Zaloguj się, aby obserwować  
Nerus87

Test Drive Unlimited - CarPack

54 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2008 o 10:59, pr0ton napisał:

Z tego co wiem pack zamieni teksty z powrotem na angielskie (lub na taki język jaki zakupisz)
tak samo jak "patch".

Ja natomiast zastanawiam się jak rozwiąże sprawę zakupu CDP. Ciekawe czy umożliwią kupno
poprzez wPLN albo opłatą SMSem, bo innej opcji w Polsce jakoś nie widzę :)

Ciekawe jak długo nam każą czekać na Polskiego/Europejskiego Carpacka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei taką nadzieję, że w ogóle ten carpack zostanie wydany w Polsce. :) Lista samochodów prezentuje się naprawdę ciekawie i z chęcią pojeździłbym wieloma z tych pojazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 12:00, gostfejskila napisał:

No i minął prawie miesiąc od wydania w USA carpacka a wersji PL, ani widu ani słychu.HELLO,
cd projekt jest tam kto?

Niestety CDPROJEKT i ATARI zapomniało o nas(Polakach), a przecież to byłby kolejny dla nich zarobek.
Jakoś wątpie, czy wogóle ten carpack wyjdzie w wersji PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 11:58, Wojtek Qnik napisał:

> No i minął prawie miesiąc od wydania w USA carpacka a wersji PL, ani widu ani słychu.HELLO,

> cd projekt jest tam kto?
Niestety CDPROJEKT i ATARI zapomniało o nas(Polakach), a przecież to byłby kolejny dla
nich zarobek.
Jakoś wątpie, czy wogóle ten carpack wyjdzie w wersji PL


A ja jestem przeciwnego zdania. Nie dalej jak kilka dni temu napisałem do supportu CDP i otrzymałem odpowiedź że prace na wydaniem PL są w toku, choć nie jest jeszcze znana data premiery - co oznacza, że CarPack PL pojawi się już wkrótce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 13:58, Corvette C6 napisał:

> > No i minął prawie miesiąc od wydania w USA carpacka a wersji PL, ani widu
ani słychu.HELLO,
>
> > cd projekt jest tam kto?
> Niestety CDPROJEKT i ATARI zapomniało o nas(Polakach), a przecież to byłby kolejny
dla
> nich zarobek.
> Jakoś wątpie, czy wogóle ten carpack wyjdzie w wersji PL

A ja jestem przeciwnego zdania. Nie dalej jak kilka dni temu napisałem do supportu CDP
i otrzymałem odpowiedź że prace na wydaniem PL są w toku, choć nie jest jeszcze znana
data premiery - co oznacza, że CarPack PL pojawi się już wkrótce :D

Oby to "wkrótce" nie trwało całą wieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 20:25, rtyrtyrty napisał:

jeśli kiedykolwiek wydadzą ten carpack w wersji działajacej z nasza(PL) to od razu kupie
bez namysłu(nie żebym nie myślał xD)

Ja kupię jak nie będzie za to "bajońskiej sumy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem pack prze net , ze strony www.testdriveunlimited.com i dziala fantastycznie z polska wersja! Jedyny minus to angielskie napisy, ale lektor jest nadal polski. Razem z packiem dostalem update do 1,66a. jedyny problem to klasyk jaguara - trzeba dodatkowo sciagnac patch.

Koszt calej zabawy to 10GBP, ale naprawde warto, serwery sa bardzo szybkie, wie nie trzeba dlugo czekac. Polceam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 15:07, Lukasz Ecik napisał:

Kupilem pack prze net , ze strony www.testdriveunlimited.com i dziala fantastycznie z
polska wersja! Jedyny minus to angielskie napisy, ale lektor jest nadal polski. Razem
z packiem dostalem update do 1,66a. jedyny problem to klasyk jaguara - trzeba dodatkowo
sciagnac patch.

Koszt calej zabawy to 10GBP, ale naprawde warto, serwery sa bardzo szybkie, wie nie trzeba
dlugo czekac. Polceam.

Dlatego wolę poczekać na wersję PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie ale tak jakoś zero informacji o PL albo chociaż EU carpacku a tutaj mnóstwo osób czeka..........eh może w tym stuleciu wydadzą , trzeba mieć nadzieję xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 20:25, fifomaniak napisał:

Jesli chodzi o PL to sie zgodze, ale EU wyszedl juz wieeeeeeeeeki temu. www.testdriveunlimited.com

Jak pisalem wczesniej u mnie dziala i zabawa przednia :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że zanim doczekamy się wersji PL CarPacka to wyjdzie TDU2. Już nie mogę się doczekać. Może wreszcie na lotniska położą aswalt. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 13:05, Thorinbur napisał:

Podejrzewam, że zanim doczekamy się wersji PL CarPacka to wyjdzie TDU2. Już nie mogę
się doczekać. Może wreszcie na lotniska położą aswalt. :P

A ja mam nadzieję, że wreszcie akcja gry przeniesie się w jakieś europejskie klimaty typu Francja, czy Austria/Szwajcaria. Nienawidzę takich wysp jak w TDU (Crytek przoduje w umieszczaniu swoich gier w takich miejscach) i to mnie tak wkurzało, że gdy mój brat gra w TDU (jedyna gra w jaką gra, taki się z niego nudziarz zrobił...) to mówię do niego, że to najnudniejsza gra na świecie ;) Ja chcę górskie drogi i ten chłodny klimat, a nie wyspę zrobioną jak z generatora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyspa z TDU nie jest z generatora, a górskie drogi też tam są, z resztą świetne miejsca na drift. Poszukaj na [url]maps.google.com[/url] mapy Oahu. Taka wyspa daje niepowtarzalną okazje, by w jesnym miejscu zmieścić kręte górskie uliczki czy nadbrzeżne autostrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mu, zeby dal Ci zagrac i przejedz sie na Tantalusie... Czy to nie sa gorskie klimaty? Czy w Austrii, Szwajcarii czy Francji nie ma autostrad, są same kręte drogi? Właśnie o to chodzi, że na Oahu jest mieszanka tego i tego. A żeby zrobić coś takiego z wyżej wymienionych państw, musiałbyś wyciąć naprawdę spoooooory kawałek terenu.... I co, z jednego krańca na drugi 500 km będziemy jechali? Odkrywanie wszystkich uliczek w miastach? Odpada... Już wolę fikcyjną mapę, jeśli takie coś ma być, ale ciekawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 13:46, fifomaniak napisał:

Powiedz mu, zeby dal Ci zagrac i przejedz sie na Tantalusie... Czy to nie sa gorskie
klimaty? Czy w Austrii, Szwajcarii czy Francji nie ma autostrad, są same kręte drogi?
Właśnie o to chodzi, że na Oahu jest mieszanka tego i tego. A żeby zrobić coś takiego
z wyżej wymienionych państw, musiałbyś wyciąć naprawdę spoooooory kawałek terenu....
I co, z jednego krańca na drugi 500 km będziemy jechali? Odkrywanie wszystkich uliczek
w miastach? Odpada... Już wolę fikcyjną mapę, jeśli takie coś ma być, ale ciekawą...


Grałem dosyć długo w TDU i wiem o co chodzi :) Ale ja mówię o takich europejskich górach, a nie hawajskich ;) No i właśnie może być fikcyjny świat, byleby tylko krajobraz był inny. Bo po prostu te palmy, piach i ocean mnie zmęczyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować