Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2008 o 09:56, KŁEJK napisał:

Ech ... sam nie wiem co o tej grze myśleć. W sumie to ani w Gothica ani w Gothica II
czy też NK nie grałem bo zwyczajnie nie potrafiłem się do nich przystosować ale w trójkę
swego czasu sporo się nagrałem. Mimo że nie była ona idealna to w sumie całkiem mi się
spodobała. Zastanawiam się czy kupować G III: FG. W sumie podobne ma to być do III ale
jak mam się naciąć i kupić zabugowanego i niegrywalnego gniota za prawie 70 zł to ja
dziękuję. Poradzicie coś ?

Cóż, moje zdanie jest takie, że fan gothic nie będzie przejmować się bugami, on (czyli fan) chce zaczerpnąć powiewu nowych przygód, nie będzie zawracać sobie głowy bugami. A jeśli chodzi o to, że nie naprawią optymalizacji, to twoja niechęć do dodatku jest słuszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak jesteśmy do siebie podobni xD Kilka postów temu napisałem praktyczne to samo ;P Masz tu cytat z jednego z moich postów: ,,Ja bym radził zakupienie Jakiegoś dobrego czasopisma i przeczytanie recenzji przed i po premierze i dopiero wtedy kupić lub nie. [...] ale po to są recki byśmy nie musieli przeżywać tych cierpień z słabymi grami na własnej skórze ... ;) "

Pozdr. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz nie moge sie doczekac dodatku. Tylko mam pewien problem, bo nie wiem czy gra mi pojdzie na moim sprzecie. Pentium 4 2,8 GHz 768 MB RAM radeon x300(wiem slaba).Dodam iz Gothic 3 chodzil na tym sprzecie, na minimalnych ale i tak sie zacinal. Czy oplaca sie kupic nowa karte czy juz lepiej caly sprzet wymienic? Ma juz prawie 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 08:46, Varo napisał:

Czyli obaj mamy problem wybrać :) Ale cóż, nie odstąpię od Gothic, w końcu jestem fanem
całej serii :)


Wiesz ja nie mam aż tak dużego problemu z wyborem ale zamówiłem dwa preordery więc chciałbym wszystko naraz. Na pewno zagram w Gothic 3 Forsaken Gods bo jestem fanem serii i każda gra z serii podobała mi się tak samo nie narzekam na bugi czy działanie bo to akurat najmniej mi przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 11:15, wybrany4567 napisał:

Juz nie moge sie doczekac dodatku. Tylko mam pewien problem, bo nie wiem czy gra mi pojdzie
na moim sprzecie. Pentium 4 2,8 GHz 768 MB RAM radeon x300(wiem slaba).Dodam iz Gothic
3 chodzil na tym sprzecie, na minimalnych ale i tak sie zacinal. Czy oplaca sie kupic
nowa karte czy juz lepiej caly sprzet wymienic? Ma juz prawie 5 lat.


Wymagania FG podskoczył do góry tak więc zapomnij, że pograsz. Musisz nowego kompa kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2008 o 11:41, Ecko09 napisał:

kupic
> nowa karte czy juz lepiej caly sprzet wymienic? Ma juz prawie 5 lat.

Wymagania FG podskoczył do góry tak więc zapomnij, że pograsz. Musisz nowego kompa kupić.


Szkoda, że wymagania podskoczyły, ale się nie dziwię, gdyż , mniej bugów, nowe zbroje, bronie to dużo nowych textór. Może powiesz, że jestem dziwny, ale mnie w G3 bugi nie przeszkadzały :D

@wybrany4567

Dodac ramu i zmienic kartę, lub nowy komp :D. Ale wg. mnie bardziej opłacalne byłoby to drugie xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 11:57, dambialko napisał:


> kupic
> > nowa karte czy juz lepiej caly sprzet wymienic? Ma juz prawie 5 lat.
>
> Wymagania FG podskoczył do góry tak więc zapomnij, że pograsz. Musisz nowego kompa
kupić.
>

Szkoda, że wymagania podskoczyły, ale się nie dziwię, gdyż , mniej bugów, nowe zbroje,
bronie to dużo nowych textór. Może powiesz, że jestem dziwny, ale mnie w G3 bugi nie
przeszkadzały :D

@wybrany4567

Dodac ramu i zmienic kartę, lub nowy komp :D. Ale wg. mnie bardziej opłacalne byłoby
to drugie xD.

tez tak mysle. a szkoda bo ,myslalem ze jeszcze na starym sobie pogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 23:15, albinskia napisał:

Ja bym poczekał trchę aż przecenią na 50zł i dadzą gratis litanię bugów. xD heh. Ja też
jestem wielkim fajnem gothica. Wytrzymałem G3 to znaczy ,ze przeżyję każdą grę... Ja
bym radził zakupienie Jakiegoś dobrego czasopisma i przeczytanie tecenzji przed i po
premierze i dopiero wtedy kupić lub nie. Tutaj możne się zazskoczyć, albo badziew albo
zbawienie ... ale po to są recki byśmy nie musieli przeżywać tych cierpien z słabymi
grami na własnej skórze ... ;)

Zanim zasnąłem to postanowiłem, że się nie skuszę na pre-ordera, tylko poczekam, aż gra stanieje. Serio - tak jak mówiłeś - jeśli przeżyłem przejście całego G3 to przeżyję wszystko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 11:57, dambialko napisał:


> kupic
> > nowa karte czy juz lepiej caly sprzet wymienic? Ma juz prawie 5 lat.
>
> Wymagania FG podskoczył do góry tak więc zapomnij, że pograsz. Musisz nowego kompa
kupić.
>

Szkoda, że wymagania podskoczyły, ale się nie dziwię, gdyż , mniej bugów, nowe zbroje,
bronie to dużo nowych textór. Może powiesz, że jestem dziwny, ale mnie w G3 bugi nie
przeszkadzały :D


Mi też, zreszta ja kompletnie żadnych bugów nie uświadczyłem w tej grze. Co najwyżej przycinanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:21, Ecko09 napisał:

Mi też, zreszta ja kompletnie żadnych bugów nie uświadczyłem w tej grze. Co najwyżej
przycinanie się.

No to witaj w klubie. :)
Ja bugów nie zauważyłem, a odinstalowałem patch 1.6 i zostało w prawdzie kilka pozostałości, a strzał miałem nieograniczoną ilość nie wiedzieć czemu, ale tak to tylko błędy graficzne, przycinki i ohydne resety... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem do żadnego tematu o Gothicu i przez to moje pytanie. Czy wiadomo już cokolwiek na temat fabuły FG? Czy pod względem długości ma przypominać oryginalnego Gothica III czy ma być w stylu Nocy Kruka? Kiedy wychodzi, ile kosztuje, oraz to, że spotkamy postaci z oryginalnego Gothica wiem ;p Głównie interesuje mnie co ma być przedstawione w tym dodatku. Jakiś nowy potworek do zabicia? Kolejny artefakt do znalezienia czy po prostu orkowie postanowią ruszyć na ludzi i Gothic stanie się RTS''em ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, serio w tyle jesteś jeśli chodzi o info o dodatku. :)

Dodatek ten nie będzie wymagał podstawki, czyli Gothic 3. W Forsaken Gods powstaną nowe miasta, a stare będą odbudowane. Orkowie zostaną przegnani. Będzie poprawiona grafa, system walki, a teren będzie się ograniczał tylko do Krain Centralnych Myrtany. Będzie to swoisty łącznik między fabułą G3 a Arcania: A Gothic Tale (czyli Gothic 4 inaczej) , a koszt dodatku to ok. 80zł.
btw. w sklepie gram.pl jest już do zamówienia pre-order, a tam najważniejsze informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 15:30, Iverson7 napisał:

Nie wiem jak wy ale ja niemoge doczekac sie widoku odbudowanej Gothy

Ja również, i ludzi, którzy tam będą mając te chwile walki z demonem, kiedy mi Gorn pomógł. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 15:30, reykan napisał:

Ja jeszcze dodam, ze czas dodatku to ok. 20 godzin zabawy, czyli raczej coś w stylu Nocy
Kruka.


Ja jeszcze dodam, że akcja będzie się dziać 2 lata po podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 18:14, Bartek-93 napisał:

Zna ktoś wymagania dodatku ?


Na stronie gramowego sklepu gdzie można G: FG zamówić widnieją takowe:

"Wymagania sprzętowe:
Procesor: Pentium 4 3 GHz,
RAM: 1.5 GB ,
Karta graficzna: 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza),
Dysk: 4.6 GB HDD,
System: Windows 2000/XP"


choć nie wiem czy można im wierzyć ( wymaganiom znaczy się ) bo po jakby nie mówić spapranym engine''ie w G III wszystkiego można się spodziewać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować