na zadne inne gry nie będe wydawał aż do urodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja byłem świadkiem podobnej sceny, też w MM gdzie dwóch mlodych panów rozmawialo o przedstawionej przeze mnie taktyce. i po dłuższym posłuchaniu tychże młodzieńców usłyszałem, że wlaśnie tak robią, kup, pograj, spirac, allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 19:28, rafekx 12 napisał:

> ten poradnik jest oficjalnym poradnikiem od rockstara i wydaje go w Polsce axel
springer

Fajnie ale czy mozę mi ktos powiedizeć: 1.Czy jest on do kupienia w kioskach czy w księgarniach
też?:)


pójdz se sam do kiosku to zobaczysz a nie spamujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 20:55, Kirabax napisał:

Nie ma sprawy :)
Tak czy siak, kupujesz?
Jak ktoś chce sobie do GTA dorzucić to ma jeszcze tu: www.gta4poradnik.pl
Dzisiaj obliczę, jak to mi wyjdzie z kasą po zakupie GTA IV. Mam na gwiazdkę 150 zł.
Na wirtusie 129 + 10 zł przesyłka. Wychodzi 140(zaokrąglenie). Z poradnikiem 170zł. Hmm...
20 dychy dołoże. Może u rodziców w jakiś sposób zarobie. Zresztą jak kupie GTA to na
zadne inne gry nie będe wydawał aż do urodzin :)



Oczywiście ze kupuje. takze zastanawiam sie nad sposobem zakupu. kupic na gram, wirtusie czy tez moze trzeciego z rana do media...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 20:57, galaxaklub napisał:

> > ten poradnik jest oficjalnym poradnikiem od rockstara i wydaje go w Polsce
axel
> springer
>
> Fajnie ale czy mozę mi ktos powiedizeć: 1.Czy jest on do kupienia w kioskach czy
w księgarniach
> też?:)

pójdz se sam do kiosku to zobaczysz a nie spamujesz


Yhy,tak sie składa że w kioskach trzech koło mnie nie było aha i nie baw się w pseudo moderatorke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

huh ale ten poradnik jest wielkosci kartki A4 [lekko wiekszy] i nie zmiesci sie do pudelka ; D i jest jak na taka gazetke dosyc ciezki...

i jest pod PS3 i XBOX 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 20:53, galaxaklub napisał:

jaki żarcik cwaniaku? co w ogóle to co się kryje pod tym linkiem ma wspólnego z GTA?


Chciał se koleś zaspokoić własne ego i zwiększych liczbę oglądających...żal mi takich
dzieci.

Wcale nie zależy mi na liczbie oglądających. A tych jest sporo. Nie popłacz się ... T.T. Mi jest żal tych co nie znają się na żartach.

PS
Polecam Ci Słownik poprawnej polszczyzny : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, piraci mają taką taktykę: Jak gra za droga, to ściągają, bo nie mają kasy. Jak za tania, to też ściągają, bo mówią, że gra słaba. Weź ich kur... zrozum.
a ty, galaxaklub się nie wymądrzaj. Mówisz, że ktoś spamuje, a sam spamujesz(vide post wcześniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 20:44, Kirabax napisał:

Sorki za double, ale czytam na markolfie, że poradnik ma być pod wersje konsolowe?


Tak, byłem w kiosku na dworcu i wyraźnie pisze: TEN PORADNIK OBEJMUJE SYSTEMY MICROSOFT XBOX 360 i PLAYSTATION 3.

Powiedz mi tylko - Co z tego skoro na PC jakichś dodatkowych misji nie będzie, i 99% gry/misji będzie wyglądać tak samo :P

Kupiłem. A jakże. Mapek jest sporo, między innymi:
Bronie*;Apteczki*;Kamizelki*;Latające Szczury**;Unikalne Skoki**;Kluby;Sklepy Odzieżowe i sporo innych rzeczy :)

Wiadomo ze większość tego można znaleźć za darmo w necie, ale nie tak ładnie opisanych, i "na papierze". Jak dla mnie taka opcja jest o wiele lepsza aniżeli co chwila ALT+TAB i zerkanie na mapki znalezione w necie. Nie mówiąc już o tym że czyta się to także o wiele lepiej niż na Ekranie naszego PC''ta

O Multi jest tylko 6 stron, ale wszystkie typy rozgrywki są ładnie rozpisane (nie licząc właśnie tych dodatkowych, dostępnych tylko na PC, ale to może i lepiej. Zostawmy sobie troszkę radości z odkrywania gry samemu :P). Jakieś tam porady też są, ale wiadomo że techniki gry w TDM np najlepiej opracować sobie samemu, bądź ze znajomymi.

Ahh i Plakat o którym pisano - Może się wam wydać troszkę dziwny, a raczej jego rozmiar: Wysoki na jakieś 30 cm, a szeroki na prawie metr! Na nim jest Nico (w takiej formie jak na dołączonym obrazku), z jego prawej strony Statua Wolności" (w grze zwana statuą szczęścia), a z lewej panorama Libery City. Najfajniej by to chyba wyglądało powieszone nad drzwiami, bądź nad komputerem :D

Zdjęcia nie przedstawie, bo mnie się baterie skończyły w aparacie! Ot Co! :D

Po za tym - większego skupiska Screenów chyba nie ma! W końcu z każdej misji mamy po kilka screenów ^^.

Ogólnie tych 30 zł na pewno nie żałuję, a tym bardziej patrząc na screeny, coraz bardziej "nakręcam" się na nową produkcję Panów z *R !

*Mowa tu oczywiście o takich rzeczach które są na mieście do "wzięcia" nie do kupienia w Amunation itp :P
**Do każdej z tych rzeczy jest Screen dokładnie w którym miejscu się to znajduje! :)

20081129210136

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, widzę, że niektórzy są tak leniwi, iż wsadzenie płytki do napędu jest dla nich nie lada wysiłkiem. No bez jaj, a ubieracie się sami czy wam za ciężko? Takie czasy, trudno.

A piractwo jest i będzie. Poza tym, może multi w IV nie jest jak te z COD 4 ale mimo wszystko coś tam piraci tracą. Do tego dostajemy parę fajnych fantów typu książeczki i inne bzdury. Ja uważam, że warto kupić grę. Nie wiem czemu zniechęcają was zabezpieczenia? Co wam to utrudnia? Konta na Gfw i Social Club robisz raz, securom instaluje się tylko raz(?) i z tego co wiem autentykacja komputera jako platformy, z której będziesz grał też jest jednorazowa. A i tak przed pierwszym uruchomieniem musisz się pobawić w ustawieniach i wszystko sobie ładnie poustawiać np. opcjach grafiki(komuś może ciąć), i inne pierdółki więc ja traktuję to po prostu jak trochę dłuższą instalację. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 21:05, galaxaklub napisał:

> > > > ..........

no to skoro nie było to po kiego grzyba pytasz sie czy jest dostępny.


A moze moje kioski są słabe?[bo są] A zapytac już nie można?Po to jest te forum aby sie zapytać ale to pytanie nie było skierowane do ciebie tylko do prawdziwych gramowiczów co są gotowi pomóc każdemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 21:01, Damianuss1 napisał:

> jaki żarcik cwaniaku? co w ogóle to co się kryje pod tym linkiem ma wspólnego z
GTA?
>
>
> Chciał se koleś zaspokoić własne ego i zwiększych liczbę oglądających...żal mi takich

> dzieci.
Wcale nie zależy mi na liczbie oglądających. A tych jest sporo. Nie popłacz się ... T.T.
Mi jest żal tych co nie znają się na żartach.

PS
Polecam Ci Słownik poprawnej polszczyzny : ).



Naprawdę, żart przedni. Uśmiałem się po pachy......ale chyba z twojej głupoty.
Tylko czekać, aż zrobisz film z tytułem GTA VI on PS5, real gameplay.
Naprawdę żart przedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować