Zaloguj się, aby obserwować  
walgierz

Guild Wars - targ z itemkami

2038 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2008 o 12:40, Lazu napisał:

Mógłby ktoś rzucić okiem na te itemki? Z góry dzięki :)

Pierwsze 3 i ostatni za duży req żeby to móc opchnąć za dużą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 20:14, Mr.M napisał:

Proszę o wycenę tych cudów z eventu gildiowego ;-P

Zielsko warte jest ze 2-3k.Za złotko nie dostaniesz nic,bo jest lipne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2008 o 10:40, Jarzy napisał:

Zielsko warte jest ze 2-3k.Za złotko nie dostaniesz nic,bo jest lipne.


Dzieki wielkie, fokus już sprzedany ;-)

A nie wiesz może ile chodzi Amulet of the Mist ? Ten końcowy z Factons?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Podejrzewam,że nie więcej niż 7-8k.Na guru niektóre nagrody z niego chodzą nawet po 1k(lipny Dragoncrest Axe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc. Mam 42k i chcę kupić Q10/11 Zodiac Sworda z perfect upami. Jeżeli ktoś będzie miał na zbyciu to proszę napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie pytanie. Na GW Guru jest wystawiony na sprzedaż Zodiac Sword Q9 Not-Insc. 15^in stance, 20/20,+30 HP. B/O na niego = 29k. Brać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 12:14, LuQeMaStEr napisał:

Mam do was takie pytanie. Na GW Guru jest wystawiony na sprzedaż Zodiac Sword Q9 Not-Insc.
15^in stance, 20/20,+30 HP. B/O na niego = 29k. Brać ?


Ja bym wziął. Zawsze możesz go odpowiednio przerobić, no i Q9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Jeśli nie masz hajsu i lepszych propozycji to bierz.W sumie wojak prawie zawsze używa jakiejś postawy a perfekt 15>50 zodiac kosztuje jakieś 70-80 na guru.Nie lepiej zainwestować w jakiegoś req.11 albo 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na perfect Q9 nie mam kasy, to fakt. Dzisiaj przejrzałem wszystkie Zodiaki na Guru i nie ma żadnego perf. Q10/11. W ogóle nie ma perfectów. Na skinie mi bardzo zależy, więc chyba się skuszę.

PS: W zasadzie jest jeden perf. Q10, ale nie ma b/o, a i aukcja się nie dawno zaczęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za double posta, ale mam jeszcze jedno pytanie. Załóżmy, że daję B/O na tego Zodiaca. Jak się potem skontakować ze sprzedawcą? Tzn. gdzie mogę znaleźć jego maila ? ( aukcja na guru ). Jak się w ogóle aukcja odbywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Celestial Sword- 5-7k
Celestial longbow-spróbuj ok.5k
Zodiac Sword-brak bonusa do dmg,więc może ze 2k
Exalted Aegis-tutaj jest problem,bo nigdzie na guru takich nie widzę.Puść za 20k cenę początkową to może wyżej pójdzie.
Zodiac Axe-może tak ze 25k?
Chaos Axe-może z 5-6k
Shadow blade r9-bonus na maxa lipny,więc myślę,że ze 2k
Shadow Blade r.13-ok.4-5k

LuQe->po aukcji dostajesz na swojego maila wiadomość,że kupiłeś przedmiot.Nie pamiętam dokładnie było,ale jak wygrasz zaloguj sie na guru i obczaj stronę aukcji,którą wygrałeś.Będziesz miał pod ceną ostateczną napisane "Auction PM".Klikniesz to-otworzy się okienko sprzedawcy w którym możesz mu napisać,że wygrałeś jego przedmiot.PRzy okazji w formularzu jest napisany IGN jego postaci.Napisz typowi,że wygrałeś a jego IGN wklep w liste ziomków w GW i jak będzie kolo online to zagadaj.Cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No. B/O był 29000. Dałem 29000. Czyli mam rozumieć, że przedmiot jest mój ? Na Guru wyskoczyło mi, że jestem "highest bidder". Czy tak ma być ?

PS: Lol, wyświetliło mi się, że najwyższa oferta to 24,900 Oo. Mimo, że dałem 29. Nie czaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale ja jestem ... Nie kliknąłem po prostu "buy out" :). No nic, mieczyk już mam, a także pierwszego pozytywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie już trzeci post z rzędu. Chciałbym ogłosić, że mam zamiar kupić jakąś tarczę do 12k z jakimś fajnym skinem. Może być green w stylu Aegis of Terror ( nie znam ceny, ale nie powinien być droższy ) lub Havok's Shield.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 15:45, LuQeMaStEr napisał:

Pewnie już 4 post z rzędu :) Masz jeszcze tego Aegis of Terror ?


Już nie mam, poszła za 15k dosyć dawno temu. Jedyną tarczą jaką mam na sprzedaż jest Mallyx''s Courage, którą mogę sprzedać za jakies 10-12k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować