Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2008 o 16:55, 0HoMicide0 napisał:

UWAGA - Mam internet tylko na laptopie. Chcę zainstalować GTA na komputerze, który
nie posiada neta. Tzn. mogę wpisać jakiś tam adres strony na lapku i zgenerowany kod,
jaki mi prześlą wpisać podczas instalacji na kompie stacjonarnym?


Tak. Niestety nie mam gg, ale tutaj podano wszelkie niezbędne informacje:
https://support.securom.com/rockstarunlock/index.php?c=offline

Wprowadzasz kod, otrzymujesz kod zwrotny, ściągasz 10mb pliczek - to wszystko.


co ja mam zrobic :/ bo wciaz nie moge sobie poradzic z windows live. Zmienilem adres mailowy na hotmail zmienilem dane na uk a mimo to pisze ze moj region nie obslugiwany jest. o co biega do cholery ?? boze 3y godziny walcze z tymi zabezpieczeniami. Ale dali ciala....

PO CÓŻ CI TO WSZYSTKO? Masz zamiar grać w trybie mp? Załóż konto offline i graj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 17:07, Crew 900 napisał:

No ta , bo gra wtedy najmniej muli jak się nic nie dzieje xD


Tyle, że gameplayów z konsol ze strzelaninami też nigdzie nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zamiast ułatwiać graczom życie to je ciągle utrudniają, ta instalacja jest poroniona.Założyłem konto na social club, aktywowałem,ale nie mogę się zalogować, konto na windows live mam. kaszana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 16:16, Lex napisał:

Mam do Ciebie wielką prośbę. Mógłbyś zamieścić kilka screenów z "czwórki" właśnie na swoich ustawienia grafiki?


Proszę bardzo ;)
Tekstury na minimum, reszta troche powyżej minimum. FPS na poziomie 20-25 średnio, czasem skoczy do 30 a czasem spadnie do 15... pewnie dla wielu osób granie na takiej grafie byłoby nie do przełknięcia, ale mieści się to w mojej granicy tolerancji :P
Jeszcze musze tylko pokombinować z rodziałką, może uda się w miare płynnie uruchomić na wyższej, bo troche dziwnie wygląda na laptopie rozdziałka 800x600...

20081203171916

20081203171924

20081203171932

20081203171940

20081203171947

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś tutaj w pełni angielską wersję GTA?
Bo taką wysyła gram.pl teraz i mam pytanie czy nie będzie problemów z rejestracją i odpaleniem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 17:24, cinus` napisał:

> Mam do Ciebie wielką prośbę. Mógłbyś zamieścić kilka screenów z "czwórki" właśnie
na swoich ustawienia grafiki?

Proszę bardzo ;)
Tekstury na minimum, reszta troche powyżej minimum. FPS na poziomie 20-25 średnio, czasem
skoczy do 30 a czasem spadnie do 15... pewnie dla wielu osób granie na takiej grafie
byłoby nie do przełknięcia, ale mieści się to w mojej granicy tolerancji :P
Jeszcze musze tylko pokombinować z rodziałką, może uda się w miare płynnie uruchomić
na wyższej, bo troche dziwnie wygląda na laptopie rozdziałka 800x600...

Da sie ustawic textury wiecej niz na minimum przy karcie 256 VRAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Jeszcze jedna prośba. Czy posiadasz "czwórkę" w polskim wydaniu (tj.pudełko, mapa, instruncja i Głos Libert City w wersji PL, sama gra ENG)? Jeżeli tak, to proszę Cię o informacje na temat karty rejestracyjnej Kompanii Graczy. Znajduje się takowa w pudełku i ile dostaje się punktów za rejestrację (o ile grę można zarejestrować w Kompanii :P)? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 17:27, Selv napisał:

Aua....
Strasznie, a ja gdzieś czytałem jak to się to wypowiadali, że LOW odpowiada konsolom.
LOL!

Kolejne kłamstwo, co wszyscy świetnie widzimy :) Nawet z początku screeny nie skojarzyły mi się z GTA IV, a GTA III ...
RadeXMaster
Przecie pisałem - remedium na granie po internecie.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35546&pid=4696

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czu u kogoś gra też wygląda tak jak na skrinie? Ściągnąłem najnowsze sterowniki do grafy, zrobiłem reinstall, ale to nie pomogło.

EDIT: Komp: Nvidia galaxy 7900 gs, intel pentium dual core e2180 (2.0ghz), 2 gb ramu, windows xp 32 bit z sp3

20081203173726

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja. Mieszkam w UK. Po pracy lecę zaraz do mojego ulubionego sklepu GAME. Patrzę błędnym wzrokiem po półkach..... NIE MA :/ Wylatuję jak strzała, lecę do gamestation, tesco, Hmv, obleciałem całe miasto i nic Wszystko wyprzedane i będzie w przyszłym tygodniu..... Zrezygnowany wracam do GAME ( może ktoś nie odebrał zamówionej i mi sprzedają po znajomości), jest tam taki fajny kolo, co mnie zna i lubi bo się tam regularnie zaopatruję i pytam : is there a little, tiny chance, that i get GTA IV for PC today?
A on mi na to: ofcoz, mają pełny magazyn i zaraz mi przyniesie.... a sorry when is the relaese date?
Oczy mi wyszły na wierzch, poważnie 0_o Today! prawie odkrzyknąłem....
Okazało się, że mieli pełny magazyn i zapomnieli że dziś premiera i nie wystawili (przed samym zamknięciem byłem)
Dostałem pierwszą kopię ^_^ mniam... gość nawet nie wiedział ile kosztuje i sprzedał mi po cenie "netowej" 34.99
Właśnie instaluję.... ^_^
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 17:38, RavenSoul napisał:

Ale jaja. Mieszkam w UK. Po pracy lecę zaraz do mojego ulubionego sklepu GAME. Patrzę
błędnym wzrokiem po półkach..... NIE MA :/ Wylatuję jak strzała, lecę do gamestation,
tesco, Hmv, obleciałem całe miasto i nic Wszystko wyprzedane i będzie w przyszłym tygodniu.....
Zrezygnowany wracam do GAME ( może ktoś nie odebrał zamówionej i mi sprzedają po znajomości),
jest tam taki fajny kolo, co mnie zna i lubi bo się tam regularnie zaopatruję i pytam
: is there a little, tiny chance, that i get GTA IV for PC today?
A on mi na to: ofcoz, mają pełny magazyn i zaraz mi przyniesie.... a sorry when is the
relaese date?
Oczy mi wyszły na wierzch, poważnie 0_o Today! prawie odkrzyknąłem....
Okazało się, że mieli pełny magazyn i zapomnieli że dziś premiera i nei wystawili (przed
samym zamknięciem byłem)
Dostałem pierwszą kopię ^_^ mniam, gość nawet nie wiedział ile kosztuje i sprzedał mi
po cenie "netowej" 34.99
Właśnie instaluję.... ^_^
Pozdrawiam


Czyli masz w pełni angielską wersję to tak jak ja będę miał bo sklep.gram.pl wysłał mi edycję w pełni angielską.
Mógłbyś mi powiedzieć co dokładnie będziesz robił aby aktywować produkt bo nie chce niczego zepsuć?
A instrukcja będzie po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna funkcja pre-order.
Grę będę miał później niż jakieś supermarkety na obrzeżach miasta ...
Zawiodłem się ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 17:43, Matson16 napisał:

Wie ktoś kiedy będzie jakieś spolszczenie można ściągnąc??


Nie wiadomo. Oficjalne zapewne po nowym roku. A kiedy się fani uporają to nikt nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 17:28, N00B007_MODED napisał:

Da sie ustawic textury wiecej niz na minimum przy karcie 256 VRAM?


Da się, jednak trzeba "view distance" na minimum (moje ustawienia detali na screenie), sam grafe mam 256MB i właśnie tak zrobiłem i różnicy w wydajności praktycznie nie uświadczyłem w stosunku do poprzednich ustawień, ale to może tylko chwilowe, trzeba będzie sprawdzić jeszcze jak gra chodzi gdy się duzo na ekranie dzieje :P

20081203174604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam znać, chociaż do instrukcji nie zaglądam, ale jest jakaś książeczka- Survival Guide to Liberty City (i podtytuł: Social Club, multiplayer,video editor, independence FM) więc zaraz sprawdzę a potem zaraportuję... :P
Pozdrawiam

ahh, i miałem "szlaczki" na autorunie, musiałem uruchomić z setupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 17:31, Lex napisał:

/ciach/
Jeszcze jedna prośba. Czy posiadasz "czwórkę" w polskim wydaniu (tj.pudełko, mapa, instruncja
i Głos Libert City w wersji PL, sama gra ENG)?

Tak.

Jeżeli tak, to proszę Cię o informacje

Dnia 03.12.2008 o 17:31, Lex napisał:

na temat karty rejestracyjnej Kompanii Graczy. Znajduje się takowa w pudełku i ile dostaje
się punktów za rejestrację (o ile grę można zarejestrować w Kompanii :P)? Pozdrawiam.


W moim pudełku nie było żadnej karty rejestracyjnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować