Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To już 10 lat StarCrafta!

40 postów w tym temacie

Przez te 10 lat Starcraft stał się pozycją kultową, niezmiernie cenioną przez miliony fanów na całym świecie :)

Możemy również stwierdzić, że Starcraft jest i będzie jednym z najlepszych RTSów, chyba że przebije zbliżający się wielkimi krokami sequel, Starcraft 2. No cóż, ja sam nie posiadam pełnej wersji, jednakże w wakacje zeszłego roku ściągnąłem sobie demo i mimo nieco przestarzałej grafice gra mi się spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już 10 lat. 9,5 miliona egzemplarzy. Starcraft jest nieśmiertelny i tyle,chyba żadna inna gra nie jest wstanie przebić sukcesu jaki odniósł. To ja złoże życzenia,aby Starcraft dalej był niepokonany,aby następca był równie udany i aby Blizzard dalej robił takie wspaniałe gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie lubię którejkolwiek gry Blizzard''a... Nie mój gust, poza tym dzisiaj wszystkie straszą grafiką. ...a opinię wystawiam w oparciu o doświadczenia związane z tymi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale niestety od czasu Warcrafta 3 widac ze Blizzard obral

Dnia 01.04.2008 o 13:48, Morfieusz napisał:

swoja wlasna ''graficzna sciezke''...


Dla mnie jest to o tyle bolesne , że grafiki w stylu WoWa wprost nie znoszę.Nic nie ujmuję tej grze , nie twierdzę iż jest kiepska , ale jej wyglądu nie trawię.Gdyby ten styl miał ostatecznie trafić do SC2 to byłbym naprawdę niepocieszony.I coś mi się wydaje , że tak będzie.Będę się starał grać nie patrząc na ekran.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria SC (no teraz to już seria) oraz seria Fallout to bliźniaki - choć tematycznie od siebie to odległe gry. Ten sam okres powstania, tak samo duża i prężna scena - wreszcie w wielu przyapdkach ci sami fani.

Zadam więc lekko złośliwe pytanie do redaktorów gram.pl - czemu nie poświęcicie fanom SC jakiegoś sążnistego artykułu, gdzie porozwodzicie się o "betonie", "konserwie", "klapkach na oczach" - w odniesieniu do ich nastawienia do SC2?

Bo jakoś gdy chodzi o nowego Fallouta 3 to nie możecie sobie odpuścić wtrętu o starych fanach - których zapewne dobrze znacie, i wiecie czemu co niektórzy (bo nie wszyscy - wbrew Waszemu mniemaniu) witają tą grę "nożem i solą".

A czemu nie ma tego w przypadku SC2? Jak ktoś nie wie, to niech wpierw odpowie sobie na pytanie jak Blizzard informuje o SC2 a jak to robi Bethesda w przypadku F3. I dopiero potem niech mędrkuje sobie o fanboyach i innych takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 lat no całkiem sporo a do tego i tak ta gra bardzo popularna jest jeżeli dwójka zrobi tak sami sukces no to będzie komu gratulować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem co z tym Starcraft''em zrobić - z jednej strony chciałbym poczuć tę moc, lecz z drugiej wszelkie RTS-y omijam szerokim łukiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, 10 lat to naprawdę świetny wynik :)

Wiecie jak się zdzwiwiłem, gdy odpaliłem sobie SC na monitorze 21" i przy jego rozdzielczości (640 / 480) nie było pikselozy?? Graficy Blizzardu odwalili wtedy kawał dobrej roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 14:18, Konował napisał:

Mi tam SC się niezbyt podoba. W ogóle uważam że Blizzard robi zbyt oldschoolowe gry jak
na mój gust.

Nie nie . Dla mnie Star Craft to może nie jest jakaś świetna odlotowa gra, ale blizzard tworzy najbardziej grywalne gry na świecie. Diablo jest bardzo grywalne. Ale nie będę robił offtop''u.
Bardzo Dobrze że STARCRAFT ma już 10 lat!!
Pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować