Zaloguj się, aby obserwować  
Cirno

Zniesienie abonamentu radiowotelewizyjnego

44 postów w tym temacie

Osobiście uważam, że media publiczne powinny być finansowane z abonamentu, tyle że...
zasadniczo TVP nie oglądam, bo większość ciekawych programów (nie nazwę ich misyjnymi, bo chyba nikt nie wie, co to do końca znaczy... A jak ostatnio przeczytałem, że chyba panUrbański powiedział, że "Gwiazdy tańczą na lodzie" jest programem misyjnym, to upewniam się w tym, że ja sam nie wiem co ta misyjność ma oznaczać) jest emitowana o jakichś chorych porach, fajnie, że wspomagają "ambitniejsze produkcje"... szkoda tylko, że jeżeli je emitują, to najwcześniej o godzinie 23 (w drodze wyjątku wyemitują coś wcześniej).
Jeśli chodzi o radio, to mało mnie interesuje jego sprawa, gdyż jeśli już słucham to głównie przez net na winampie radiostacji rockowych, lub reggae''owych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 20:50, Radykał napisał:

Hehe, kto by pomyślał, że wyborca PO (dobrze pamiętam? :)) będzie opowiadał się przeciwko
zniesieniu abonamentu? Zgadzam się z tym co napisałeś.


Hmm, skąd wiesz, że wyborca PO? Wchodziliśmy na tematy polityczne, czy moze juz keidys byłeś na forum pod inną ksywką? Ale tak do polityki wracając to jak wiadomo - podobało mi się to co mówili przed wyborami, a to co teraz kombinują to mnie wnerwia neiziemsko. Szczególnie pani minister zdrowai zasłuzyłą sobie tutaj na specjalne względy. Myslę, ze to zniesienie abonamentu nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2008 o 16:09, Ceteris Paribus napisał:

Hmm, skąd wiesz, że wyborca PO? Wchodziliśmy na tematy polityczne, czy moze juz keidys
byłeś na forum pod inną ksywką?

Rozmawialiśmy kiedyś np. o Danikenie, o tym jak w starożytnym Izraelu traktowano cudzoziemców (twierdziłeś, że inne prawo była dla Izraelity, a inne dla obcokrajowca), często też na tematy teologiczne. Sam skojarz. :P

Dnia 01.05.2008 o 16:09, Ceteris Paribus napisał:

Ale tak do polityki wracając to jak wiadomo - podobało
mi się to co mówili przed wyborami, a to co teraz kombinują to mnie wnerwia neiziemsko.

Bo jedyną rzeczą w jakiej Tusk jest dobry to bycie miłym i uprzejmym dla wszystkich dookoła (czyli przeciwieństwo Kaczyńskiego). Kiedyś w jakimś programie w TV usłyszałem, że Tusk jest liberałem, bo potrafi dogadać zarówno z lewicą jak i z prawicą - tak się dzisiaj rozumie pojęcie liberalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować