Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Pewnie masz najnowszy patch, którego spolszczenie nie obsługuje. Ale dość łatwo tekst zrozumieć, więc jeśli choć trochę się w angielskim orientujesz, graj. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 20:36, krzysztofex97 napisał:

czy gta IV mi chociaż sie uruchomi i czy se pogram 2.01 GHz 1 GB ram geforce 7300 GS
256 mb
planuje dokupić jescze 2GB ram i zotac geforce 9500gt 1024mb

uruchomić się może uruchomi ale pogranie na takim sprzęcie to niestety ale masochizm. jak byś jeszcze do tych 2GB ram dodatkowych i 9500GT dorzucił lepszy procesor to może coś by się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 20:33, JayL napisał:

Pewnie masz najnowszy patch, którego spolszczenie nie obsługuje. Ale dość łatwo tekst
zrozumieć, więc jeśli choć trochę się w angielskim orientujesz, graj. ;)

Wiesz, z angielskim tak umnie tragicznie nie jest, ale tego slangu Little Jacoba to nawet za 2000 lat nie rozszyfruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na Allegro grę GTA IV za 59zł,więc okazja niemała,ale jak napisano: jest to wydanie angielskie.
Czym takie wydanie różni się od naszego polskiego? Nie będę miał problemu z uruchomieniem tej gry i graniem w multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 09:11, FirmaHWDP napisał:

Znalazłem na Allegro grę GTA IV za 59zł,więc okazja niemała,ale jak napisano: jest to
wydanie angielskie.
Czym takie wydanie różni się od naszego polskiego? Nie będę miał problemu z uruchomieniem
tej gry i graniem w multi?


Nie będzie problemu. Różni się tym, że instrukcja będzie po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 09:11, FirmaHWDP napisał:

Znalazłem na Allegro grę GTA IV za 59zł,więc okazja niemała,ale jak napisano: jest to
wydanie angielskie.
Czym takie wydanie różni się od naszego polskiego? Nie będę miał problemu z uruchomieniem
tej gry i graniem w multi?

gra będzie taka sama, tylko pudełko, instrukcja itp będzie po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

up
Czy są jakieś bonusy, jeżeli znajomy lubi mnie na 100%?
Gdzie znajdę helikopter? Przeleciałbym się:P
Czy da się coś kupić za pieniądze? Poza ubrankami, bronią, żarciem, taxi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 00:58, Marekvader napisał:

Wiesz, z angielskim tak umnie tragicznie nie jest, ale tego slangu Little Jacoba to nawet
za 2000 lat nie rozszyfruje:)

Niko też wiele nie rozumie. ;) Ba, posunąłbym się do stwierdzenia, że sami amerykanie nie wszystko są w stanie pojąć, tak jak my nie zawsze zrozumiemy gwary itp. Ja osobiście rozumiem mniej więcej połowę, czasem mniej, czasem więcej, ale spokojnie wystarcza, by grać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do 100% nie wiem, ale bodaj od 70 masz różne bonusy w stylu ludzi [Dwayne bodaj], podwózki heli [Brucie], dostawy broni [LJ] itd. A heli poszukaj w prawym dolnym rogu środkowej wyspy, acz głowy nie dam, bo nigdy tam nie byłem. Za to znaczek na mapie mam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzbrojony heli jest też na lotnisku, szukaj w jego północnej części - lądowiska helikopterów są przy końcu pasa startowego. Niestety ten heli zrespawnuje się ze 3 razy, później już go tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować