Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2008 o 20:44, rafekx 12 napisał:

> Rany, co za kur**two... Zainstalowałem ten patch i liczba klatek mi spadła z 30-38
do
> 25... Można to (za przeproszeniem) gówno odinstalować? bo już się maxymalnie wkurzyłem

> ;/

Niestety zostaje tylko reinstal gry....:(



Najlepsze jest to, że stojąc w miejscu na ulicy liczba klatek skacze pomiędzy 25-34 - nawet nie poruszam postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2008 o 20:48, 0HoMicide0 napisał:

Najlepsze jest to, że stojąc w miejscu na ulicy liczba klatek skacze pomiędzy 25-34 -
nawet nie poruszam postacią.


Aha,jedno pytanie:ty mierzysz liczbe klatek frapsem czy "spowolnienie" gry widzisz tzw. gołym okiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 20:50, rafekx 12 napisał:


> Najlepsze jest to, że stojąc w miejscu na ulicy liczba klatek skacze pomiędzy 25-34
-
> nawet nie poruszam postacią.

Aha,jedno pytanie:ty mierzysz liczbe klatek frapsem czy "spowolnienie" gry widzisz tzw.
gołym okiem?:)


Liczbę klatek mierzę frapsem. Gra jest płynna tzn. nie widać spowolnienia itp.


Nowa wiadomość - po zainstalowaniu patcha wszystkie cienie zaczęły mi mrugać, więc radzę się porządnie zastanowić, zanim zainstalujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, po misji chyba No.1 dostaliśmy samochód Comet. Po tej misji na ulicach było pełno tych samochódów. Pojeździłem troche nim ale potem zginąłem i gdy wyszedłem ze szpitala tych samochodów już w ogóle nie było na ulicach. Ani jednego. Czy w dalszej części gry one nadal będą, czy ginąc straciłem możliwość jazdy tym cackiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 20:56, conan8 napisał:

mam pytanie, po misji chyba No.1 dostaliśmy samochód Comet. Po tej misji na ulicach było
pełno tych samochódów. Pojeździłem troche nim ale potem zginąłem i gdy wyszedłem ze
szpitala tych samochodów już w ogóle nie było na ulicach. Ani jednego. Czy w dalszej
części gry one nadal będą, czy ginąc straciłem możliwość jazdy tym cackiem??

Będą ,będą .Cudowny samochód ,do wyścigów u Bruciego go brałem .Wszystko zależy od tego jaką klasą samochodu akurat jeżdzisz ,bo takie się respawnują w okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze jak sie nazywa taki utwor ktory leci na stacji vladivostok (cos jak hip hop) lecial chyba w ktoryms trailerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to rozumiem - w końcu, po instalacji patcha, GTA działa mi jak należy. Nie wywala do systemu co 15 minut, nie wyskakuje z żadnymi durnymi fatal errorami. Dobra robota Rockstar! Szkoda jedynie, że tak późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 21:31, Ecko09 napisał:

W Games for Windows i Social Club musze być zarejestrowany na ten sam kraj?


Z doświadczenia wiem, że chyba nie. w SC jestem zalogowany na UK a w GFWL na USA i działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Szkoda jedynie, że tak późno...

szkoda jedynie ze jestes jednym z nielicznych ktorym patch pomogl a nie jeszcze bardziej gre zepsul...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 21:37, Mateox86 napisał:

> W Games for Windows i Social Club musze być zarejestrowany na ten sam kraj?

Z doświadczenia wiem, że chyba nie. w SC jestem zalogowany na UK a w GFWL na USA i działa


Uff, to dobrze, bo nie pamiętam na jaki kraj w GfW sie rejestrowałem :P Nie było problemów z łączeniem kont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra słuchajcie zaraz wyrzucę tą grę przez okno!!!!!! po zainstalowaniu patch jak ponownie uruchamiam grę to wyświetla mi się błąd texp 70 czy jakoś tak !!!!! czy do zagrania w GTA IV muszę mieć najnowsze stery ( oponcjonalnie coś więcej ) by zagrać w tągręz patchem??? przypominam moja grafika to Geforce 7600 256mb ( w święta będzie Radeon 3850 512 ) (agp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 21:39, filip1-1 napisał:

dobra słuchajcie zaraz wyrzucę tą grę przez okno!!!!!! po zainstalowaniu patch jak ponownie
uruchamiam grę to wyświetla mi się błąd texp 70 czy jakoś tak !!!!! czy do zagrania w
GTA IV muszę mieć najnowsze stery ( oponcjonalnie coś więcej ) by zagrać w tągręz patchem???
przypominam moja grafika to Geforce 7600 256mb ( w święta będzie Radeon 3850 512 ) (agp)


Nie wiem jak ci sie udało w ogóle uruchamiać GTA IV na 7600...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 21:40, Ecko09 napisał:

> dobra słuchajcie zaraz wyrzucę tą grę przez okno!!!!!! po zainstalowaniu patch jak
ponownie
> uruchamiam grę to wyświetla mi się błąd texp 70 czy jakoś tak !!!!! czy do zagrania
w
> GTA IV muszę mieć najnowsze stery ( oponcjonalnie coś więcej ) by zagrać w tągręz
patchem???
> przypominam moja grafika to Geforce 7600 256mb ( w święta będzie Radeon 3850 512
) (agp)

Nie wiem jak ci sie udało w ogóle uruchamiać GTA IV na 7600...

jezu odpowiesz mi na pytanie ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 21:38, Ecko09 napisał:

> > W Games for Windows i Social Club musze być zarejestrowany na ten sam kraj?

>
> Z doświadczenia wiem, że chyba nie. w SC jestem zalogowany na UK a w GFWL na USA
i działa

Uff, to dobrze, bo nie pamiętam na jaki kraj w GfW sie rejestrowałem :P Nie było problemów
z łączeniem kont?


Mała poprawka: GFWL mam zarejestrowane na Irlandie, w lokalizacji zaś mam Polskę. Ale wszystko działa. Jeżeli chcesz to możesz się zalogować na https://login.live.com i sprawdzić gdzie się zarejestrowałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra słuchajcie zaraz wyrzucę tą grę przez okno!!!!!! po zainstalowaniu patch jak ponownie uruchamiam grę to wyświetla mi się błąd texp 70 czy jakoś tak !!!!! czy do zagrania w GTA IV muszę mieć najnowsze stery ( oponcjonalnie coś więcej ) by zagrać w tągręz patchem??? przypominam moja grafika to Geforce 7600 256mb ( w święta będzie Radeon 3850 512 ) (agp)

pomoże ktoś????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 21:45, Mateox86 napisał:

> > >


Ok, dzięki, konto mam na Wielką Brytanie.
P.S. To co mnie zdziwiło to...data mojego urodzenia. Na tym koncie mam 22 listopada 1987 rok, a w rzeczywistości powinno być 22październik 1990 xd Nie wiem jak to możliwe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować