Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzy fantastyczne wcielenia Heroes of Might and Magic V!

194 postów w tym temacie

Hehe, ja swoją ed. kolekcjonerską zamówię w następnym tygodniu, jak przyjdzie mi zamówiony WoW, żebym mógł z niego wPLNy od razu stracić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yeah nareszcie zamówiłem :D
mam nadzieje że przesyłka nie bedzie zmaltretowana np.(jakieś ryski) edycja kolekcjonerska oraz wirtualna kaska to super pomysł dzieki niej mam taniej brawa dla CD PROJEKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 13:00, krzym1 napisał:

"... i gwarancję otrzymania gry na dwa dni przed jej polską premierą!..."



Z Age of Empires III było podobnie, tylko tam ludzie dostawali dzień przed premierą, w dzień premiery i 2 dni po premierze...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ha ja juz zamowilem 27 grudnia i jak pewnie wszyscy starzy wyjadacze herosow nie moga spac po nocach ale coz do 30 jeszcze troche ale damy rade..... zapowiada sie nie lada wydarzenie...... od 30 marca nie ma mnie dla swiata.......pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 22:20, moonman napisał:

> Stary ja już 2 stycznia zamówiłem :)

Wt, 20.12.2005 o godz. 14:17
:P


A ja pamiętam stare, złe czasy, kiedy to dwa razy wracam ze szkoły i dwa razy czytam na forum, że pre-order był na kilkanaście minut i się skończył. Ale pierwszego dnia od uruchomienia już miałem :D. Teraz tylko czekam, może się jeszcze na open-beta załapię, ale czasu może zabraknąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 17:41, Morm napisał:

Mam pytanie czy wyjdzie wersja działająca na Mac OS ?


wyjdzie, ale...
1) Oddzielnie od wersji PCtowej (nie będzie to dysk hybrydowy jak w wypadku gier Blizza), z poślizgiem względem wersji na PC
2) Nie będzie jej w Polsce, chyba że resellerzy Apple grę sprowadzą. Gdyby obie wersje wydano razem jako hybryda, pewnie byłaby jakaś szansa, ale w takim wypadku niestety nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie tam śmiechowe pytanie...
Czy złożenie zamówienia równa się z tym, że wersję kolekcjonerską otrzymam? Czy też prawdziwy wyścig rozpocznie się przy składaniu potwierdzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wypas jak do tej pory nie widzialem takiego wydania GJ CDP. Chyba skusze sie na kupno HoMM V, jesli bedzie taka jak mowia to nie ma bata musze ja kupic. 100 zl za edycje standardowa + z wpln 80 zl to juz w ogole jazda, bardzo sie oplaca, tylko 80 zl za taka gre... Jeszcze raz gratuluje CDP za ich wklad w to dzielo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować