Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niedrogie nagrywarki Blu-ray od Buffalo

17 postów w tym temacie

Krzysztof Lech

Japońska firma Buffalo zaprezentowała dwie nowe nagrywarki Blu-ray. Pierwsza - model BR-616FBS-BK- jest napędem wewnętrznym, natomiast druga (BR-616U2) to urządzenie zewnętrzne, komunikujące się z komputerem za pośrednictwem złącza USB 2.0. Urządzenia potrafią zapisywać krążki BD z prędkością 6x i cechują się dosyć przystępną ceną.

Przeczytaj cały tekst "Niedrogie nagrywarki Blu-ray od Buffalo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zamiast euro po cenie, nie ma PLN, z chęcią bym kupił :) Ale jak narazie format nie jest aż tak powszechny, żebym wydawał ponad 800zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze, to jeszcze nie trafiłem na filmy na płytach Blu-ray, tylko wszędzie widzę DVD, tak więc nie czuje jakiejś potrzeby by sobie teraz kupować jaką kol wiek nagrywarkę tego typu. No pewnie, że w przyszłości na 100% sobie kupie, ale teraz to bym przysłowiowo "wyrzucił pieniądze w błoto"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak troche stanieje i bedzie powszechniejsze to sie kupi narazie sadze ze nie ma sensu bo i tak jest to prawie nie uzywane . ( przynajmniej porzez przecietnego czlowieka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dzisiaj" jednak trochę za wcześnie na takie napędy przy PC''cie dla zwykłego zjadacza chleba ale za jakiś czas to już nawet ten format będzie przedpotopowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, 240 euro to "niedrogie" ;)?

W zasadzie obecnie to tak, ale tylko w sytuacji, gdy popatrzymy na ceny sprzed kilku miesięcy. Ja osobiście jak na razie nie widzę zbytniego sensu w kupowaniu takiej nagrywarki, gdyż sam Blu-Ray na PC szybko się nie zrobi uniwersalnym standardem, ale ostatnio ten rynek co raz bardziej się rozwija, pojawia się więcej filmów na BR, zwłaszcza po "klęsce" HD DVD. Może za dwa lata będzie on już dość popularny, ale to się okaże. Mi tam wystarczy czytnik Blu-Ray, który mam w PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ulotce od Media Markt widziałem że można swój odtwarzacz HD DVD zamień na Blu-Ray za pół ceny, promocja do 28 kwietnia, to już widać po tej informacji że HD DVD padło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować