Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Crash nadchodzi

20 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Firma Sierra zapowiedziała kolejną grę z Crashem Bandicootem w roli głównej. Tworzony przez studio Radical Entertainment projekt Crash: Mind Over Mutant będzie kontynuacją zeszłorocznego Crash of the Titans i pojawi się w październiku na Wii, Xboksa 360, PS3, PS2, PSP i Nintendo DS.

Przeczytaj cały tekst "Nowy Crash nadchodzi" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło, że ten sympatyczny stwór powróci, ale na pewno nie będzie to to samo co trzecia czy druga część serii, które były moimi ulubionymi.
Niedawno na śp. kanale gram.pl na YouTube znajdowały sie 3 filmiki prezentujące tą grę. Wyglądała całkiem przyzwoicie, ale tak jak napisałem na początku to nie ten sam Crash!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh w maju nadejdzie PS3 w domu to Crasha też się kupi :) Wychowałem się na tej grze jeszcze na PS. Kiedy nie było żadnych dodatków do nazwy PlayStation,nie było PS2 itp. Zawsze tęskniłem za tą grą :) Ale zapewne klimatu i tak nie oddadzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Crash of the Titans i pojawi się w październiku na Wii, Xboksa 360, PS3, PS2, PSP i Nintendo DS."
To PS3 znalazło się tu chyba z rozpędu...

A co do samej gry... jeżeli będzie podobna do poprzedniej części, to szykuje się niezły crap, po prostu dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal dupę ściska jak widzę co Radical robi z Crashem. Już CoTT był tragicznie nudny i mało związany z oryginalnym Crashem z PSX. Do tego Crash w tej czesci gry staje się "Ashem mistrzem pokemonów" bo może wyjmować mutanty z kieszeni. A do tego wisienką na torcie jest pozmieniany wygląd postaci. Płakać mi się chciało jak nie zobaczyłem potężnej postury Tinego tylko jakiegoś pedałkowego tygryska xD. Jak dla mnie Radical nigdy nie grał w Crasha, może przez pomyłkę włączyli Rayman''a i oglądali przy tym Pokemony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 3 części Crasha zrobione przez Naughty Dog były świetne (CTR też, ale Mario Kart raczej nie pobił). Jednak dalej już było tylko z górki, czyli coraz gorzej, a przejęcie marki przez Radical Entertainment to już w ogóle była tragedia.

Fani dawnego Crasha mogą sobie odpuścić, nic ciekawego raczej w tej materii nie powstanie (jeżeli dev się nie zmieni, albo w jakiś cudowny sposób nie przybędzie im talentu i to sporo). Wygląda na kolejny produkt żerujący na znanej marce (nawet po tych kilku komentarzach można znaleźć osoby na gram.pl, które się na to nabiorą...). Nie polecam, wręcz odradzam czytając info o nowym Crashu, który ma kontynuować CotT (czyli zakładają, że gra była udana, więc warto iść tą drogą...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary, dobry Crash nie ma zamiaru odejść na emeryturę ..i very good!! ale trzeba dodać jak zrobił to @ROTFL, że pierwsze części od Naughty Dog były genialne, a im dalej tym gorzej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będą porażki na miarę Kraszów z PS2, to ja bardzo dziękuję. :( Szkoda, bo trzecia część - Warped - była IMO najlepszą zręcznościówką na PSX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że twórcy robią kolejne gry z Crashem w roli głównej.

Crash Bandicoot oraz Crash Team Racing były jednymi z moich ulubionych tytułów na pierwszym Playstation. Dostarczały masę godzin świetnej rozrywki i to nie tylko grając samemu, bo także ze znajomymi. Szczególnie fajnie grało się na split screenie w CTR. Cóż, jeżeli nowa część przypadnie mi do gustu po zagraniu w demo to z wielką chęcią ją kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, jak kiedyś będę miał PS2 (albo może coś lepszego) to sobie zagram. ^^
Nie chcę oceniać Crashów na PS2, bo z wiadomych powodów nie grałem, ale w Crashe na PSX + CTR gram do dziś! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować