Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2009 o 15:46, crash807 napisał:

Po 1 sam fakt
Po 2 to, że ona nie stała w miejscu tylko się... poruszała.


Już od paru miesięcy można latać samolotem :) sam latałem lecz jest to oczywiście helikopter z teksturami samolotu dużego lub małego. Chociaż jest to tylko tekstura to i tak fajnie się lata dlatego nic ich nie powstrzymało od jeżdżenia po ulicach np. klockami z QB3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2009 o 21:54, Crew_900 napisał:

Właśnie oglądam film Za linią Wroga i tam jest taki koleś Sasha w niebieskim dresie który
mocno podobny jest do Nika xD

W CoD4, tworząc syna Zakhaeva, też się na tym typie wzorowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 21:54, Crew_900 napisał:

lol xD

Właśnie oglądam film Za linią Wroga i tam jest taki koleś Sasha w niebieskim dresie który
mocno podobny jest do Nika xD



haha, też oglądałem Za linią Wroga, i kolo faktycznie wykapany Niko xD.....może twórcy wzorowali się na nim....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Pytanie. Dziś kupiłem gre W menu gry loguje się do liva i pisze że dostępna jest aktualizacja ściągam ją już bardzo długo a ponieważ mam internet bezprzewodowy będzie się to długo ściągać. Czy wie ktoś ile ta aktualizacja zajmuje? Chyba nie chodzi tu o patch''e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 18:04, zBiK93ck napisał:

Mam Pytanie. Dziś kupiłem gre W menu gry loguje się do liva i pisze że dostępna jest
aktualizacja ściągam ją już bardzo długo a ponieważ mam internet bezprzewodowy będzie
się to długo ściągać. Czy wie ktoś ile ta aktualizacja zajmuje? Chyba nie chodzi tu o
patch''e.

A jakże - o patche oczywiście. Do tej pory wyszły bodajże trzy czy cztery, zajmujące koło 200 MB(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widać że Ty się lepiej znasz na kompach. Bratu będe składał komputer. I planuje włożyć do niego proc. Intel Core 2 Duo e7600. To jest nowość. Czy uciągną by on gta 4 na maxa. z 4gb ram i gtx 260?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 14:45, makli napisał:

Mam pewien problem z GTA gdyż nie wiem czemu ale nie ma dźwięku np. podczas rozmowy telefonicznej
w aucie, innych dzwonków na komórke, podczas rozmów na cut-scenach (tzn. dzwięk jest
ale bardzo cichy i musze rozkręcić głośniki na fulla żeby było słychać). U moich kumpli
dźwięk jest bo instalowałem GTA na ich kompach (żeby przetestować). Czy wie ktoś może
jak to naprawić? Aha gdzie są zapisywane save''y?


podczepiam sie pod to pytanie, dzisiaj zainstalowalem sobie ponownie gta, zagralem z 4 misje, do tej pory dziek byl ok, mam x-fi gamer fatality
wracam po pracy do domu odpalam i juz w menu slysze takie trzaski, odaplam ustawienia dzwieku w winie, zmniejszam akceleracje do 1 paska, odpalam gre trzaskow niema ale glosy postaci jak np jade samochodem sa wsumie nie slyszalne, czy jest jakas opcja zeby to naprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej
po dłuższej przerwie chciałęm popykać wgta... zainstalowałem jakiś patch 1030...
wyskakuje mi, że nie mogę się zalogować, bo możę hasło nie pasuje, chcę zmienić, ale social club nie działa bo mają jakieś konserwacje, więc zrobiłęm skip... wyskakuje mi wtedy fatal error i nie mogę odpalić gry....
co jest grane... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad zakupem GTA IV. Pogralem troche u kumpla na SP. Co prawda klimacik w SA byl dla mnie duzo lepszy to tutaj grafika, techniczne wykonanie powala; D I teraz moje pytanie co do Multi. Czy mp jest ciekawy, wciagajacy, grywalny swietnie sie w to gra poprostu na mP? ;D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 09:59, Rambowski napisał:

Zastanawiam sie nad zakupem GTA IV. Pogralem troche u kumpla na SP. Co prawda klimacik
w SA byl dla mnie duzo lepszy to tutaj grafika, techniczne wykonanie powala; D I teraz
moje pytanie co do Multi. Czy mp jest ciekawy, wciagajacy, grywalny swietnie sie w to
gra poprostu na mP? ;D


Potwierdzam ,jest fajny, wciąga, tyle, że przez problemy z optymalizacją w niego nie gram, pograłem jedynie pare godzin. Teraz podobno jest dużo cziterów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 09:59, Rambowski napisał:

Zastanawiam sie nad zakupem GTA IV. Pogralem troche u kumpla na SP. Co prawda klimacik
w SA byl dla mnie duzo lepszy to tutaj grafika, techniczne wykonanie powala; D I teraz
moje pytanie co do Multi. Czy mp jest ciekawy, wciagajacy, grywalny swietnie sie w to
gra poprostu na mP? ;D

Pozdrawiam



MP= Bez znajomych grających to jest bezsens...

Cziterzy, je**** mody, które uniemożliwiają grę czasem.

PS: chyba, że trafisz na dobrych ludzi ;]
PS2: Wystrzegaj się Polaków. Najwięcej razy jak ich spotykałem to zwykłe "Dresy" (?), które co chwila ku*** mogą mówić tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jeszcze kto czego oczekuje od multiplayera. ja sobie wchodzę w ten tryb gry aby sobie po prostu postrzelać do innych. Mam gdzieś cziterów, rankingi, wyniki itp. Po prostu wchodzę dla relaksu i sobie strzelam. Nie angażuję sie zbytnio w osiagane wyniki, nie czytam co tam inni ludzie piszą bo to tylko może denerwować. Do powalczenia i do osiągania wyników to mam inne gry;) Tutaj jest pelen chillout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 10:45, Citkowsky napisał:

Zalezy jeszcze kto czego oczekuje od multiplayera. ja sobie wchodzę w ten tryb gry aby
sobie po prostu postrzelać do innych. Mam gdzieś cziterów, rankingi, wyniki itp. Po prostu
wchodzę dla relaksu i sobie strzelam. Nie angażuję sie zbytnio w osiagane wyniki, nie
czytam co tam inni ludzie piszą bo to tylko może denerwować. Do powalczenia i do osiągania
wyników to mam inne gry;) Tutaj jest pelen chillout.

pomoże mi ktoś z grą?? zalogowałem się już, to u nich coś z serverem było, ale dalej jak chcę odpalić mam fatal error :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować