Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2008 o 17:02, Eye-Maze napisał:

> Tak,dla większości tak blokuje..:( Nic sie niestety z tym zrobić nie da...:(
I mam grać na minimalnych detalach, na których gra wygląda gorzej od SA...eh bez komentarza.
I na dodatek się 2 godziny męczyłem z tymi wszystkimi rejestracjami.


CZy gorzej od San Andreas wyglaa to bym nie powiedział,ale "meczyć" się nie musisz o ile nie chcesz:) Możesz po prostu odinstalowac gre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 17:02, rafekx 12 napisał:

> powiedzcie mi bo juz uruchomiłem tą gre przeinstalowałem windows i działa ale czemu
mam
> takie cienie i smugi na postaci blur patrzyłem chodzi o cienie w opcjach suwakiem
robie
> i nic moze jakic path jest, nie da sie grac bo postac jest zamazana ?ps na obrazku
szczególnie
> na spodniach widac

Tak,takie cienie to normalka,każdy tak ma niestety no ale moze patch coś naprawi?:)

ale to wina karty czy gry i czy lepiej poczekac na path czy zbierac kase na nową karte graficzną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2008 o 17:08, krzykos napisał:

ale to wina karty czy gry i czy lepiej poczekac na path czy zbierac kase na nową karte
graficzną??


CZekać na patch,to wina błędów graficznych w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać na patch i zobaczyć czy poprawi on wszystkie najpowszechniejsze błędy. Dopiero wtedy będziemy wiedzieli czy wymieniać sprzęt czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać na patch i zobaczyć czy poprawi on wszystkie najpowszechniejsze błędy. Dopiero wtedy będziemy wiedzieli czy wymieniać sprzęt czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość z Was jest pewnie mądrzejsza ode mnie. Nie chce mi się kombinować z ustawieniami grafiki w GTA IV. Powiedzcie mi, jakie mogę ustawić MAKSYMALNE USTAWIENIA BY GRA SIĘ NIE CIĘŁA ANI TROCHĘ. Mój komputer:
Procesor Intel Pentium III Xeon 2 x 2,5 GHz, karta grafiki ATI Radeon HD 4800 Series 512 MB, płyta główna AGP PCI, pamięć RAM 4 GB, Service Pack 2, oczywiście Windows XP. Nie chwalę się, bo nie ma czym. Oczekuję poważnego podejścia do tematu i szczerej odpowiedzi. Z góry dzięki. BTW.: Czy jeśli miałbym zainstalowany Service Pack 3 to mógłbym grać na wyższych ustawieniach, czy Service Pack nie ma nic do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 17:27, jendrek1988 napisał:

Większość z Was jest pewnie mądrzejsza ode mnie. Nie chce mi się kombinować z ustawieniami
grafiki w GTA IV. Powiedzcie mi, jakie mogę ustawić MAKSYMALNE USTAWIENIA BY GRA SIĘ
NIE CIĘŁA ANI TROCHĘ. Mój komputer:
Procesor Intel Pentium III Xeon 2 x 2,5 GHz, karta grafiki ATI Radeon HD 4800 Series
512 MB, płyta główna AGP PCI, pamięć RAM 4 GB, Service Pack 2, oczywiście Windows XP.
Nie chwalę się, bo nie ma czym. Oczekuję poważnego podejścia do tematu i szczerej odpowiedzi.
Z góry dzięki. BTW.: Czy jeśli miałbym zainstalowany Service Pack 3 to mógłbym grać na
wyższych ustawieniach, czy Service Pack nie ma nic do tego?



Bez sp3 Ci nie pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2008 o 17:02, 0HoMicide0 napisał:

Jeśli masz 256MB na karcie graf. to niestety masz ograniczne ustawienia ;/


Ja mam 8800gt 512 MB i tez mam blokade :P

W sumie ciekawe jest to ze pzynajmniej u mnie gra na medium/high chodzi dokladnie tak samo jak na totalnym low.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na koniec jeszcze jedna rada od Rockstara: powinno się ustawiać w grze średnie ustawienia graficzne, nawet jeżeli komuś wydaje się, że ma maszynę-potwora. Wysokie ustawienia są dostępne, ale zostały stworzone z myślą o przyszłych, wydajniejszych konfiguracjach pecetów. Czytaj - "mamy wytłumaczenie dla słabo zoptymalizowanego kodu"."

To jest cytat z newsa na temat patcha do gta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 17:30, Bellefront napisał:

"Na koniec jeszcze jedna rada od Rockstara: powinno się ustawiać w grze średnie ustawienia
graficzne, nawet jeżeli komuś wydaje się, że ma maszynę-potwora. Wysokie ustawienia są
dostępne, ale zostały stworzone z myślą o przyszłych, wydajniejszych konfiguracjach pecetów.
Czytaj - "mamy wytłumaczenie dla słabo zoptymalizowanego kodu"."


To jest cytat z newsa na temat patcha do gta.


Tak,weź ustaw taki madry te średnie ustawienia....:( Jak sie nie da,bo są jakies blokady...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 17:33, marcinshinoda napisał:

W tej grze nie ma AA? Na wszystkich screenach nawet na wysokich rozdzielczościach linie
są tak nie wyraźne i rozmazane:P?


Nie nie ma AA,nie da sie go ustawic ani nawet wybrać niestety...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy kupić to GTA... z tym że nie wiem czy mi się opłaca, nawet na najnizszych detalach, może coś pociągnie. Kompa mam naprawde zadbanego, jest tylko to co potrzeba, te procesy co potrzeba, czysciutki rejestr, najnowsze sterowniki itp. sprzęt:
Pentium 4 3.06 GHZ z Emulacją 2 rdzeni ( powiedzmy mam tak 1,25 rdzenia), 1 GB ram, i HD2600 Pro na Catalystach Xtreme-G 8.12. Opłaca mi się wogole kupować, i osiągne tak 20 fps?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 17:29, jendrek1988 napisał:

Dziwne... gram na SP2


To masz buga jakiegos nowego zapewne ;P
Tysiące, setki tysięcy ludzi nie uruchomiło GTA z powodu braku SP3, a Tobie działa 0_o . Nas twoim miejscu zgłosiłbym to do pomocy technicznej, albo przeinstalował grę, zanim coś gorszego wyskoczy ^_^
Nie żebym Cię o coś posądzał, ale pirat nie wymaga bodajże SP3 bo nie potrzebujesz logowania ani aktywacji do RSSC ani LIVE''a tylko generator/aktywator jakiś, a bez SP3 po prostu nie da się tego legalnie zrobić o ile nam wiadomo i już.... Zarówno Live jak i social wymaga SP3.. Więc jak to jest?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować