Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mortal Online - nowa gra MMO

37 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2008 o 14:14, lurynowicz napisał:

Zapewne nie zagram, jak w większość MMO.


Ja też sobie "odpuszczę".

Dnia 15.04.2008 o 14:14, lurynowicz napisał:

Wg. mnie problem polega na tym, że jest już
delikatny przesyt massive multiplayerów osadzonych w światach fantasy, a stosunkowo niewiele
w sci-fi, że już o takich cudach jak cuberpunk lub steampunk (Boże, dopomóż!) nie wspomnę.


Mam takie same zdanie.
Obecnie wszystkie firmy co rusz prześcigają się, kto pierwszy zrobi swoje MMO. Według mnie tworzenie ich na tak dużą skalę jest zbędne, bo liderami są WoW, Guild Wars oraz Lineage. Nowe MMO nie mają szansy zdobycia tak dużej popularności, chyba że naprawdę będą grami wyjątkowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem grać w WoWa, ale był za drogi. Chciałem w Conana, ale był droższy od Warhammera, w którego też chciałem, ale który był droższy od WoWa.

Jeśli ta gra TEŻ będzie droższa od WoWa to los ją spotka takiż sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 13:03, Galder Grasfiord napisał:

Oj SwenG, mmorpy miały byc grami dla każdego, a przestają byc, właśnie przez wymuszanie
pvp. Po to ucieka się po trudach codziennej walki z rzeczywistością do gier, aby odpocząc,
a jak tu odpocząc np. w takim L2, jak co chwila ktoś usiłuje cię oskubac jak ty spokojnie
chcesz porobic questy. Właśnie dlatego uważam, że na razie najlepszymi grami pod tym
względem, z dobrze (przynajmniej bez wymuszania pvp) zrobionymi mmorpami są City of Heroes/Villains
i Lord of the Rings online. Wiele z innych gierek, pomimo, że wiele jest naprawdę super,
na pewnym etapie zniechęca właśnie pvp.

Ale gry są właśnie robione pod takich casuali jak ty :D Większość gier to pve z ewentualną możliwością pvp. Spójrzmy na top mmos: WoW - pve, pvp tylko na pvp serwerach i tylko przeciwną frakcję, EQ2 to samo, LoTR również, z tego co można wyczytać w newsach to open pvp nie będzie też zarówno w Warhammer Online jak i Age of Conan. Poza tym MO i tak nie wyjdzie, będzie z nim tak samo jak z DNF i DO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założenia, zdjęcia i filmik bardzo obiecujące. Oby tylko wyrósł z tego porządny produkt. Przydałby się jakiś pre-alpha gameplay z tej pierwszoosobowej perspektywy.
Póki co, dopinguję AoC w detronizacji WoW''a.
Mam nadzieję, że już bardzo niedługo pojawią się jakiekolwiek informacje na temat sprzedaży AoC w Polsce, jak również edycji kolekcjonerskiej. Za granicą przedsprzedaż EK już trwa, razem ze specjalnymi bonusami. Byle Funcom nas nie potraktował gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@PiotrRK

Dnia 15.04.2008 o 15:32, PiotrRK napisał:

@Kiendier
"pewien Przodujący MMORPG (nie mylić w WoW-em)" - możesz podać o jaką grę chodzi ?

Yh yh. :) Miałem na myśli Anarchy Online. Oni mają jedyną, moim zdaniem, sensowną ofertę "trialową", która może naprawdę zachęcić i wciągnąć do gry. I to wciąganie do gry to już fakty, a nie "moje zdanie" nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś ( Tj. 12 oraz 13, 2009 ) od godziny dziewiętnastej do godziny wpół do-dwudziestej pierwszej będzie miała miejsce publiczna prezentacja na temat Mortal Online. Zostaną ujawnione nowe informacje oraz ciekawostki.
Wszystkich serdecznie zapraszam :)
Ip Serwera Team Speak na którym odbędzie się spotkanie:
s8.teamspeak.pl:4400

Dziś i jutro, bez hasła.
Liczba miejsc na serwerze ograniczona tak więc możliwe że nie każdemu starczy !

Pozdrawiam - Shini :)

Polskie Centrum Mortal Online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie za chwilę się zacznie : ) Prezentacja będzie po Polsku, zapowiada się bardzo fajnie, dedykowana dla osób które chciały by poznać Mortal Online bardziej "od środka". Mówimy np. o Boosach, kombinacjach broni oraz rasach i "mieszanej krwi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 20:19, wiciu13 napisał:

Niech będzie abonament!!!Przynajmniej dzieci nie będą grały.....inaczej zrobi się tzw.
"Noobstwo" jak w grach takich jak metin2 itd...


dla dzieciakow z zachodu taki abonamencik to ulamek kieszonkowego... trolle nie zyja tylko w polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować