Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rekordowy zestaw map do CoD 4

17 postów w tym temacie

pepsi

Zestaw Variety Map Pack do gry Call of Duty 4: Modern Warfare został zakupiony przez użytkowników usługi Xbox Live już ponad milion razy! Paczuszka dostępna jest od 9 dni w cenie 9,60 euro i zawiera cztery dodatkowe mapy. Sam shooter studia Infinity Ward sprzedał się już w liczbie 9 milionów egzemplarzy.

Przeczytaj cały tekst "Rekordowy zestaw map do CoD 4" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że te mapy są warte świeczki i 10 euro.
Zresztą czemu tu się dziwić. Seria Call of Duty ma już swoje rzesze fanów i nawet jakby co 100-ny kupił ten zestaw map to i tak Infinity Ward wyszłoby na wielki plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile z tej kasy pójdzie do IW, a ile do MS, a niedługo również do Sony. Jak Ubisoft chciał za darmo udostępnić nowe mapy do Rainbow Six Vegas, a Valve do TF2, to im tego zabroniono. Gdyby MS i Sony nie miały udziałów w kasie za DLC, to przecież nie sprzeciwiałyby się ;). Szczerze powiedziawszy, to nie zdziwiłbym się gdyby MS (+ Sony) nie zarabiał więcej na tych mapach niż IW. Skoro za pełne wersje gier na XBLA potrafią zdzierać nawet do 70% ceny! A przecież to jedynie mapki, wszystko już jest - narzędzia, mechanika gry, pomysły itd, znacznie mniej pracy niż przy arcadówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Trochę" drogo jak na cztery mapki. Do UT3 o wiele ciekawsze mapy wychodzą za darmo (zarówno na PC jak i na PS3). Jestem wielkim fanem COD 4, ale nie jestem pewien, czy skuszę się na ten dodatek, kiedy pojawi się na PSStore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja chce toto na PC :P

A co do liczby sprzedanych kopii to muszę przyznać że COD 4 zasłużyło sobie na taką popularność, niedawno (może 2 tygodnie temu) kupiłem sobie to cudo, no cóż... starczy rzec że zawaliłem spr. z historii :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże trzeba płacić za CZTERY darmowe mapki?! Teraz naprawdę trzepią kasę... A graczy PeCetowych jak zwykle ominęli - shame on you!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować