Zaloguj się, aby obserwować  
C-BOOL2

The Witcher VERSUS, niegdyś Duel Mail ;) - Temat Ogólny [M]

1009 postów w tym temacie

Chyba zwątpiłem w mojego wiedzmina, jestem na 14 poziomie i idzie mi coraz gorzej, z wszystkimi przegrywam tylko czasem z innym wiedzminem wygram. Jaką inną klasę wybrać? Jakie są wasze typy i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 07:58, Heterko napisał:

Chyba zwątpiłem w mojego wiedzmina, jestem na 14 poziomie i idzie mi coraz gorzej, z
wszystkimi przegrywam tylko czasem z innym wiedzminem wygram. Jaką inną klasę wybrać?
Jakie są wasze typy i dlaczego?

Miałem podobny problem co ty.Wybrałem przerazę i nie żałuje.Według mnie jest to na twoim lvl-u najlepsza postać do wzięcia.Dobry atak i świetna obrona.Tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 03:45, lordlolek napisał:


> kpt. włodzimierz i spółka robią turniej taki mały. Z tego co kiedyś mi migneło na
forum
> witchera to chyba jest to od lvl 25 wzyż, były chyba zapisy ... jak zobaczyłem ograniczenie

> lvl to się tym nie interesowałem. Zresztą masz przy logowaniu info ... i na forum.


info przeczytałem
głupie. mogli by zrobic turniej dla ''sredniaków''...

Ja się jeszcze załapałem do słabszej grupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 07:58, Heterko napisał:

Chyba zwątpiłem w mojego wiedzmina, jestem na 14 poziomie i idzie mi coraz gorzej, z
wszystkimi przegrywam tylko czasem z innym wiedzminem wygram. Jaką inną klasę wybrać?
Jakie są wasze typy i dlaczego?


ja nigdy nie lubiłem przeraz. pewnie dlatego że najczęściej to z nimi przegrywam.
ale gram wiedźminem i jestem na 20 lvl i dzie mi dobrze.
ja bym na twoim miejscu albo usunął postać i od początku grał, albo zminił klase na wiedźmina znowu i byś wybrał tym razem lepszer talenty, lepszą taktykę.
powiedziałbym ci jaka jest dobra taktyka (którą ja używam) ale wtedy bym się "odkrył" :]

usuwasz i zmieniasz postacie w umiejętnościach w prawym dolnym rogu.

@lukasaz
i tak będziesz miał małe szanse już nawet w ćwierć finałach... to jest turniej dla 30 i 29. względnie 28...
niestety.
chciałbym żeby zrobili turniej dla np przedziału 3 lvl. było by o wiele sprawiedliwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 09:12, lordlolek napisał:

> Chyba zwątpiłem w mojego wiedzmina, jestem na 14 poziomie i idzie mi coraz gorzej,
z
> wszystkimi przegrywam tylko czasem z innym wiedzminem wygram. Jaką inną klasę wybrać?

> Jakie są wasze typy i dlaczego?

ja nigdy nie lubiłem przeraz. pewnie dlatego że najczęściej to z nimi przegrywam.
ale gram wiedźminem i jestem na 20 lvl i dzie mi dobrze.
ja bym na twoim miejscu albo usunął postać i od początku grał, albo zminił klase na wiedźmina
znowu i byś wybrał tym razem lepszer talenty, lepszą taktykę.
powiedziałbym ci jaka jest dobra taktyka (którą ja używam) ale wtedy bym się "odkrył"
:]

usuwasz i zmieniasz postacie w umiejętnościach w prawym dolnym rogu.

@lukasaz
i tak będziesz miał małe szanse już nawet w ćwierć finałach... to jest turniej dla 30
i 29. względnie 28...
niestety.
chciałbym żeby zrobili turniej dla np przedziału 3 lvl. było by o wiele sprawiedliwiej.

Rozumiem ale kapitan napisał że jak znajdą się osoby to moze turniej byc dla niższych lvli też.Trzeba znaleźć tylko albo aż osoby chętne do walki w turnieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 15:00, Lukasaz napisał:

> > Jestem beta testerem :)
>
> to informuj o jakiś zmianach :]
>
http://pl.youtube.com/watch?v=mjM3IfTInIc Obejrzyjcie ten film i tam są przedstawione
wstępne zmiany ale mogą on ulec zmianie,Właśnie my beta testerzy mamy sprawdzić jak to
działa i wyłapać błędy.

O w mordę! 800 nowych przedmiotów! To dopiero będzie gra, tylko oby się płatna nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 06:54, xD ominik napisał:

> > > Jestem beta testerem :)
> >
> > to informuj o jakiś zmianach :]
> >
> http://pl.youtube.com/watch?v=mjM3IfTInIc Obejrzyjcie ten film i tam są przedstawione

> wstępne zmiany ale mogą on ulec zmianie,Właśnie my beta testerzy mamy sprawdzić
jak to
> działa i wyłapać błędy.
O w mordę! 800 nowych przedmiotów! To dopiero będzie gra, tylko oby się płatna nie zrobiła.

Będzie można kupować nie które bonusy ale nie będzie to bardzo potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2008 o 15:00, Lukasaz napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=mjM3IfTInIc Obejrzyjcie ten film i tam są przedstawione
wstępne zmiany ale mogą on ulec zmianie,Właśnie my beta testerzy mamy sprawdzić jak to
działa i wyłapać błędy.


No, świetnie, że gierka się rozwija :] Chętnie obbadam zmiany, gdy patch zostanie wprowadzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 13:32, Lukasaz napisał:

> > > > Jestem beta testerem :)
> > >
> > > to informuj o jakiś zmianach :]
> > >
> > http://pl.youtube.com/watch?v=mjM3IfTInIc Obejrzyjcie ten film i tam są przedstawione

>
> > wstępne zmiany ale mogą on ulec zmianie,Właśnie my beta testerzy mamy sprawdzić

> jak to
> > działa i wyłapać błędy.
> O w mordę! 800 nowych przedmiotów! To dopiero będzie gra, tylko oby się płatna nie
zrobiła.
Będzie można kupować nie które bonusy ale nie będzie to bardzo potrzebne.

Skoro jesteś bete testerem to napisz jakie zmiany zostaną wprowadzone. Z filmu wszystkiego nie wywnioskowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 11:01, xD ominik napisał:

> > > > > Jestem beta testerem :)
> > > >
> > > > to informuj o jakiś zmianach :]
> > > >
> > > http://pl.youtube.com/watch?v=mjM3IfTInIc Obejrzyjcie ten film i tam
są przedstawione
>
> >
> > > wstępne zmiany ale mogą on ulec zmianie,Właśnie my beta testerzy mamy
sprawdzić
>
> > jak to
> > > działa i wyłapać błędy.
> > O w mordę! 800 nowych przedmiotów! To dopiero będzie gra, tylko oby się płatna
nie
> zrobiła.
> Będzie można kupować nie które bonusy ale nie będzie to bardzo potrzebne.
>
Skoro jesteś bete testerem to napisz jakie zmiany zostaną wprowadzone. Z filmu wszystkiego
nie wywnioskowałem.

Na razie nie mogę mam zakaz mówienia o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 18:38, Lukasaz napisał:

W tym wątku możecie odnaleźć kilka smaczków z nowej wersji versusa http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=20650.0;topicseen
.Niestety o bugach w grze ale to zawsze coś :)

A kiedy pojawią się konkrety, albo kiedy pojawi się nowa wersja versusa? Znowu wszyscy zaczną od nowa? I jeszcze ile ci płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 20:29, xD ominik napisał:

> W tym wątku możecie odnaleźć kilka smaczków z nowej wersji versusa http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=20650.0;topicseen

> .Niestety o bugach w grze ale to zawsze coś :)
A kiedy pojawią się konkrety, albo kiedy pojawi się nowa wersja versusa? Znowu wszyscy
zaczną od nowa? I jeszcze ile ci płacą?

Inicjatywa własna więc za darmo to robię jak i inni.Na resztę pytań jak będę znać odpowiedź to postaram się odpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 21:37, Foo Fighter napisał:

Mi się osobiście odechciało ostatnio grać. Ciągle albo przegrywam albo mi wyzwania odrzucają,
gram przecież przerazą;p Jak juz będzie update to na pewno wskoczę;p

A który masz lvl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować