Zaloguj się, aby obserwować  
mikus97

Gra chłopaki nie płaczą

10 postów w tym temacie

Ja zablokowałem się w pierwszym levelu. LOL Nie mogłem przejść, ponieważ nie miałem strzałki kursora, aby wrócić do lokacji, gdzie wykopany był mój grób. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 22:23, Tomicha napisał:

Ja zablokowałem się w pierwszym levelu. LOL Nie mogłem przejść, ponieważ nie miałem strzałki
kursora, aby wrócić do lokacji, gdzie wykopany był mój grób. xD

Miałem ten sam problem. Z pół godziny się męczyłem, żeby znaleźć miejsce, gdzie kliknąć. Zdecydowanie jedna z najtrudniejszych zagadek w grze.

A co do samej gry - przeszedłem raz (dawno)i więcej nie zamierzam. Słaba, mało śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 22:54, Vel Grozny napisał:

> Ja zablokowałem się w pierwszym levelu. LOL Nie mogłem przejść, ponieważ nie miałem
strzałki
> kursora, aby wrócić do lokacji, gdzie wykopany był mój grób. xD
Miałem ten sam problem. Z pół godziny się męczyłem, żeby znaleźć miejsce, gdzie kliknąć.
Zdecydowanie jedna z najtrudniejszych zagadek w grze.

A co do samej gry - przeszedłem raz (dawno)i więcej nie zamierzam. Słaba, mało śmieszna.

to jest rewelacyjna gra no ale o gustach sie nie dyskutuje a wei ktos czy bedzie następna częsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przypomniało mi się o tej grze, więc sobie zainstalowałem. Włączam, i zamiast głosu Freda słyszę jakiś basowy bełkot. Wie ktoś może czym jest to spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować