Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezentujemy tytuły w serii eXtra Klasyka GOLD!

67 postów w tym temacie

Ludzie tak sie burzycie o to 7 zł drożej za Heroes I - III a nie zapominajcie że skoro podrożało to na pewno będzie lepsze wydanie. Poza tym cała reszta jest w tej samej cenie i też nowe gry są. Jak dla mnie to CDP ma lepsze wydania niz Cenega w tej samej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@knopfler do diabła, kogo obchodzą te dodatki? Pakiet leżał tyle czasu w serii, że można było dodać te dodatki bez zmiany ceny albo już dodać część IV za te dodatkowe 7zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba ta oferta. Aż trzy tytuły na pewno kupię. Shogun z Medievalem i dodatki to bardzo kuszące wydanie. ;) Najpewniej zakupię także Sagę Heroes i Sagę Settlers. Oby te wydania były bogate. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tą Sagą Heroes - nie kapuję polityki CDP. Z tego co widzę, jak większość z gramowiczów... Podzielam zdanie MISTICa, trzeba było dodać 4 część z dodatkami.

NWN DE i Medievale to moje osobiste must have. Kupuję na pewno bo czaiłem się wcześniej.

Cieszy również FEAR i Jade Empire w serii HIT, bardzo cieszy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 10:36, 143872 napisał:

Dobrze ża zakuiłem Heroes''y pare dni temu 7zł taniej :P Może skuszę się na Neverwintera.


Ja może kupię gothica, dobrze by było jakby był też titan quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do dzisiaj żałuje że nie kupiłem wszystkich Warhammerów za 30 zł ech ;/

Ale trudno i tak sie to kiedyś kupi.


Wracając do nowej extra klasyki to czy to już wszystko ? Czy jeszcze pokażą nam jakie gry będą?
Chyba że trzymają coś w tajemnicy aby nas potem w sklepie zaskoczyć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować