Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Mam pytanie. Czy wyszedł już jakiś patch do tej... bety w którą próbowałem grać? A jeśli nie to czy wiadomo kiedy wyjdzie? Instalacja u mnie trwała łącznie z rejestracją i innymi bajerami chyba z godzinę, a na poniższym komputerze gra działa mi na low w 1024x768 (nawet nie mogę ustawić wyższej bo gra "blokuje").

AMD Athlon X2 5200+ 2.6 Ghz
4 Gb RAM
GeForce 8600 GTS 256 Mb
Windows Vista 64-bit

Powiem tylko "LOL" twórcom tej gry, biorąc pod uwagę że Crysis Warhead ciągnie mi na średnich i przy tym wygląda 10 razy lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aż szkoda gadać...ja gram na tex:med render:highest i rozdziałka 800x600 no w sumie aż takich zwiech nie ma...denerwujące jest to,że ustawiłem najwyższe spadło do 15 fpsów a gra wyglądała tak samo tyle,ze miałem dalszy zasięg widzenia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 09:02, AvP2 napisał:

Mam pytanie. Czy wyszedł już jakiś patch do tej... bety w którą próbowałem grać? A jeśli
nie to czy wiadomo kiedy wyjdzie? Instalacja u mnie trwała łącznie z rejestracją i innymi
bajerami chyba z godzinę, a na poniższym komputerze gra działa mi na low w 1024x768 (nawet
nie mogę ustawić wyższej bo gra "blokuje").

AMD Athlon X2 5200+ 2.6 Ghz
4 Gb RAM
GeForce 8600 GTS 256 Mb
Windows Vista 64-bit

Powiem tylko "LOL" twórcom tej gry, biorąc pod uwagę że Crysis Warhead ciągnie mi na
średnich i przy tym wygląda 10 razy lepiej...


patch już dawno wyszedł, ale dużo to on nie dał :P Powinien ci się sam zainstalować przy wejściu do Games for windows live. A co do wydajności, to wejdź sobie na gtaforums i na gtasite i poszukaj w dziale o problemach technicznych. Powinieneś tam znaleźć dużo sposobów na poprawienie gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha ten taki psychiczny co każe śledzić swoją żonę ?


A w poradnikach dobrze ci pokazuje na pewno , tylko nieraz po prostu się nie pokazują , dopiero po pewnych misjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś w nocy skończyłem główny wątek w IV wrzuce potem kilka ciekawych screenów...

Spoiler

kto zginie na ślubie Romana jeśli zrobię deal z tym gościem na końcu miast go zneutralizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam swoją prośbę o pomoc: Po włączeniu gry przez chwilkę pojawia mi się menu, potem czarny ekran a potem białe paski na całym ekranie. Jedynym sposobem na pozbycie się tego jest alt + tab i ponowny powrót do gry, ale wtedy znikają mi takie rzeczy jak komórka, mapa, opcje itp, grafika ma dużo błędów a niebo jest czarne.
Tylko jeden raz włączyło mi się normalnie i sobie bezproblemowo pograłem.
Mam Core 2 Duo 1.86, GF 7900GT, 2 GB RAMu, Windows XP SP3,(które sprawiło że w moim google chrome strony się strasznie dziwnie otwierają a wszystkie windowsowe napisy są pogrubione) i stery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 13:27, UJack napisał:

Powtarzam swoją prośbę o pomoc: Po włączeniu gry przez chwilkę pojawia mi się menu, potem
czarny ekran a potem białe paski na całym ekranie. Jedynym sposobem na pozbycie się tego
jest alt + tab i ponowny powrót do gry, ale wtedy znikają mi takie rzeczy jak komórka,
mapa, opcje itp, grafika ma dużo błędów a niebo jest czarne.
Tylko jeden raz włączyło mi się normalnie i sobie bezproblemowo pograłem.


Masz najnowsze sterowniki i patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 13:29, Sisiu21 napisał:

> Powtarzam swoją prośbę o pomoc: Po włączeniu gry przez chwilkę pojawia mi się menu,
potem
> czarny ekran a potem białe paski na całym ekranie. Jedynym sposobem na pozbycie
się tego
> jest alt + tab i ponowny powrót do gry, ale wtedy znikają mi takie rzeczy jak komórka,

> mapa, opcje itp, grafika ma dużo błędów a niebo jest czarne.
> Tylko jeden raz włączyło mi się normalnie i sobie bezproblemowo pograłem.
>

Masz najnowsze sterowniki i patcha?

Tak, patcha też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 13:31, Marcin08 napisał:

A ja mam takie pytanie. Bo podobno można tu okradać ludzi na ulicy bez zabijania. Powiedzcie
jak :)



Nic o tym nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 14:18, Vanmati napisał:

muszą dostać ostro po ryju, i potem leżą na ziemi a kasa wylatuje...jak sie przyjżysz
to widac ze osciu sie lekko rusza i oczy też się poruszają :D


hahah xD To, co opisałeś to zwyczaje, chamskie pobicie. Mu chodzi o to, żeby podejść do gościa z bejsbolem i żądać pieniędzy naciskając przycisk "E" - u mnie tak właśnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować