Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable: Zapomniane Opowieści – rewelacyjna oferta przedpremierowa w sklepie Gram.pl!

629 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2006 o 20:37, SwenG napisał:

Fajnie, tyle, że jeśli mamy pomóc to piszmy swoje konfiguracje i ewentualnie programy rezydentne.
U mnie działa bezproblemowo przy konfiguracji:
- sprzet: P4 2.4 HT, 2G RAM, zintegrowana karta dźwiękowa 5.1 Realtec HD Audio, Winfast PX
7800 GT
płyta ASUS P4GPL-X
- software: Win XP, DX 9.0c, sterownik graf. 8.1.9.8, dodatkowe codec-i: brak, filtr video:
ffdshow z 8 grudnia 2005


Chwalipięta ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa... Przy składaniu zamówienia zaznaczyłem, że nie chcę faktury (no bo po co - od odatku na razie nie odliczę :)) i że płatność jest przy odbiorze. Kurier dostał kaskę, otwieram pudełko, a tak faktura i na niej napisane jest, że płatność jest przekazem pocztowym w terminie do 30.03.2006... Co jet, do diaska? Nie zamierzam 2 razy płacić za grę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 08:43, Abi Dalzim napisał:

Dziwna sprawa... Przy składaniu zamówienia zaznaczyłem, że nie chcę faktury (no bo po co -
od odatku na razie nie odliczę :)) i że płatność jest przy odbiorze. Kurier dostał kaskę, otwieram
pudełko, a tak faktura i na niej napisane jest, że płatność jest przekazem pocztowym w terminie
do 30.03.2006... Co jet, do diaska? Nie zamierzam 2 razy płacić za grę!


moze cos pomyliles?? jestes pewien ze nie zaznaczales faktury?? A moze ten listonosz zrobil Cie w balona ;/ czasami sie zdaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 14:29, Kevin[pl] napisał:

moze cos pomyliles?? jestes pewien ze nie zaznaczales faktury?? A moze ten listonosz zrobil
Cie w balona ;/ czasami sie zdaza...


Nie listonosz tylko kurier. Z resztą zachowałem pudełko, a na nim wyraźnie jest napisane, że "Opłata za pobraniem", więc jakby co to mam dowód. Poza tym w zamówieniu jest, że za pobraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

REWELACJA - jak na zapowiedzi i caly ten ........ to wypadlo 6/5 a, a jakie dodatki itd....................................................... dostawa w date premiery bez platnie.
Znowu dotarlo do mnie ze warto kolekcjonowac GRY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że troche sie spóźniłem ale musze szczerze powiedziec ze wydanie jest zaje.. ekstra :)) ,oby tak dalej CD-projekt ,karty full wypas,pudełko spoko luzik :), gra jest wciągająca, wogóle EKSTRA !!! .Jest to kolejny i nie ostatni zakup gry ,wydanej przez Cd-projekt , Polecam !!!!!!! .Pozdr.

A tak apropo bo słyszałem o kłopotach niektórych użyszkodników mam kompa

Celeron 2.6 Ghz
512 Ram
Radeon 9550 128 mb
Karte dźwiękową zintegrowaną 5.1
i Windows XP Sp.2.

i wszystko chodzi luzik bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 01:32, Rago napisał:

Wiem że troche sie spóźniłem ale musze szczerze powiedziec ze wydanie jest zaje.. ekstra :))
,oby tak dalej CD-projekt ,karty full wypas,pudełko spoko luzik :), gra jest wciągająca, wogóle
EKSTRA !!! .Jest to kolejny i nie ostatni zakup gry ,wydanej przez Cd-projekt , Polecam !!!!!!!
.Pozdr.

A tak apropo bo słyszałem o kłopotach niektórych użyszkodników mam kompa

Celeron 2.6 Ghz
512 Ram
Radeon 9550 128 mb
Karte dźwiękową zintegrowaną 5.1
i Windows XP Sp.2.

i wszystko chodzi luzik bezproblemowo.

...na Sempron3000+ 1800mhz
512Ram
GF9200FX 128mb
itp.....
tez itp...baz lipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Gra jest obłędna po porostu wgniata w fotel. Wczoraj skończyłem ją po stronie zła, wiadomo animacja końcowa, napisy i... zaraz po napisach wyrzuca mnie na pulpit. Ktoś wie jak temu zaradzić??
Mój sprzęt:
Celeron 2.5 Ghz
512 RAM
Radeon 9550 series 128 bit
karta dzwiękowa zintegrowana
windows XP Profesional

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz nic na to poradzić. To jest błąd polskiej wersji językowej. Wszyscy ci którzy chcą dalej grać po pokonaniu smoka muszą cierpliwie czekać na patch''a poprawiającego tą usterkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś dlaczego jak skoncze gre nie moge dalej grac ?? W instrukcji pisze ze jak sie odczeka napisy to mozna dalej grac, a mi po tych napiszach gra sie automatycznie wylacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znowu zacznam grac poniewaz przeszedłem do areny ale potem musiałem zrobic format i niestety straciłem save''y i odechciało mi sie gry ale dzis znow zainstalowałem i gram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Pytanie: Nie wiecie czemu gdy włączam grę, ustawiam nowy profil i włączam nową grę to resetuje mi sie komputer? i tak za każdym razem. Ani razu w nią nie grałem na swoim komputerze. Wszystkie warunki mam spełnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować