Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezentujemy tytuły w serii eXtra Klasyka GOLD!

67 postów w tym temacie

Fajne gierki, ale tylko Saga Gothic jest dla mnie. To już na pewno dwie gry kupię ;] Dziwne jest, że nie zroboili w XKG Heroesów I-IV. Trylogia już dawno była w XKn. Dziwna polityka. Ale i tak bym nie kupił Heroesów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 17:17, Maq2007 napisał:

Na stronie sklepu gram.pl przy "Saga Settlers" napisano:

Skład pakietu:

1. Settlers III, The
2. Settlers III: Nowe Misje, The
3. Settlers III: Misje Amazonek, The
4. Settlers IV, The
5. Settlers IV: Misje Dodatkowe, The
6. Settlers IV: Trojanie i Eliksir Mocy, The
7. Settlers II: 10-lecie, The
8. Settlers II: 10-lecie: Wikingowie, The

Więc jak to wkońcu jest? Co znajduje się w tym pakiecie? Bo w tym newsie jest mowa o
I-IV, a w sklepie nie ma nic o pierwszej części, natomiast jeśli chodzi o drugą to jest
tylko ta nowa edycja z dodatkiem. Jeśli prawdą by były dane ze sklepu to zupełnie nieopłacalny
byłby zakup SII: 10-lecie z XK HIT, bo chyba lepiej dopłacić 7zł i mieć lepsze wydanie
z dodatkiem oraz z 2 innymi częściami również zawierającymi dodatki...


1) Właśnie zauważyłem tę samą problematyczną kwestię, więc powielam pytanie i prosze o odpowiedź CDP.
Co DOKŁADNIE znajduje się w pudełku z Sagą Settlers?
Jeśli prawdą by było to, co pisze w sklepie gram.pl to byłby to całkiem duży hiy CDP, gdyż za bardzo małe pieniądze można zdobyć "dwójkę" 10-lecie wraz z nowym dodatkiem Wikingowie + wszystkie poprzednio wydane części wraz z dodatkami! Wróże duży sukces, a jednocześnie klapę normalnie osobno sprzedawanych 10-lecie "dwójki" i Wikingów.

2) Druga sprawa to czy ktoś z CDP może wytłumaczyć graczom, dlaczego w serii największych hitów za niską cenę, czyli XK GOLD nie ma wielkich hitów ostatnich 10 lat, czyli Sag Baldur''s Gate, Icewind Dale, Fallout czy np Elder Scrolls? No i gdzie się podziała Złota Edycja Spellforce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 19:07, HONS napisał:

2) Druga sprawa to czy ktoś z CDP może wytłumaczyć graczom, dlaczego w serii największych
hitów za niską cenę, czyli XK GOLD nie ma wielkich hitów ostatnich 10 lat, czyli Sag
Baldur''s Gate, Icewind Dale, Fallout czy np Elder Scrolls? No i gdzie się podziała Złota
Edycja Spellforce??


No właśnie, jeśli jest w Goldzie trylogia Heroesa, to dlaczego nie ma wyżej wymienionych? Ja bym chciał Sagę Fallout ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 19:18, Mac Cry napisał:

Ja bym chciał Sagę Fallout ;]


Za 27 zeta? Watpie :P

Ciekawa mnie tez Settlersi... jak bedzie 10-leci to maja moje 27 zeta... w sumie dwa razy tyle bo oczywiscie NWN
takze kupie gdyz mam tylko premierowa podstawke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 19:07, HONS napisał:

Co DOKŁADNIE znajduje się w pudełku z Sagą Settlers?


Przecież masz na okładce napisane! Dziesięciolecia nie będzie - w sklepie ktoś się pomylił.
Na zestaw Saga Settlers I-IV składa się:
- The Settlers
- The Settlers II Złota Edycja (The Settlers II + The Settlers II: Nowe Misje)
- The Settlers III Złota Edycja (The Settlers III + The Settlers III: Nowe Misje + The Settlers III: Misja Amazonek)
- The Settlers IV Złota Edycja (The Settlers IV + The Settlers IV: Nowe Misje + The Settlers IV: Dodatek Trojan i Eliksir Mocy)

To cały zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Sagą Heroes to trochę dowalili...
Ale poza tym dobrze ;] Na pewno kupie Medievala i Shoguna i Sagę Settlersów ;]
Kupiłbym jeszcze Diamentową Edycje NWN, ale już mam NWN i dodatki z XKN ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 19:30, Furozenu napisał:

Przecież masz na okładce napisane! Dziesięciolecia nie będzie - w sklepie ktoś się pomylił.

[cut]

Dnia 11.04.2008 o 19:30, Furozenu napisał:

To cały zestaw.


Na okładce jest także PC CD więc niezbyt rzetelna jest ta informacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 19:35, mota napisał:

> Przecież masz na okładce napisane! Dziesięciolecia nie będzie - w sklepie ktoś się
pomylił.
[cut]
> To cały zestaw.

Na okładce jest także PC CD więc niezbyt rzetelna jest ta informacja...

Dokładnie... Jak na razie to jak wcześniej już zauważył Furozenu z opisami i okładkami nowej odsłony XK jest bajzel. Ja bym wolał poczekać na pewne informacje od kogoś z gram.pl lub CDP.
Jeśli w Sadze nie ma 10-lecia, co wydaje się jak najbardziej racjonalne, to zmieńcie proszę opis, teksty i screeny ze sklepu gram.pl bo ludzie narobią sobie jeszcze smaka, a potem się rozczarują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dużej chmury mały deszcz. To już zaczyna być denerwujące i nawet obraźliwe dla inteligencji sympatyków CD Projekltu . Najpierw szumne zapowiedzi ochy, achy nad tym jak będzie super, a potem ogrzewane kotlety. Większość tytułów można było kupić w poprzednich edycjach, czasem w niższej cenie. Żadnego usprawiedliwienia dla szumnych zapowiedzi i samozadowoleniami pomysłodawców serii. Niedługo przy takiej polityce nikt nie uwierzy w nową wartość lub "wartość dodaną" (polecam ten termin pomysłodawcom serii i tego chybionego pomysłu marketingowego). Nabiorą się wyłącznie małolaty, które kupiły właśnie pierwszy w życiu komputer.Nowy papierek w postaci nowej obwoluty nie wystarczy by przekonać do tytułów, które można było kupić w poprzednich edycjach. Mam nadzieje że przyda się zimny prysznic i kara w postaci niskiej sprzedaży za arogancję. Może z korzyścią dla CD Projekt i graczy.
Jestem autentycznie zawiedziony i rozczarowany liczyłem na nową jakość a nie na danie z mikrofalówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 19:35, mota napisał:

Na okładce jest także PC CD więc niezbyt rzetelna jest ta informacja...

Patrząc jednak na informację ze sklepu i informację z okładki, nie mam wątpliwości, która z nich jest prawdziwa. Naprawdę wyobrażasz sobie tytuł "Saga Settlers I-IV" (podkreślam JEDEN-cztery) bez pierwszej części gry? Mało tego... czy fakt, że jeden z ośmiu wymienionych przez sklep składników sagi - The Settlers II: 10-lecie, pojawi się osobno w XK HIT za 19,99zł wydaje Ci się logiczny biorąc pod uwagę, że cała saga kosztować ma 26,99zł, czyli jedynie 7 złotych więcej? To daje 1zł na 1 tytuł! Dlaczego niby ta jedna gra ma być 20 razy droższa od reszty gier w zestawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuły bardzo ciekawe, zwłaszcza Diamentowa Edycja NWN. Szkoda tylko, że zabrakło miejsca dla gier z poprzedniej eXtra Klasyki GOLD oraz dla Sagi Falout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to zabaczyłem to spadłem z krzesła i tera pisze z podłogi. Tak pięknych tytułów i w takiej cenie dawno nie było chyba kupie wszystkie z wyjatkiem sagi gothica bo mam. Od jutra zbieram kase i jade do Empiku jak tylko bedą w sprzedarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe gierki faktycznie całkiem niezłe, ale dziwi mnie to, że za niektóre gry będę musiał dać więcej niż wcześniej >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować