Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Service Pack 3 do XP już gotowy - 29 kwietnia do pobrania w MSDC

31 postów w tym temacie

Już niedługo kolejny pack zawita na moim dysku :) A "czwórki" Microsoft już chyba nie przygotuje, więc za niedługo czas zmieniać system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym numerze CDA jest porównanie co SP-ki dają... SP3 to nie rewolucja, ale warto pobrać, nawet dla tego minimalnego wzrostu wydajności i mniejszej liczby procesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 12:50, napster6 napisał:

Hmm dziwne mój kolega zarzekał mi się że ma go już od dawna (pewnie jakiś fake) no cóż
nic tylko czekać aż mi się pojawi informacja o aktualizacji . Mam nadzieję że poprawi
dużo błędów które do tej pory udało się wykryć w systemie Windows XP.


heheh wiesz.. może i ma bo tak na prawdę moża już go było pobrać z innych serwerów i w wersji angielskiej... mi osobiście się koledzy chwalili że zaczynają ściągać SP3 <<--- Piraci oni wszystko piracą bo za bardzo ich nie stać na oryginały i wychodzą z głupiego założenia że po co kupować jak można zassać.. Ale im nie wmówisz no cóż.Anyway: Dobrze że jest takie coś jak gram.pl bo właśnie teutaj się możemy dowiedzieć że SP3 będzie i nie długo będzie po polsku do pobrania... Mam nadzieje że załata to kilka dziur jakie ma Windows XP

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować