Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

UEFA Euro 2008: Austria-Switzerland - recenzja

19 postów w tym temacie

W końcu konsole są bardziej popularne na świecie od Pecetów i dlatego wychodzą na nie lepsze gry. Obecnie PC jest olewany przez twórców na rzecz konsol. Ja grałem w demo na swoim 360 i fajnie się gra, napewno kupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mialem kupowac karte graficzna ale coraz bardziej przekonuje sie do konsoli tylko co wyvrac ps3 czy xboxa 360? widze po grach ze lepiej zainwestowac w konsole i cieszyc sie grafika niz dokupowac ciagle czesci do pc. a wy co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo było bodajże z FIFĄ 07 wzwyż, ale mogę się mylić. Całkowita klapa, a najciekawsze jest to, że nie ma racjonalnych powodów do takiego postępowania. Nieładnie, EA...

@HEDONISTA
Sądzimy, że lepiej takie pytania przenieść do wątku

Komputer czy konsola?
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=750&u=664
.
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku (wersja na X360) odrzuciła mnie na kilometr, ale musiałem pograc wiecej zeby naprawde ocenic, po kilku rozegranych meczach naprawde fajna kopanka, może PESowi daleko, ale to i tak duży krok EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że EA robi na PC konwersję z PS2, bo wielka część kupujących ma słabsze komputery... Boże! To jest kuriozalna sytuacja! Jak tak można traktować klientów? No ale widać EA SPORTS chce zarabiać jak najwięcej... na głupocie użytkowników PC. Mam nadzieję że FIFA 09 na komputery osobiste sprzeda się w zatrważającej liczbie 10 egzemplarzy. Bo chyba tylko to zmusi EA do zrobienia odpowiedniej konwersji z X360 lub PS3. A jak w wakacje kupię konsolę current-gen (bo już nie next:)) to na 100% zapoznam się z FIFĄ :) Bo niestety nie zagram w UEFĘ na PC. A szkoda, bo swego czasu była to najlepsza gra sportowa i z niecierpliwością czekałem na kolejne wersje z nowszymi składami i trybami gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta gra to cienizna :/

Ściągając demo z Playstation Store spodziewałem się czegoś naprawdę fajnego - twórcy gry wiele obiecywali, a zapowiedzi na różnych portalach ustawiały ten tytuł raczej w pozytywnym świetle. Po odpaleniu demka jednak szybko zmieniłem zdanie - gra się beznadziejnie. Gra w ogóle nie sprawia frajdy, AI zachowuje się kiepsko, a grafika jest fatalna. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Dziękujemy ci, Electronic Arts.

To prawdziwa sztuka wydać grę, która na kompie jest żenującą pierwszą wersją projektu, a na konsolę wersję która się wiesza - kompromitacja na całej lińji... Ale to takie podobne do EA - ciągle pracują nad swoją reputacją. Dopóki ludzie nie pójdą po rozum do głowy i nie przestaną kupować tego szajsu, nic się nie zmieni - liczy się kasa, a nie postękiwania. Zapłaciłeś(aś)? Żegnaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ściągnąłem wersje demo tejże gry, pierwsze co sobie pomyślałem to czy aby przypadkiem nie ściągnąłem jakiegoś dema fify sprzed kilku lat. Niestety, wg mnie ta gra nie jest dla graczy którzy stawiają grom pewne wymagania. Mam tu głównie na myśli grafikę, która w przypadku UEFA Euro 2008, jest powalająca - mam na myśli koszmarna. Szczerze, po tym produkcie spodziewałem się czegoś więcej ale jestem przekonany że fani piłki nożej przymkną oko na tą "niedogodność" i nabędą ten tytuł, po szokująco niskiej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiałem czy EA nie zauważyło że ich gra jest obleśna i od 3 lat wygląda tak samo nawet okienka menuxP Grzebali w gameplay ale chyba grafiki meczu nie zmieniali:/ EA wydaje takie tytuły że chyba powinni wiedzieć jakie standardy są na swiecie. FIFA na max ma gorsza grafike na PES na medium(nie wiem jak wyglądaja niskie bo gram na srednich). Podobno FIFA 09 ma przejść sporą ewolucje graficzna a na nowy silnik to dopiero w FIFA 2010 możemy liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 21:15, marcinshinoda napisał:

Tak sie zastanawiałem czy EA nie zauważyło że ich gra jest obleśna i od 3 lat wygląda
tak samo nawet okienka menuxP Grzebali w gameplay ale chyba grafiki meczu nie zmieniali:/


To przecież EA! :)) I wszystko jasne. trudno oczekiwać, że masowo tłoczone gry, będą czymś więcej niż tylko uaktualnieniem składów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam grałem w wersję pecetową i uważam że nie jest aż taka zła, zjechali ją w recenzji trochę zbyt mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że oni testowali... demo. Grafika stoi na wysokim poziomie (chyba, że się włącza grę na 800/600 i minimalne detale). Przy maksymalnych detalach jest bardzo dobrze. Gra jest również bardzo dobra podczas gry. W FIFie 08 było trudno (przynajmniej dla mniej zaawansowanych graczy). Tutaj jest o wiele łatwiej zdobyć piękną bramkę. Prawie wszystkie strzały są celne. Dla hardkorowego fana futbolu polecam jednak PES 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować