Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2008 o 15:45, filip1-1 napisał:

p.s. I czy będzie możliwość pogrania na przynajmniej minimalnych ustawianiach na takim
kompie:
Intel Pentium D 2,8 Ghz
2gb ram 533mhz Kingston
dysk 160gb
Grafa Nvidia GeForce 7600 256mb ??


Boje się trochę o pamięć ram ale moim zdaniem na średnich powinno ci pójść ale rozdzielczość może być max 1024x768. To są moje przypuszczenia i to co zdążyłem przeczytać o tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:18, Cveni napisał:

> > tylko że cena gier konsolowych i PC jest podobna a nie tak jak w polsce czasem
na
> konsole
> > jest 3x drożej
>
> pamiętacie cene GTA SA na początku, 259 zł, czemu? między innymi dlatego że funt
wtedy
> kosztowal prawie 7zł!!

Widzę, że niektórych tutaj pamięć zawodzi. Tyle kosztowała edycja kolekcjonerska San
Andreas. Na początku tylko ona było dostępna do kupienia.


a skąd wiesz jak ta bedzie się nazywać i jak bedzie wydana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 16:25, Los Emilos napisał:

> p.s. I czy będzie możliwość pogrania na przynajmniej minimalnych ustawianiach na
takim
> kompie:
> Intel Pentium D 2,8 Ghz
> 2gb ram 533mhz Kingston
> dysk 160gb
> Grafa Nvidia GeForce 7600 256mb ??

Boje się trochę o pamięć ram ale moim zdaniem na średnich powinno ci pójść ale rozdzielczość
może być max 1024x768. To są moje przypuszczenia i to co zdążyłem przeczytać o tej grze.


Pamięć ram? No nie wiem , ja bardziej bałbym się o kartę graficzną , 256mb to może być trochę za mało. 2 GB ramu to stanowczo wystarczy .No ale zgadzam się z Tobą , że na średnich powinna gra pójść ;> I mam taką nadzieję , zwłaszcza , że mam podobny cofing ;)

I tak gdybamy i gdybamy...pewnie i tak będzie zupełnie inaczej z wymaganiami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi że 2GB Ram tylko że 533mhz a dzisiaj normą zaczyna być już 1066. Co do karty i jej pamięci to tylko problem będzie z rozdzielczościami wielkimi bo tylko po to jest na karcie pamięć GDDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 18:08, Los Emilos napisał:

Nie chodzi mi że 2GB Ram tylko że 533mhz a dzisiaj normą zaczyna być już 1066. Co do
karty i jej pamięci to tylko problem będzie z rozdzielczościami wielkimi bo tylko po
to jest na karcie pamięć GDDR.

W takim razie zwracam honor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 18:08, Los Emilos napisał:

Nie chodzi mi że 2GB Ram tylko że 533mhz a dzisiaj normą zaczyna być już 1066.


A duże są spadki wydajności w stosunku 533 do 1066?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 18:30, Avar Neus napisał:

> Nie chodzi mi że 2GB Ram tylko że 533mhz a dzisiaj normą zaczyna być już 1066.

A duże są spadki wydajności w stosunku 533 do 1066?

Pamięć RAM jak i każda inna część komputera zależy w znacznym stopniu od firmy. Niestety nie wiadomo jak gra zostanie zoptymalizowana pod konkretne konfiguracje. Raczej jakieś specjalnej różnicy nie powinno być patrząc na poprzednie części GTA i różnice między DDR a DDR2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 18:40, Los Emilos napisał:

Pamięć RAM jak i każda inna część komputera zależy w znacznym stopniu od firmy. Niestety
nie wiadomo jak gra zostanie zoptymalizowana pod konkretne konfiguracje. Raczej jakieś
specjalnej różnicy nie powinno być patrząc na poprzednie części GTA i różnice między
DDR a DDR2.


Trochę mnie uspokoiłeś, ale wciąż obawiam się wymagań GTA 4. Możliwe, ze moje obawy są bezpodstawne, ale zawsze istnieje szansa (chociaż niewielka), że dadzą wysokie wymagania... A nawet tych ''przypuszczalnych'' nie spełniam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 18:49, Avar Neus napisał:

> Pamięć RAM jak i każda inna część komputera zależy w znacznym stopniu od firmy.
Niestety
> nie wiadomo jak gra zostanie zoptymalizowana pod konkretne konfiguracje. Raczej
jakieś
> specjalnej różnicy nie powinno być patrząc na poprzednie części GTA i różnice między

> DDR a DDR2.

Trochę mnie uspokoiłeś, ale wciąż obawiam się wymagań GTA 4. Możliwe, ze moje obawy są
bezpodstawne, ale zawsze istnieje szansa (chociaż niewielka), że dadzą wysokie wymagania...
A nawet tych ''przypuszczalnych'' nie spełniam :/

Ja spełniam ale ledwo , po bullym boję się że będzie słabo , ale bully słabo zoptymalizowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, pisałem to kilka postów wyżej - taka cena na początku była spowodowana tym, że była to edycja kolekcjonerska i tylko ona była na początku dostępna w naszym kraju. Wiem o tym, bo interesowałem się okolicznościami wyjścia San Andreas przy okazji premiery oraz sam posiadam takową edycję kolekcjonerską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 21:10, Cveni napisał:

Eh, pisałem to kilka postów wyżej - taka cena na początku była spowodowana tym, że była
to edycja kolekcjonerska i tylko ona była na początku dostępna w naszym kraju. Wiem o
tym, bo interesowałem się okolicznościami wyjścia San Andreas przy okazji premiery oraz
sam posiadam takową edycję kolekcjonerską.

A co w niej było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 21:33, Dark Energy napisał:

> Eh, pisałem to kilka postów wyżej - taka cena na początku była spowodowana tym,
że była
> to edycja kolekcjonerska i tylko ona była na początku dostępna w naszym kraju. Wiem
o
> tym, bo interesowałem się okolicznościami wyjścia San Andreas przy okazji premiery
oraz
> sam posiadam takową edycję kolekcjonerską.
A co w niej było ?


Zapewne gra i mapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blisko, ale nie całkiem. Były w niej:
- gra
- dwustronny plakat - z jednej strony mapa stanu, z drugie artwork z Tenpenny''m
- przewodnik po San Andreas - książeczka w twardej oprawie

Całość niewarta 250 zł, ale jednak dosyć różniąca się od podstawowej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2008 o 22:09, Cveni napisał:

Blisko, ale nie całkiem. Były w niej:
- gra

To wiadomo.

Dnia 26.10.2008 o 22:09, Cveni napisał:

- dwustronny plakat - z jednej strony mapa stanu, z drugie artwork z Tenpenny''m

A jakiej mniej więcej wielkości jest ten plakat ? I czy jest zrobiony z solidnego papieru , czy nie bardzo ?
Pytam o to , bo teoretycznie w EK GTA IV może być podobnie.

Dnia 26.10.2008 o 22:09, Cveni napisał:

- przewodnik po San Andreas - książeczka w twardej oprawie

Tu też się zapytam , ile ma stron ten przewodnik ?

Dnia 26.10.2008 o 22:09, Cveni napisał:

Całość niewarta 250 zł, ale jednak dosyć różniąca się od podstawowej wersji.

Zgadzam się , całość zdecydowanie nie jest warta aż takiej kasy. Powiem szczerze , że ja wolałbym trochę poczekać niż ponad dwukrotnie przepłacać wartość samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 13:41, Sebat1 napisał:

A jakiej mniej więcej wielkości jest ten plakat ? I czy jest zrobiony z solidnego papieru
, czy nie bardzo ?
Pytam o to , bo teoretycznie w EK GTA IV może być podobnie.


Kwadrat o boku 40-50 cm. Papier jakby ani nie kredowy ani nie zwykły - coś pośrodku. W sumie całkiem niezły, ale mógłby być trwalszy.

Dnia 27.10.2008 o 13:41, Sebat1 napisał:

Tu też się zapytam , ile ma stron ten przewodnik ?


80 stron - taka fajna, stylowa książeczka - coś jakby przewodnik po mieście; piszą w nim np. gdzie można dobrze zjeść, gdzie się zabawić, a także opisują ciekawe miejsca. Tutaj akurat się postarali.

Dnia 27.10.2008 o 13:41, Sebat1 napisał:

Zgadzam się , całość zdecydowanie nie jest warta aż takiej kasy. Powiem szczerze , że
ja wolałbym trochę poczekać niż ponad dwukrotnie przepłacać wartość samej gry.


Jeśli już byłaby EK, to ja bym obstawiał podobną do konsolowych EK, albo przynajmniej w podobnym stylu. Oby jednak cena nie była podobna, bo 300 zł to jednak trochę dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2008 o 15:40, Cveni napisał:

Kwadrat o boku 40-50 cm. Papier jakby ani nie kredowy ani nie zwykły - coś pośrodku.
W sumie całkiem niezły, ale mógłby być trwalszy.

Wielkość wydaję się chyba w porządku , natomiast papier skoro nie jest taki zupełnie zwyczajny to taż w sumie dobrze.

Dnia 27.10.2008 o 15:40, Cveni napisał:

80 stron - taka fajna, stylowa książeczka - coś jakby przewodnik po mieście; piszą w
nim np. gdzie można dobrze zjeść, gdzie się zabawić, a także opisują ciekawe miejsca.
Tutaj akurat się postarali.

Z tego co piszesz to taki przewodnik to fajna rzecz , oby w EK GTA IV też się znalazł. Żeby tylko za zrobienie takiego poradnika nie byli odpowiedzialni ludzie z podobnymi kompetencjami co ci ludzie od poradnika do Gears of War na PC. ;)

Dnia 27.10.2008 o 15:40, Cveni napisał:

Jeśli już byłaby EK, to ja bym obstawiał podobną do konsolowych EK, albo przynajmniej
w podobnym stylu. Oby jednak cena nie była podobna, bo 300 zł to jednak trochę dużo ;)

Mam nadzieję , że jednak EK PC będzie się różnić od EK konsolowej , jakby obie wersje były zupełnie identyczne to byłoby trochę bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce ostrzec tych którzy bedą kupować preorder EK, jeśli w ogóle ten przewodnik po grze będzie, to zapewne w angielskiej wersji, ponieważ jak nie będzie nawet polskich napisów do gry to tego można się spodziewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2008 o 17:02, Damianuss1 napisał:

Było sobie 119zł na Wirtusie :p.


Czyli tak jak można było się spodziewać , cena wzrosła http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/349644 , a w reklamach dalej jest napisane 119 złotych. xD
Ale gry i tak jeszcze nie zamówiłem , bo tak jak pisałem nie dam sobą manipulować. Słaby tan kto dał się złapać w tą kretyńską zagrywkę. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować