Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

hahah.. bylem wlasnie w Auchan i w jednym "kiosku" widzialem wlasnie poradnik do GTA IV na PS3 i XBOX360 o ktorym mowiliscie pare stron temu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 19:13, Grinczar napisał:

Przecież poradnik będzie dodany od Cenegi. Tak samo, jak plan miasta i przewodnik po
nim.

Mhmm owszem jest tam mowa o jakimś polskim poradniku gracza, ale czy to jest to?

@Down
No racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 19:19, Damianuss1 napisał:

> Przecież poradnik będzie dodany od Cenegi. Tak samo, jak plan miasta i przewodnik
po
> nim.
Mhmm owszem jest tam mowa o jakimś polskim poradniku gracza, ale czy to jest to?


Nie ma szans ze to to,w innym przypadku sprzedaż tego poradnika za 29,99zł była by bez sensu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Dopiero powróciłem na gram.pl, a nie chce mi się czytać tych 160 stron tematu. Więc mam pytanie czy nie zagram sobie w GTA 4 mając XP Service Pack 2? Niestety przy SP 3 mam problemy ze sterami od dźwięku a GTA4 będę miał już we wtorek mam nadzieję. Powiedzcie mi czy zagram na SP2, czy nie. Z góry dziękuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 19:25, Lukasz924 napisał:

ten poradnik jest oficjalnym poradnikiem od rockstara i wydaje go w Polsce axel springer


Fajnie ale czy mozę mi ktos powiedizeć: 1.Czy jest on do kupienia w kioskach czy w księgarniach też?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 19:28, P4WL4Q napisał:

Witam wszystkich! Dopiero powróciłem na gram.pl, a nie chce mi się czytać tych 160 stron
tematu. Więc mam pytanie czy nie zagram sobie w GTA 4 mając XP Service Pack 2? Niestety
przy SP 3 mam problemy ze sterami od dźwięku a GTA4 będę miał już we wtorek mam nadzieję.
Powiedzcie mi czy zagram na SP2, czy nie. Z góry dziękuję .


Gra pododbno wymaga SP 3 no ale poczekaj do premiery napewno ktos będzie próbował odpalić ta gre na Sp 2 i ci powie cyz mu chodzi czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę.... pomyliłem się i napisałem 2 razy to samo. Mogę poczekać, ale jak już zamówiłem GTA 4 i ma przyjść we wtorek to wolałbym się przygotować już jakoś. Zmienił stery itd. takie różne dzikie manewry... W sumie sam pierwszy się dowiem ^^ obym nie żałował ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 19:28, rafekx 12 napisał:

> ten poradnik jest oficjalnym poradnikiem od rockstara i wydaje go w Polsce axel
springer

Fajnie ale czy mozę mi ktos powiedizeć: 1.Czy jest on do kupienia w kioskach czy w księgarniach
też?:)


http://www.gta4poradnik.pl/

tak.
pisze na gry-online.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 19:42, Damianuss1 napisał:

> Ciezkie będzie życie pirata:D http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44135
oby chociażraz
> nie mogli pograc w spiraconą gre:) Modle sie o to:D
Tia albo będzie tak, że piraci będą mieli łatwiej od uczciwych : (.


Oj może nie:) R* pisze że wersje pirackie będą naszpikowane bugami uniemożliwiającymi gre:) Mam nadzieje że piraci sobie nie pograją:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakim cudem naszpikują grę piratom?? po prostu nie wierzę w to że jakiś system zabezpieczający chroni dany tytuł, on utrudnia życie jedynie tym co grę kupią, już nawet takie wkładanie płyty bywa uciążliwe... a na piracie?? crack i po robocie:/
Zamówiłem w empiku przez odbiór osobisty, ciekawę czy w przyszły weekend będę już grał (tu się nakłada jeszcze fakt iż od poniedziałku nie mma internetu a zamówinie u nowego operatora powinno być zrealizowane w przyszłym tygodniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie(nie wiem czy ktoś już je nie zadał, za dużo wątków do sprawdzenia) Jaka będzie wersja GTA IV na gram.pl? taka samajak na cenedze z tymi dodatkami
:- czyli płyty z grą - specjalne fanty od Cenegi Poland. Jaką niespodziankę sprezentowała nam Cenega? Przytoczę komunikat oficjalnego dystrybutora gier z serii Grand Theft Auto w Polsce:

"Gra ukaże się w Polsce już 3 grudnia, równocześnie z premierą światową. GTA IV PC dostępne będzie w oryginalnej, angielskiej wersji językowej w polskim opakowaniu wraz z dokumentacją w języku polskim oraz specjalnymi dodatkami:

• Polskim egzemplarzem „Głosu Liberty City”, czyli przewodnikiem po najciekawszych miejscach w mieście bezprawia,
• Dokładnym planem miasta Liberty City, wraz ze szczegółowymi, polskimi opisami każdej z dzielnic,
• Polskim poradnikiem gracza opisującym nowe funkcje, niedostępne wcześniej w wersji konsolowej,
• Unikatowym kodem do gry wieloosobowej w ramach usługi Games For Windows LIVE,
• Eleganckim opakowaniem w języku polskim z wytłoczonym logo gry oraz rozkładanymi skrzydełkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 19:45, rafekx 12 napisał:

> > Ciezkie będzie życie pirata:D http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44135

> oby chociażraz
> > nie mogli pograc w spiraconą gre:) Modle sie o to:D
> Tia albo będzie tak, że piraci będą mieli łatwiej od uczciwych : (.
>

Oj może nie:) R* pisze że wersje pirackie będą naszpikowane bugami uniemożliwiającymi
gre:) Mam nadzieje że piraci sobie nie pograją:D


a jak jest z pirackimi Colinami??? tez mialy taka opcje ze z dnia na dzien bedzie gorsza grafika az gra przestanie działac i co?? dało to cos?? wiem bo koledzy mieli pirackie Coliny(ja szpanowałem org. z Anglii) i im nic sie nie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować