Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2008 o 17:39, Pernia napisał:

zastanawiam się czy kupić to GTA... z tym że nie wiem czy mi się opłaca, nawet na najnizszych
detalach, może coś pociągnie. Kompa mam naprawde zadbanego, jest tylko to co potrzeba,
te procesy co potrzeba, czysciutki rejestr, najnowsze sterowniki itp. sprzęt:
Pentium 4 3.06 GHZ z Emulacją 2 rdzeni ( powiedzmy mam tak 1,25 rdzenia), 1 GB ram, i
HD2600 Pro na Catalystach Xtreme-G 8.12. Opłaca mi się wogole kupować, i osiągne tak
20 fps?



za mało ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 17:41, alduron napisał:

> zastanawiam się czy kupić to GTA... z tym że nie wiem czy mi się opłaca, nawet na
najnizszych
> detalach, może coś pociągnie. Kompa mam naprawde zadbanego, jest tylko to co potrzeba,

> te procesy co potrzeba, czysciutki rejestr, najnowsze sterowniki itp. sprzęt:
> Pentium 4 3.06 GHZ z Emulacją 2 rdzeni ( powiedzmy mam tak 1,25 rdzenia), 1 GB ram,
i
> HD2600 Pro na Catalystach Xtreme-G 8.12. Opłaca mi się wogole kupować, i osiągne
tak
> 20 fps?


za mało ram


Żeby tylko RAMu...na tym procku i karcie graficznej może zapomnieć o 20FPSach nawet na low.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 17:44, Ecko09 napisał:

> > zastanawiam się czy kupić to GTA... z tym że nie wiem czy mi się opłaca, nawet
na
> najnizszych
> > detalach, może coś pociągnie. Kompa mam naprawde zadbanego, jest tylko to co
potrzeba,
>
> > te procesy co potrzeba, czysciutki rejestr, najnowsze sterowniki itp. sprzęt:

> > Pentium 4 3.06 GHZ z Emulacją 2 rdzeni ( powiedzmy mam tak 1,25 rdzenia), 1
GB ram,
> i
> > HD2600 Pro na Catalystach Xtreme-G 8.12. Opłaca mi się wogole kupować, i osiągne

> tak
> > 20 fps?
>
>
> za mało ram

Żeby tylko RAMu...na tym procku i karcie graficznej może zapomnieć o 20FPSach nawet na
low.


Dokładnie... Nie masz szans o 20fpsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałem z gram.pl, tylko z jednego powodu: Azjatycką wersje mogą mi dać. :)
Powiem, że gra chodzi super na 4GB RAM, C2D 3,00 GHz i 8600GTS 256 RAM. Nie ma co narzekać! :) Wszystko jest medium, oprócz cieniów, które u mnie wyglądają całkiem calkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 17:53, Sebo0330 napisał:

Ja zrezygnowałem z gram.pl, tylko z jednego powodu: Azjatycką wersje mogą mi dać. :)
Powiem, że gra chodzi super na 4GB RAM, C2D 3,00 GHz i 8600GTS 256 RAM. Nie ma co narzekać!
:) Wszystko jest medium, oprócz cieniów, które u mnie wyglądają całkiem calkiem!



Ciesz się chłopie,bo jest z czego...Jakby mi tak chodziło to by mnie reanimowali z radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 14:05, 0HoMicide0 napisał:

> > Intaluje te sterowniki i wyrzuciło mi taki komunikat - Nie wiem czy mam kontynuować

> instalację,
> > żeby nic się nie spieprzyło ;/
> Wpierw musisz wywalić poprzednie sterowniki. Inaczej komp zwariuje i ci sie spiepszy!


Ale jak mam je całkowicie usunąć z systemu?

Po prostu, Panel sterowania/dodaj lub usuń programy/ NVIDIA Drivers. Usuwasz. Komputer uruchamia się ponownie i powinienieś widzieć taki jakby spiepszony ekran(mała rozdzielczość, mało kolorów) Wtedy instalujesz swoje nowsze stery. Znowu uruchamiasz ponownie, tym razem będzie kul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 17:33, marcinshinoda napisał:

W tej grze nie ma AA? Na wszystkich screenach nawet na wysokich rozdzielczościach linie
są tak nie wyraźne i rozmazane:P?

AA samo się ustawia. Musisz trochę przy paskach pogrzebać. Powinna się włączyć wraz z blourem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 16:00, BasteKSG napisał:

> chcialem zapytac jak kupic nowy telefon w gta 4
Tez jestem ciekaw, bo na tego dziada nie mozna sobie dzwonkow sciagnac hehe, ale odpuscilem
sobie i gralem dalej nie martwiac sie telefonem :-)


Malutki:

Spoiler


Nowy telefon otrzymamy od Playboy X przy wykonywaniu dla niego misji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 17:53, Sebo0330 napisał:

Ja zrezygnowałem z gram.pl, tylko z jednego powodu: Azjatycką wersje mogą mi dać. :)
Powiem, że gra chodzi super na 4GB RAM, C2D 3,00 GHz i 8600GTS 256 RAM. Nie ma co narzekać!
:) Wszystko jest medium, oprócz cieniów, które u mnie wyglądają całkiem calkiem!


mam tą kartę i nie można ustawić detali na medium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pff... kumpel kupuje, pozycze od niego, na szczescie aktywacje da sie sprzatnac. Sprzet u mnie wyglada na slaby, ale zdziwilibyscie sie co moge na nim osiganac. w coda4 gram na srednich detalach w multi i mam 80-100 fps, przy hardcore mocnym 40-70 FPS. w budynkach mam do 200... pozycze, zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cUZ NIE MYSALLEM ZE TAK BEDZIE FAJNIE DZIAŁĄĆ GRAFA MI BARDZO ODPOWIADA JAK ANRAZIE SPOKO(sory za CL)
Textury medium
render higest
view 25
deteil 37
shadow 3
vehicle 4
podstawowe narazie nei zmieniam
jak sie zapisuje gre w singlu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 18:11, Maciek2194 napisał:

cUZ NIE MYSALLEM ZE TAK BEDZIE FAJNIE DZIAŁĄĆ GRAFA MI BARDZO ODPOWIADA JAK ANRAZIE SPOKO(sory
za CL)
Textury medium
render higest
view 25
deteil 37
shadow 3
vehicle 4
podstawowe narazie nei zmieniam
jak sie zapisuje gre w singlu?


Już pisałem...
W głównym menu (zanim grę uruchomisz) - klawisz home i utwórz sobie profil lokalny, offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 18:16, Principes napisał:

> cUZ NIE MYSALLEM ZE TAK BEDZIE FAJNIE DZIAŁĄĆ GRAFA MI BARDZO ODPOWIADA JAK ANRAZIE
SPOKO(sory
> za CL)
> Textury medium
> render higest
> view 25
> deteil 37
> shadow 3
> vehicle 4
> podstawowe narazie nei zmieniam
> jak sie zapisuje gre w singlu?

Już pisałem...
W głównym menu (zanim grę uruchomisz) - klawisz home i utwórz sobie profil lokalny, offline.

Hmmm...nie rozumiem czego głównym menu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 18:24, Lukasz924 napisał:

moj komp to:

C2D 2,5mhz
ram 2gb
asus EAH3780 512mb
Xp SP3


Ta karta graficzna to z laptopa? Wiele gier nie wspiera kart ''laptopowych''. Spróbuj zmienić sterowniki, ale nie wiem, czy to coś da.

LOL teraz zauważyłem, że to Radeon (chyba xd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować