Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2008 o 11:19, MrRevolt napisał:

nikt mi nie odpowiedział ...
Czy po zrobieniu formata save''y z gry mi się zachowają ? konto online


Z tego co czytałem wcześniej, mogą być problemy. Jedni mówili, ze działają, inni, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 11:38, szynka140 napisał:

jeśli przeszliście grę to odpowiedzcie na mojego poprzedniego posta, proszę ;]


Eee naciskaj spacje cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hey, wszystko pieknie gra działa super w 10280x1024 na medium/high tylko mam nadal problem z tym dźwiękiem. Na 10 odpaleń gry, 9 razy głośniki pierdzą i nie ma dźwięku z gry. Możecie pomóc? Mam Sb Live! 5.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 12:12, niunkaaaa napisał:

hey, wszystko pieknie gra działa super w 10280x1024 na medium/high tylko mam nadal problem
z tym dźwiękiem. Na 10 odpaleń gry, 9 razy głośniki pierdzą i nie ma dźwięku z gry. Możecie
pomóc? Mam Sb Live! 5.1

Rozwiązanie: Wchodzimy w PANEL STEROWANIA > DŹWIĘK MOWA I URZĄDZENIA AUDIO > DŹWIĘKI I URZĄDZENIA AUDIO > GŁOS > przy pierwszym ZAAWANSOWANE > WYDAJNOŚĆ > i zmniejszamy suwak przyśpieszenie sprzętowe o dwa stopnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 11:19, MrRevolt napisał:

nikt mi nie odpowiedział ...
Czy po zrobieniu formata save''y z gry mi się zachowają ? konto online


ja mowie z doswiaqdczenia z gowa, tez na live przeciez jest - skasuja ci sie wszystkie osiagniecia, save, bedziesz mial tak jakbys zalozyl nowe konto live. Tak, bez sensu. wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 12:25, Pernia napisał:

> nikt mi nie odpowiedział ...
> Czy po zrobieniu formata save''y z gry mi się zachowają ? konto online

ja mowie z doswiaqdczenia z gowa, tez na live przeciez jest - skasuja ci sie wszystkie
osiagniecia, save, bedziesz mial tak jakbys zalozyl nowe konto live. Tak, bez sensu.
wiem.



Z tymi osiągnięciami to tylko ty masz problem, bo a miałem kompletnie od nowa postawiony windows i wszystkie osiągnięcia są, więc nie gadaj bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 12:12, niunkaaaa napisał:

hey, wszystko pieknie gra działa super w 10280x1024 na medium/high tylko mam nadal problem
z tym dźwiękiem. Na 10 odpaleń gry, 9 razy głośniki pierdzą i nie ma dźwięku z gry. Możecie
pomóc? Mam Sb Live! 5.1


Heh ale masz szerokokątny ten monitor :D. 10280x1024? Jak ty tam coś widzisz? Nie no serio może zaktualizuj sobie sterowniki i po kłopocie. Albo wogóle zafunduj sobie patchowanie wszystkich driverów w kompie :P. Też mam SB i spoko chodzi. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 12:12, niunkaaaa napisał:

hey, wszystko pieknie gra działa super w 10280x1024 na medium/high tylko mam nadal problem
z tym dźwiękiem. Na 10 odpaleń gry, 9 razy głośniki pierdzą i nie ma dźwięku z gry. Możecie
pomóc? Mam Sb Live! 5.1


w commandline wpisz moze minispecaudio lub fullspecaudio, moze pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem w końcu tak że gram na High detalach , lepiej chodzi niż na medium , nie znikają mi tekstury nic

Ale muszę powiedzieć , że minimalne różnice co do Medium mają High detale , MINIMALNE !

Jedynie zmiany zobaczyłem na wozie policyjny ten napis POLICE był wyraźniejszy troszeczkę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 12:46, Crew 900 napisał:

Zrobiłem w końcu tak że gram na High detalach , lepiej chodzi niż na medium , nie znikają
mi tekstury nic


moze bys sie pochwalil jak to uczyniles ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 00:45, Irc100 napisał:

> Wrong disc inserted.
> Please insert the original "Grand Theft Auto IV" CD/DVD.
> Please have a look at http://www.securom.com/message.asp?m=wrongdisc for further,
more
> detailed information.
> A to pisze w okienku;/

Ma być dysk numer 1. Jeśli masz włożony a nie działa to tu masz rozwiązanie
http://www.cristgaming.com/pirate.swf

GOŚCIU MAM PRZESŁAĆ FOTO!!!!!

Mam orginalną, ku%$#a jak bym nie miał to bym nie pisał...
Mam problem i proszę opomoc...
Sprawdziłem jeszcze raz i wkładając płytę zaraz przed włączeniem gry gra się włącza... ale bardzo tnie... nawet na najniższych... choc mam karte 8600 GT 512 2Gb ramu i procka dwurdzeniowego intel Core 2 Duo 1,8 GHz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś pomóc? Po włączeniu gry meni składa się tylko z białych pasków. Po wklikaniu parę razy klawisza "enter" gra działa, tylko nie widać komórki, minimapy, menu itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 12:59, Crew 900 napisał:

No bo masz cienki sprzęt


Nie taki cienki, ale jego procesor, to najsłabsza odsłona Core 2 Duo ;/ Ja mam podobnego kompa i gram na low/medium z rozdzielczością 1024x768.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 12:20, Adeq napisał:

> hey, wszystko pieknie gra działa super w 10280x1024 na medium/high tylko mam nadal
problem
> z tym dźwiękiem. Na 10 odpaleń gry, 9 razy głośniki pierdzą i nie ma dźwięku z gry.
Możecie
> pomóc? Mam Sb Live! 5.1
Rozwiązanie: Wchodzimy w PANEL STEROWANIA > DŹWIĘK MOWA I URZĄDZENIA AUDIO > DŹWIĘKI
I URZĄDZENIA AUDIO > GŁOS > przy pierwszym ZAAWANSOWANE > WYDAJNOŚĆ > i zmniejszamy
suwak przyśpieszenie sprzętowe o dwa stopnie



dzieki dziala. Tylko zrobilem to szybciej uruchamiajac program dxdiag:) teraz w pełni mogę się cieszyc z gry:0 (super dźwięk syreny policyjnych, uwielbiam gonic radiowozem przez miasto na sygnale:P ) No i to multi, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 12:27, Ecko09 napisał:

> > nikt mi nie odpowiedział ...
> > Czy po zrobieniu formata save''y z gry mi się zachowają ? konto online
>
> ja mowie z doswiaqdczenia z gowa, tez na live przeciez jest - skasuja ci sie wszystkie

> osiagniecia, save, bedziesz mial tak jakbys zalozyl nowe konto live. Tak, bez sensu.

> wiem.


Z tymi osiągnięciami to tylko ty masz problem, bo a miałem kompletnie od nowa postawiony
windows i wszystkie osiągnięcia są, więc nie gadaj bzdur.


wtf...POSTAWIONY WINDOWS, a nie SFORMATOWANY DYSK. Widzisz różnice między instalowaniem systemu, a opróżnieniem dysku i stawianiem systemu? mam nadzieje ze tak, live nie zapisuje wszystkich save na serwerze bo M$ by zbankrutował, oni trzymają tak jakby tylko ''potwierdzenia''-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować