Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Race Driver: Grid - zapowiedź

30 postów w tym temacie

Niech zyje Codemasters jedna z najlepiej firm robioncych Race Driver, Colin DiRT piękny, grafika piękna, i piękne wymagania. Napewno spodziewajmy sie tego samego w GRID.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po oszałamiającym CMR: DIRT to wątpie by zrobili gniota.. ale zaczekam na recenzje graczy nim zaczne w ogóle myśleć o kupnie tego tytułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie coś fajnego się zapowiada, bo z toca dla mnie liczyła się tylko ta z lat 90'' :) to może teraz będzie cool, no i dobrze że mam procek 4 rdzeniowy ;> to będę się cieszył w pełni z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje w GT4 jest obecny cały Nurburgring Nordschleife (20 km długości, 70-parę zakrętów)... Ale mogę się mylić, nigdy w to nie grałem.

Co do GRiD''a, już kiedyś to pisałem. Mam nadzieję, że Codematers nie zrobi z niej zwykłej arcade''ówki i będzie można realnie wyczuć auta. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 15:13, Linux M napisał:

Z tego co mi się wydaje w GT4 jest obecny cały Nurburgring Nordschleife (20 km długości,
70-parę zakrętów)... Ale mogę się mylić, nigdy w to nie grałem.


Dokładnie tak. :) Czas na pokonanie tej trasy zwyczajnym autem (np. Oplem Vectrą) to około 9 minut.

I właśnie jestem ciekaw, czy w Gridzie dadzą też ten 20 kilometrowy Nurburgring czy okrojoną, krótszą trasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie co do gry. Czy Race Driver: GRID na PC bedzie po polsku bo chciałbym zamówić tylko jest dla mnie ważna ta wiadomość. Proszę o odpowiedź.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 22:28, golab1406 napisał:

Hej mam pytanie co do gry. Czy Race Driver: GRID na PC bedzie po polsku bo chciałbym
zamówić tylko jest dla mnie ważna ta wiadomość. Proszę o odpowiedź.:)


najprawdopodobniej będą polskie napisy (by bylo dziwne gdyby nie były;), ale kto wie moze gadka drużynowego komentatora tez bedzie po polsku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować