Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Po godzinnym męczeniu się z instalacją i rejestrowaniem na RSSC i winLive wreszcie udało mi się odpalić gta 4 i myślałem, że będzie gorzej chodzić, ale troche powyżej minalnych gra chodzi płynnie (przynajmniej przez pierwsze pól godziny gry) a musze dodać, że mój komp nie spełniał wymagań minimalnych ;] Czasem tylko mi tekstury chwilowo migną na jakimś pojeździe czy budynku, ale to dla mnie nic co by przeszkadzało, najważniejsze, że płynnie chodzi :)
Mój sprzęt to laptop Toshiba: Core 2 Duo 1,66Ghz, Radeon HD2600 256MB, 3GB DDR2, Vista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezu panowie mi juz nerwy puszczaja...mianowicie od 14.15 staram sie zagrac i nie mogeee....najpierw mnostwo rejestracjoi w jakims social club potem w windows live no i git. chce sie zalogowac przy wejsciu do gry do social club-nie moge:komunikat ze nie mam polaczenia z netem (bzdura...) (odblokowalem firewall) potem biore nowa gre i wyskakuje mi sie logowanie do windy live....spox podaje swoje id to mi wyskakuje komunikat ze moj region nie obsluguje wLive i ze logowanie niemnozliwe....(a co za tym idzie nei da sie grac) ktos mi powie o co chodzi bo mnie szlag trafi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze. Wczoraj zamówiłem na cenega.pl i dzisiaj jest "Przyjęte do realizacji". Ale jak widze teraz to GTA IV "nie ma towaru" czy to znaczy, że nie przyślą mi tak szybko??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w lutym zamawiam takiego peceta:

Windows VISTA Home Premium PL 64-bit
Intel Core2 Duo E8400 3,00GHz
Asus Striker II Formula nVidia nForce 780i SLI
Corsair Twin2X DDR2 2x 2GB 800MHz CL4-4-4-12 DHX Technology
GeForce GTX 260 896MB (PCI-E)
500 GB Seagate Barracuda (Serial ATA II)
Logitech G5 Laser Mouse (refresh)
Logitech G11 Keyboard
Zalman ZM-STG1
Scythe Zipang
LG SuperMulti DVD+/-RW GH22LS30 LightScribe bulk black (Serial ATA)
CoolerMaster CM 690 Black
Be-quiet Straight Power 700W

i mam nadzieję że przynajmniej na tym sprzęcie będzie chodzić dobrze to GTA w końcu to sprzęt za 5000zł a jak nie to się targne na line!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Mam do Ciebie wielką prośbę. Mógłbyś zamieścić kilka screenów z "czwórki" właśnie na swoich ustawienia grafiki? Prawdę mówiąc nie chcę kupować gry w ciemno, bo nie po to wydawałem kupę kasy na blaszaka, żeby teraz "cieszyć" się niskimi, bądź średnimi detalami. Z góry dzięki za screeny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 16:07, RadeXMaster napisał:

jezu panowie mi juz nerwy puszczaja...mianowicie od 14.15 staram sie zagrac i nie mogeee....najpierw
mnostwo rejestracjoi w jakims social club potem w windows live no i git. chce sie zalogowac
przy wejsciu do gry do social club-nie moge:komunikat ze nie mam polaczenia z netem (bzdura...)
(odblokowalem firewall) potem biore nowa gre i wyskakuje mi sie logowanie do windy live....spox
podaje swoje id to mi wyskakuje komunikat ze moj region nie obsluguje wLive i ze logowanie
niemnozliwe....(a co za tym idzie nei da sie grac) ktos mi powie o co chodzi bo mnie
szlag trafi....



to dokladnie opisalem na 232 podstronie, mam tak samo, zdaje sie, ze Polska nie jest uprzywilejowana do gry rowno z premiera na PC, wiec czekamy na patche i jakies dodatki na ukojenie nerwow i danie ciala przez R*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 16:07, RadeXMaster napisał:

jezu panowie mi juz nerwy puszczaja...mianowicie od 14.15 staram sie zagrac i nie mogeee....najpierw
mnostwo rejestracjoi w jakims social club potem w windows live no i git. chce sie zalogowac
przy wejsciu do gry do social club-nie moge:komunikat ze nie mam polaczenia z netem (bzdura...)
(odblokowalem firewall) potem biore nowa gre i wyskakuje mi sie logowanie do windy live....spox
podaje swoje id to mi wyskakuje komunikat ze moj region nie obsluguje wLive i ze logowanie
niemnozliwe....(a co za tym idzie nei da sie grac) ktos mi powie o co chodzi bo mnie
szlag trafi....


Mówiłem, że przez kretyńską instalację internetową (która tak się spodobała wielu osobom) będzie trzeba się bawić przez kilka godzin, zanim zagramy... Zwyczajne kur***two - płaci się za grę i trzeba tracić mnóstwo czasu i nerwów, żeby cokolwiek zdziałać + wymagania sprzętowe, które mają się nijak do żałosnej grafiki (radeon HD4870 1gb do gry na medium?! śmieszne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 16:07, RadeXMaster napisał:

jezu panowie mi juz nerwy puszczaja...mianowicie od 14.15 staram sie zagrac i nie mogeee....najpierw
mnostwo rejestracjoi w jakims social club potem w windows live no i git. chce sie zalogowac
przy wejsciu do gry do social club-nie moge:komunikat ze nie mam polaczenia z netem (bzdura...)
(odblokowalem firewall) potem biore nowa gre i wyskakuje mi sie logowanie do windy live....spox
podaje swoje id to mi wyskakuje komunikat ze moj region nie obsluguje wLive i ze logowanie
niemnozliwe....(a co za tym idzie nei da sie grac) ktos mi powie o co chodzi bo mnie
szlag trafi....


Po jakiego grzyba raczyłeś się rejestrować w sc i live? Dlaczego nie grasz w trybie offline?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zapominaj ze po prostu na kartach ATI gra chodzi o wiele slabiej. Ciekaw jestem jak dziala na karcie rzedu 8800/9600 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 16:20, Zauri napisał:

nie zapominaj ze po prostu na kartach ATI gra chodzi o wiele slabiej. Ciekaw jestem jak
dziala na karcie rzedu 8800/9600 ?


Jakby mi grę przysłali to bym wam powiedział ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 16:07, RadeXMaster napisał:

przy wejsciu do gry do social club-nie moge:komunikat ze nie mam polaczenia z netem (bzdura...)

mam dokładnie ten sam problem. :/ Czy ktoś kto już gra może mi powiedziec o co w tych chodzi? :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 16:20, Zauri napisał:

nie zapominaj ze po prostu na kartach ATI gra chodzi o wiele slabiej. Ciekaw jestem jak
dziala na karcie rzedu 8800/9600 ?


Za 20min idę kupić gta, ale i tak dzisiaj sobie nie pogram ;/ muszę instalować internet na kompie stacjonarnym, bawić się w kretyńskie intalacje, rejestracje, aktywowanie kodu itp. Na dodatek jutro mam klasówkę z Biblii i sporo zadane z matmy - nie wyrobię się...

/edit//

Ciekawe jak na 8600GTS 256mb DDR3 działa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne patche nie będą obecne.
Usługa Live! (Na którą składają się Xbox Live! i Windows Live!) nie jest i w najbliższym czasie nie będzie dostępna na terenie naszego kraju. Jedynym sposobem, by w tej chwili grać po sieci, jest zarejestrowanie się na fikcyjne danie w usłudze Windows Live, z adresem w Wielkiej Brytanii lub USA. Takie działanie nie będzie (a przynajmniej nie powinno) miało żadnych konsekwencji w rodzaju bana czy innych ograniczeń.
Raczej nie ma sensu mówić, że Rockstar dało ciała - chyba, że zrobiło to poprzez wyrażenie zgody na dołączenie GTA IV do "Games for Windows" - tutaj już zasady ustala Microsoft.
----
ww3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 16:23, 0HoMicide0 napisał:

> nie zapominaj ze po prostu na kartach ATI gra chodzi o wiele slabiej. Ciekaw jestem
jak
> dziala na karcie rzedu 8800/9600 ?

Za 20min idę kupić gta, ale i tak dzisiaj sobie nie pogram ;/ muszę instalować internet
na kompie stacjonarnym, bawić się w kretyńskie intalacje, rejestracje, aktywowanie kodu
itp.


Wiesz, że nie jest to konieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować