Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2008 o 19:47, Xtreme007 napisał:

Pewnie po wyjsciu jakiegos patcha bedzie jeszcze lepiej:) A tu jeszcze jeden screen

Nie jest źle ;] Tak szczerze to po kilku chwilach załapałem, że samochód jest nad wodą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:48, Dominix napisał:

dobra gralalem juz w multi i jest poprostu boskie, nawet lepiej chodzi niz na singlu
(chodzi mi o fps)
naprawde swietnie sie gra
jakby cos to moj nick w grze to Dominix1910 (konto live)
i social club nick: Dominix
cu online ;]

Jaką masz szybkość neta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:47, Xtreme007 napisał:

Pewnie po wyjsciu jakiegos patcha bedzie jeszcze lepiej:) A tu jeszcze jeden screen


Hmm...na tym screenie grafika wygląda lepiej niż na poprzednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:40, Xtreme007 napisał:

Ja uwazam ze grafika jest przyjemna w gierce i 25 fps wystarczy mi do grania na moim
sprzeciku:
Athlon x2 6000+ black wykrecony na 3,2ghz
2x1gb ram geil 800mhz
Msi 9600GT oc
Jak na razie razi mnie ta kamera taka dziwna gdzies:/ Zamieszczam jeszcze raz screen
z detalami medium.
Mysle ze jak ktos ma karte pokroju 8800 albo 9800 to moze pograc w miare przyjemnie,
ale jesli chodzi o 8600 to tylko low.Aaaa i gram w rozdzielczosci 1280x1024

Nie przejmuj się kamerą ja mam to samo na konsoli:) a do wszystkich którzy wczoraj zamówili na cenedze jutro będzie!!! a i ktoś napisał że nie ma peceta który uruszy GTA IV na FULLL!!!!! jest:

Windows VISTA Ultimate PL 64Bit
Intel Core2 Quad Extreme QX9650 3,00 GHz
Asus Striker II Formula nVidia nForce 780i SLI
Corsair Twin2X DDR2 2x 2GB 1066 MHz
3 x GeForce GTX 280 1GB (PCI-E)
1 TB Seagate Barracuda (Serial ATA II)
Scythe Zipang
Blu-ray (DVD+/-RW + HD-DVD) black
Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer
CoolerMaster CM 690 Black
Be-quiet Dark Power BQT P7-PRO-1200W

cena 13247zł ( to jednak za dużo żeby grać w GTA IV na full )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:47, Xtreme007 napisał:

Pewnie po wyjsciu jakiegos patcha bedzie jeszcze lepiej:) A tu jeszcze jeden screen

Na tym screenie o dziwo jest przyzwoita grafika.

Ale jest jeszcze coś. ogólnie Libery City z daleka wygląda oszałamiająco( z helikoptera) i oczywiście na przyzwoitych ustawieniach na PC, i na konsoli. Jednak jak się podeszło z bliska do niektórych budynków ty wyglądały niezbyt fajnie. Jednak niektóre z bliska były przyzwoicie. Większość była tych przyzwoitych.

Ale to zrozumiałe. Zrobić takie ogromne miasto w super grafice, pixel sharder 3x0 i tych innych bajerkach? No to by wtedy dopiero gierka miała wymagania. I nie wiadomo że R* by dał radę takie coś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jesteśmy bardzo dumni z wydania Grand Thief Auto IV na PC" powiedział Sam Hauser, założyciel firmy Rockstar Games. "Poświęciliśmy dużo czasu, aby zapewnić grze pełną kompatybilność z PC. Mamy nadzieję, że komputerowa społeczność graczy doceni wszystkie dodane przez nas innowacje. Grand Theft Auto wyszło już na PC, a my możemy wreszcie troszkę odsapnąć, ponieważ bardzo trudno było dorównać jakością całej serii."

Niestety gracze nie są zadowoleni...i nie wydaje mi się, żeby mogli odsapnąć, niech sie zabierają za patche i lepiej ,żeby one dużo poprawiły.

"Nowością jest również oszałamiająca grafika w wysokiej rozdzielczości"

Oszałamiająca grafika to jest w Crysisie...

"Magazyn Eurogamer zapowiada Grand Thief Auto na PC "jako prawdziwy, przełomowy szlagier w historii wirtualnej rozrywki." "

Fajny mi przełom. Żaden komp nie oferuje komfortowej gry na max detalach...

"Zgodnie ze zdaniem popularnego serwisu o grach 1UP.com, "ulepszenie grafiki... "

Z tego co widzę na screenach to grafa jest gorsza, zdecydowanie gorsza, nawet na średnich...bo o max to możemy zapomnieć...

http://www.gram.pl/news_8g7eHei8_Grand_Theft_Auto_IV_na_PC_jest_juz_dostepne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny który daje Xtreme007 są przyzwoite jednak zabrakło jeszcze czegoś.

Podobno miało być dobry Antyaliasing czyli wygładzanie krawędzi. Ale nawet w necie na gameplayach z wersji PC i tak tego brakuje i nie widać tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 20:00, Meykan napisał:

Screeny który daje Xtreme007 są przyzwoite jednak zabrakło jeszcze czegoś.

Podobno miało być dobry Antyaliasing czyli wygładzanie krawędzi. Ale nawet w necie na
gameplayach z wersji PC i tak tego brakuje i nie widać tego.


Bo w grze nie ma w ogóle AA. Była mowa o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 17:37, Avar Neus napisał:

Witam. Czu u kogoś gra też wygląda tak jak na skrinie? Ściągnąłem najnowsze sterowniki
do grafy, zrobiłem reinstall, ale to nie pomogło.

EDIT: Komp: Nvidia galaxy 7900 gs, intel pentium dual core e2180 (2.0ghz), 2 gb ramu,
windows xp 32 bit z sp3


Mam taki sam problem. Przy dowolnych ustawieniach wyświetla tylko taką skopaną grafikę. To chyba karta graficzna, bo mam podobną - 7900 gt. wie ktoś może jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie o grafę chodzi tylko o to, że teren się nie doczytuje dobrze ;/ Widzę tylko z metr przed samochodem :( :( No i np. ślady opon na drodze przenikają przez samochody ;/


Najgorsze jest to, że przed reinstalacją teren wyświetlał mi się dobrze, ale napisy, mapa i menu pauzy były widzialne jako 'krzaczki' graficzne (chociaż ten bug też się zdarzał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 17:37, Avar Neus napisał:

Witam. Czu u kogoś gra też wygląda tak jak na skrinie? Ściągnąłem najnowsze sterowniki
do grafy, zrobiłem reinstall, ale to nie pomogło.

EDIT: Komp: Nvidia galaxy 7900 gs, intel pentium dual core e2180 (2.0ghz), 2 gb ramu,
windows xp 32 bit z sp3

Kartę graficzną masz słabiutką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 20:05, siewca1 napisał:

> Witam. Czu u kogoś gra też wygląda tak jak na skrinie? Ściągnąłem najnowsze sterowniki

> do grafy, zrobiłem reinstall, ale to nie pomogło.
>
> EDIT: Komp: Nvidia galaxy 7900 gs, intel pentium dual core e2180 (2.0ghz), 2 gb
ramu,
> windows xp 32 bit z sp3
Kartę graficzną masz słabiutką


Tak, ale minimalne spełnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować