Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2008 o 20:45, Crew 900 napisał:

No przecież , zawsze jak się instaluje nowe to trza usunąć stare , inaczej będą problemy

>Nie zawsze ja zawsze nadpisuje sterowniki do karty graficznej i nic się nie tnie ja mam NVIDIA 8800 GT 512 MB.

20081217213355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem dziś GTA IV i jestem załamany. Cała instalacja przebiegała sprawnie, aż do momentu sprawdzania autentyczności gry (gra jednorazowo łączy się z internetem). Gdy chcę to zainicjować wciskając "next" nic się nie dzieje, płyta zwalnia w napędzie, po jakiejś chwili komputer się zawiesza. Zostaje restart. Jestem zszokowany, wydałem tyle pieniędzy na tę grę :/ Po restarcie gdy chcę uruchomić GTA, Social Club etc. dzieje się to samo, zawias. Mam Service Packa 3 w win XP, nowe sterowniki nvidii, komputer spełnia wymagania. Co się dzieje? Podejrzewam, że może to być związane ze starforce''em, ale jak rozwiązać ten problem? Załamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 21:44, Shadow8 napisał:

Witam.

Kupiłem dziś GTA IV i jestem załamany. Cała instalacja przebiegała sprawnie, aż do momentu
sprawdzania autentyczności gry (gra jednorazowo łączy się z internetem). Gdy chcę to
zainicjować wciskając "next" nic się nie dzieje, płyta zwalnia w napędzie, po jakiejś
chwili komputer się zawiesza. Zostaje restart. Jestem zszokowany, wydałem tyle pieniędzy
na tę grę :/ Po restarcie gdy chcę uruchomić GTA, Social Club etc. dzieje się to samo,
zawias. Mam Service Packa 3 w win XP, nowe sterowniki nvidii, komputer spełnia wymagania.
Co się dzieje? Podejrzewam, że może to być związane ze starforce''em, ale jak rozwiązać
ten problem? Załamka :(


muj kumpel miał podobnie nic nie wymyslił wiec przeinstalował windowsa i mu działa ale muwi ze grafa słaba jak na jego sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stało się "przepiłem" cała kasę w grze ;DD Dosłownie mam 0$ ;oo jest jakiś sposób aby zdobyć kasę bez zabijania niewinnych ludzi i robienia misji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 21:58, MrRevolt napisał:

Stało się "przepiłem" cała kasę w grze ;DD Dosłownie mam 0$ ;oo jest jakiś sposób aby
zdobyć kasę bez zabijania niewinnych ludzi i robienia misji ?


Dostarczanie saochodów-tych najlepszych,ta najlepsze rozwiązanie:)

Ale patrze twój Niko to alkoholik:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 22:02, rafekx 12 napisał:

Ale patrze twój Niko to alkoholik:D:D


głównym powodem to to nie było, ale nie powiem lubi sobie chłopak poimprezować tylko teraz nie ma jak ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

Teraz ja mam problem ..

Od dzisiaj na stacjonarnym mam neta..

Utworzyłem sobie konto live przy pierwszej instalacji.. ale mogę rejestrować się tylko na Xbox... dlaczego nie mogę na PC ???

Czytałem że trzeba wybrać odpowiedni kraj do rejestracji.. Niestety pole kraju miałem nie dostępne i z automatu wybraną Polskę jak można to zmienić??

Chciałem sprawdzić MP , ale nie mogę się z tym uporać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 22:08, Bllu-Man napisał:

Siemka,

Teraz ja mam problem ..

Od dzisiaj na stacjonarnym mam neta..

Utworzyłem sobie konto live przy pierwszej instalacji.. ale mogę rejestrować się tylko
na Xbox... dlaczego nie mogę na PC ???

Czytałem że trzeba wybrać odpowiedni kraj do rejestracji.. Niestety pole kraju miałem
nie dostępne i z automatu wybraną Polskę jak można to zmienić??

Chciałem sprawdzić MP , ale nie mogę się z tym uporać..



http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=45527.0 tu masz wszystko opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 22:49, Crew 900 napisał:

Są nowe od paru dni sterowniki do GeForce 181.00
ktoś już próbował ?


zasysam wlasnie ale sie pewnie dopiero jutro wypowiem czy cos one daly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponowię pytanie - bo chyba wcześniejsze nie zostało do końca zrozumiane a na to odpowiedzi nie otrzymałem:

To wie ktoś jak się gra przez Sieć lokalną? Nie potrzebuję żadnych programów bo jestem juz z bratem przez LAN połączony tylko jak już wcześniej pisałem gdy tworzę server on mnie nie może znaleść a do tego chyba się nie trzeba łączyć z Games For Windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do tego chyba się nie trzeba łączyć z Games For Windows.

Oczywiście że trzeba
Ale spróbuj się połączyć prze Ip , przez console wpisz connect i ip twojego kompa na którym stoi serw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy u was także pojawia się problem z zliczaniem achivementów?
U mnie pokazuje informację o zaliczeniuosiągnięciaale nie wpisuje je na listę. Tudzieź przez chwilę mam dobrze podliczone punkty za wszystko a następnie część z nich znika..:/ o co właściwie chodzi?

Czy ktoś wie jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 11:20, Break the peace napisał:

Czy GTA IV można jakoś zarejestrować offline, czy tylko możliwa jest opcja aktywacji
przez internet??

W głównym folderze gry jest folder OfflineActivation. Czy działa to nie wiem, bo nie sprawdzałem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować