• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Skwarek_pl

Assassin''s creed, problem z "Pełnym ekranem"

Pytanie

Witam, szukałem tematu w którym był już poruszony ten problem, jednak na nic się nie natknąłem. Problem mam taki, że zaraz po odpaleniu, gra nie wchodzi na pełny ekran, tzn widze górny pasek z opcjami "minimalizuj" itd moge całe okno przemieszczać, ale fullscreen''a za nic nie ustawie ;/ Posiadam monitor panoramiczny asus''a, AC ustawiam 1440 na 900 tak jak mam na pulpicie i nic.... Mój komp:
C2D 6750, G8800 gtx, Striker extr, SB X-fi, 4gb ram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 22.04.2008 o 11:32, Skwarek pl napisał:

Witam, szukałem tematu w którym był już poruszony ten problem, jednak na nic się nie
natknąłem. Problem mam taki, że zaraz po odpaleniu, gra nie wchodzi na pełny ekran, tzn
widze górny pasek z opcjami "minimalizuj" itd moge całe okno przemieszczać, ale fullscreen''a
za nic nie ustawie ;/ Posiadam monitor panoramiczny asus''a, AC ustawiam 1440 na 900
tak jak mam na pulpicie i nic.... Mój komp:
C2D 6750, G8800 gtx, Striker extr, SB X-fi, 4gb ram.


sprobuj zainstalowac nowe stery do karty i zobacz co sie bedzie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.04.2008 o 11:44, MLODY2K6 napisał:

sprobuj zainstalowac nowe stery do karty i zobacz co sie bedzie dzialo

Sterowniki wraz z dx''em zmieniałem wczoraj ;/ co prawda zamieniłem je na 174.74 beta, ale obsługuje moją karte graf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.04.2008 o 11:45, Skwarek pl napisał:

> sprobuj zainstalowac nowe stery do karty i zobacz co sie bedzie dzialo
Sterowniki wraz z dx''em zmieniałem wczoraj ;/ co prawda zamieniłem je na 174.74 beta,
ale obsługuje moją karte graf.


no to jezeli stery ci nie pomnagaja to zrob winde od nowa i bedzie dzialac napewno. ja tak kiedys mialem z bioshockiem ale auwazyelm ze niechcaco zaznaczylem w opcjach tryb okna :P. W assasinie nie ma takiej opcji wiec pzoostaje ci robota windy i napewno ci to pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.04.2008 o 11:47, MLODY2K6 napisał:

no to jezeli stery ci nie pomnagaja to zrob winde od nowa i bedzie dzialac napewno. ja
tak kiedys mialem z bioshockiem ale auwazyelm ze niechcaco zaznaczylem w opcjach tryb
okna :P. W assasinie nie ma takiej opcji wiec pzoostaje ci robota windy i napewno ci
to pomoze

Hmmm, nie jestem zwolennikiem stawiania systemu od nowa z powodu takich problemów. Szkoda mi na to czasu no i ustawiania wszystkiego od nowa.... komp jest raczej w dobrym stanie, ma regularnie czyszczony rejestr i defragmentowany był wczoraj... żadnych problemów z nim nie ma, tylko ten AC coś odwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 22.04.2008 o 11:50, Skwarek pl napisał:

Hmmm, nie jestem zwolennikiem stawiania systemu od nowa z powodu takich problemów. Szkoda
mi na to czasu no i ustawiania wszystkiego od nowa.... komp jest raczej w dobrym stanie,
ma regularnie czyszczony rejestr i defragmentowany był wczoraj... żadnych problemów z
nim nie ma, tylko ten AC coś odwala...

Ale zdazaja sie poprostu takie tytuly ktore z jakas konfiguravcja maja problemy i wlasnie efektami tego sa oto takie przypadlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.04.2008 o 11:55, rob006 napisał:

Sprawdź czy we właściwościach pliku odpalającego grę nie masz zaznaczonego uruchamiania
w oknie albo coś w tym stylu.


Wpierw odinstaluje i zainstaluje raz jeszcze i przy okazji sprawdze ten plik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.04.2008 o 11:55, rob006 napisał:

Sprawdź czy we właściwościach pliku odpalającego grę nie masz zaznaczonego uruchamiania
w oknie albo coś w tym stylu.

Niestety nie mam żadnej opcji dotyczącej odpalania w oknie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.04.2008 o 12:58, Skwarek pl napisał:

Bardzo dziwna sprawa.... gdy uruchamiam gre z pliku dx9 wszystko jest ok, fullscreen
nie załącza się dopiero w dx 10... Mlody2k6, czy ty grasz na dx 10 ?


noe bo roznicy nie ma wzgledem dx9. Smigam na Xp-ku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W ostatnim poście autor wspomina, że problem został rozwiązany, ponadto data ostatniego posta wskazuje na 2008 rok, czyli ma on już 6 lat. Nie lubimy archeologii na forum, otrzymujesz więc ostrzeżenie.

Na przyszłość zwróć uwagę na datę ostatniego posta, która widnieje pod nickiem jego autora.

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować