Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

WITAM KOLEDZY ,MAM PYTANIE BO ZATRZYMALEM SIE NA JEDNEJ MISJI, a nie dawno zaczolem gre,dostalem sms od ray i mialem jechac w jedno miejsce pojechalem tam ikona zniknela zadnych innych misji nie mam a w sms o d ray jest jakies zdjecie goscia chyba jakiegos alonzo,wie ktos o co chodzi???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 22:49, lysybolo napisał:

WITAM KOLEDZY ,MAM PYTANIE BO ZATRZYMALEM SIE NA JEDNEJ MISJI, a nie dawno zaczolem gre,dostalem
sms od ray i mialem jechac w jedno miejsce pojechalem tam ikona zniknela zadnych innych
misji nie mam a w sms o d ray jest jakies zdjecie goscia chyba jakiegos alonzo,wie ktos
o co chodzi???????????

Dawno w GTA nie grałem ... Ale kojarzę misję ze zdjęciem kolesia.
Strzałka w górę (telefon się pokazuje) wchodzisz w menu -> camera i ciśniesz fote kolesiowi. następnie jest ona wysłana do ... (nie pamiętam ^.-)
i tyle : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no łał... wcisnij te okienko po lewej jezu jestes taki deb.... nie madry ze nie umeisz skumac :o?

nasza wersja ma blad i sa hinskie krzaczki i trza uzyc sposobu chybil/trafil zeby instalnac gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 22:58, lysybolo napisał:

kazdy tak mial wiec o ile dobrze kojarze wdus ten lewy dluzszy kwadracik,i zacznie sie
instalka


A ten prawy oznacza wyłączenie, ta? Boi jak klikam to z lewej to chyba zaczyna sie social club instalować i net framework (2.5 wersja, ta?) instalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 22:59, St0ck napisał:

no łał... wcisnij te okienko po lewej jezu jestes taki deb.... nie madry ze nie umeisz
skumac :o?

Oj dobra, zdziwił się tylko.. pewnie już dawno kliknął w tą ikonkę.
A ja mam pytanie co da się zrobić z błędem ZLIB20? Trzeba robić reinstala? I czy savy są zapisane w GFWL czy na dysku czy jak? xd

Ecko
Musisz kliknąć tam po lewej i musi ci się Rocksat Social Club i Framweroki przeinstalować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 22:16, RavenSoul napisał:

> To wie ktoś może gdzie można znaleźć wersję gry jaką ma się zainstalowaną?

Wjedź kursorem na exec i pojawi Ci się opis. Są tylko dwie wersje. przed patchem wersja
1.0.0.0 i po spatchowaniu 1.0.1.0
Pozdrawiam


Dzięki wielkie! A gra nadal chodzi w 10fps ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 23:03, Ecko09 napisał:

> kazdy tak mial wiec o ile dobrze kojarze wdus ten lewy dluzszy kwadracik,i zacznie
sie
> instalka
>

A ten prawy oznacza wyłączenie, ta? Boi jak klikam to z lewej to chyba zaczyna sie social
club instalować i net framework (2.5 wersja, ta?) instalować.


Najlepiej wejść w zawartość płytki i uruchomić z niej setup. omijasz to zjechane menu o którym pisałeś we wcześniejszym poście. ogólnie to ktoś bardzo mocno się nie popisał tworząc takiego właśnie menusa. Ale cóż, taki mały drobiazg nie jest straszny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moglby mnie oswiecic jak do cholery mam pilotowac helikopter (ostatnia misja w grze) by rozwalic motorowe ? ile razy wsiadam za helikpter zazwyczaj laduje w wodzie. nie potrafie obslugiwac 2 rekami 8 klawiszy i celowac mycha - to jakies nieporozumienie!! o ile zwykym smiglowcem zalapalem o co biega, to tym ni .... prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 14:08, Bartek 93 napisał:

> Jak dla mnie zero różnicy, po instalacji 181.00 oczywiście.
> Ale cóż... trzeba poczekać na nowego patcha :D
Hm... jaką masz kartę? Mi na 8600GT pozwolił na większą rozdzielczość ten patch.

7600GS wyższej rozdziałki nie prubowałem, zrobie to jutro w nocy jakz pracy wróce.
i tak kupuje 4870 (radek) za miesiąc więc... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dlaczego na szpital wydaje sie tak dużo kasy? Jak zginę to tracę chyba 5000 tys ! Zginę w jakiejś trudnej misji 3 razy stracę 15000 tys, potem za czwartym ją wykonam to dostane powiedzmy 6.500 tys no i mam prawie 10.000 w plecy?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie denerwuje takie cos :
grałem w singla przeszedłem 15 % gry potem grałem długo w multiplayera ( kilka dni) az w końcu singla che pociągnać i... i robie misje które juz zrobiłem :/:/:/

co do misji była taka ze jade do kolesi na stacje... i mam ich zabic.. wszystko fajnie ale jak jest momęt do strzelania kamera patrzy na mnie z boku zanim sie ustawie na nich celownikiem to umieram :/ a jak zgine to musze k.... zapieprzac przez całe nzowu miasto samochodem... do nich :/ :/

i zaczynają pojawiac sie błędy graficzne :/ od tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 09:52, Chester001 napisał:

mnie denerwuje takie cos :
grałem w singla przeszedłem 15 % gry potem grałem długo w multiplayera ( kilka dni) az
w końcu singla che pociągnać i... i robie misje które juz zrobiłem :/:/:/

co do misji była taka ze jade do kolesi na stacje... i mam ich zabic.. wszystko fajnie
ale jak jest momęt do strzelania kamera patrzy na mnie z boku zanim sie ustawie na nich
celownikiem to umieram :/ a jak zgine to musze k.... zapieprzac przez całe nzowu miasto
samochodem... do nich :/ :/

i zaczynają pojawiac sie błędy graficzne :/ od tak :/


Na błędy graficzne to w każdej grze jest jeden sposób - reinstal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, nie jest dobrze. Na mieście wyciągam średnio 11FPS :/ Czasem wskoczy na 18, ale do 20 nie dochodzi, porażka :/ Mam zainstalowany ten patch, jedynie sterowniki mam stare.
Screen z moim ustawieniami: http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/146f797f684e260d7eb62e844bb055fe0368cde2.png
I mój sprzęt: Pentium D (2x3GHz0, 2GB RAMu, Radeon HD 4850
Gdzie jest ta opcja, którą trzeba wyłączyć, ta odpowiadająca za te nagrywanie filmików? Bo podobno ona dużo daje do płynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować