Zaloguj się, aby obserwować  
gothicsheep

Gramowe inicjatywy

159 postów w tym temacie

Trochę chaotyczny jesteś w tym, co piszesz, ale chociaż nie starasz się dogryźć mi na siłę, jako temu "złemu sztywniakowi, co to się mu nic nie podoba" ;). Zabawa, zabawą, marketing, marketingiem, a obsesja obsesją - w telegraficznym skrócie o to tu w zasadzie chodzi. O ile pierwszą opcję, owszem dopuszczałem i póki było to jeszcze smaczne milczałem, tak jak podważono decyzje moda coś we mnie pękło i w pełni się przekonałem, że jest to straszne naciągane i robione w imię kasiory oraz omamienia dzieciaków osobą dojrzałej, uśmiechającej się, co chwile kobiety ;). Get a life, nie sądzisz :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 16:23, Adham napisał:

Btw, może przesadziłem, ale poziom spada,
pobłażliwość moderatorów rośnie. Chciałbym, żeby to się zmieniło... Przecież jakiś sposób
jest na pewno. ;-)

O to to, i w niczym nie przesadzasz. Poza tym, modzi sami mają już dość tej całej atmosfery i sami odchodzą (vide boogie i cinus ostatnimi czasy). I wiem, co piszę, bo informacje mam z pierwszej ręki ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 16:23, Adham napisał:

A masz te teksty? Chciałbym też poczytać. :) Btw, może przesadziłem, ale poziom spada,
pobłażliwość moderatorów rośnie. Chciałbym, żeby to się zmieniło... Przecież jakiś sposób
jest na pewno. ;-)

A ja chciałbym wiedzieć ile użytkowników wchodzi na forum a nie ilu jest ogólnie zarejestrowanych. W statsach tego nie ma, a powinno być i można by łatwo tym sprawdzić czy forum się stacza (ilość obecnych gramowiczów spada) czy forum się rozwija (ilość obecnych gramowiczów rośnie)

Niestety jednego jestem pewien:
te wszystkie Quizy, gry forumowe, zabawy, jakieś inne tam śmiecie to czysty spam i nic więcej.
Na co to komu się przyda jak ja napiszę:
"słoń czy mrówka" a druga osoba odpisze "mrówka, bo mniejsza" i tak dalej i tak dalej...
Gdzie w tym sens? Po co to? Nabijarnia postów. Owszem nie mam co się szczycić - sam pisałem w historyjkach i słownych zabawach posty ale wstyddę sie tego, młody byłem głupi byłem. Tylko mi to teraz statystyki psuje i nic więcej. Zero pożytku :/

Co do podziału firm na CDP i gram.pl coś musiało upaść skoro na gram trafiły gry Cenegi, a może mam takie wrażenie? Boli mnie to że rozdzielili tematy na pomoc techniczną, pytanie dla konsuli, i jakieś tam inne - fajniej było jak było wszystko w jednym.

Ja nadal szanuję, gram, gramowiczów i wszystko co tutaj jest, ale dużo rzeczy się popsuło...

Chciałbym "uwstecznić się tak do listopada 2006, moje początki tutaj... wszystko piękne nowe i przyjemne... Teraz jak stałbym się nowym użytkownikiem nie wiem czy podobałoby mi się tak samo i czy miałbym identyczne odczucia. Kiedyś "Pracowników CDP" - tak zwanych "niebieskich" było chyba góra 8 no może więcej, a konsuli mamy teraz jak pisaku na pustyni, w dodatku dają (ci mniej znani i nowi) zły przykład, nie wypowiadają się na forum, a jak już coś piszą to tak jakoś nieposklejane to wszystko. Mogę to określić że nie "wkładają" w to serca jak kiedyś "wkładali".

Konsule, Modki i wszelkiej władzy ludzie rządzący portalem gram.pl i pododdziałami jego, życzę wam pomyślnych zmian w przyszłości i samych sukcesów! Nie jest źle, ale było lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 16:29, gothicsheep napisał:

Trochę chaotyczny jesteś w tym, co piszesz, ale chociaż nie starasz się dogryźć mi na
siłę, jako temu "złemu sztywniakowi, co to się mu nic nie podoba" ;). Zabawa, zabawą,
marketing, marketingiem, a obsesja obsesją - w telegraficznym skrócie o to tu w zasadzie
chodzi. O ile pierwszą opcję, owszem dopuszczałem i póki było to jeszcze smaczne milczałem,
tak jak podważono decyzje moda coś we mnie pękło i w pełni się przekonałem, że jest to
straszne naciągane i robione w imię kasiory oraz omamienia dzieciaków osobą dojrzałej,
uśmiechającej się, co chwile kobiety ;). Get a life, nie sądzisz :>?


Że to marketing to wiadomo, przecież o to chodzi, żeby zarobić, Ty byś nie chciał dobrze zarobić? ;) To musi im bardzo pasować - ktoś im robi darmową reklamę, której sami by lepiej nie wymyślili :D Jak dobrze pójdzie to Level będzie popularny ze względu na Basię (bo i fani i antyfani ją już znają xD), a że ten temat jest im bardzo użyteczny świadczy właśnie otwarcie tematu po uprzednim zamknięciu przez moderatora. Ale nie ma co im tego wytykać, bo to właśnie "chłyt marketingowi". Reklama za darmo praktycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat z wiadomego tematu, post Owcy kończący jego w nim udział:

Dnia 29.04.2008 o 16:14, gothicsheep napisał:

Nie wiem, jak można być tak ślepym i nie dostrzec oczywistych i widocznych gołym okiem faktów.


Z faktami częstą jest jak z prawdą, z którą jest jak z d*pą - każdy ma swoją. Ty widzisz to, inni widzą coś innego. Dziwie mnie tylko zacietrzewienie z jakim wiele osób podchodzi do tego tematu. Z tego co zauważyłem przez krótką swoją obecność, to gram.pl to w dużej mierze rozrywka. Znaleźć można setki głupszych tematów na gramie i jakoś wcześniej krucjat nie było, owczych czy nie. Według mnie, na przykład temat o statusach, to przykład takiego potworka. Ma stron od cholipki i trochę, a służy głównie podniecaniu się tym kto dostał awansa, a kto nie. Według mnie jest to temat zupełnie niepotrzebny - wystarczy zrobić odpowiedni FAQ i ''delikatnie wyperswadować'' użytkownikom ciągłe nawracanie o rangach i srangach. Jak się nie chce mieć statsiarstwa, spamowania i durnoty, to coś trzeba z tym robić. A nie wsczynać wojny o pietruszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 16:40, BridgeBurner napisał:

Cytat z wiadomego tematu, post Owcy kończący jego w nim udział:

> Nie wiem, jak można być tak ślepym i nie dostrzec oczywistych i widocznych gołym
okiem faktów.

Które to fakty już tu podałem ;).

Dnia 29.04.2008 o 16:40, BridgeBurner napisał:

Z faktami częstą jest jak z prawdą, z którą jest jak z d*pą - każdy ma swoją. Ty widzisz
to, inni widzą coś innego. Dziwie mnie tylko zacietrzewienie z jakim wiele osób podchodzi
do tego tematu. Z tego co zauważyłem przez krótką swoją obecność, to gram.pl to w dużej
mierze rozrywka. Znaleźć można setki głupszych tematów na gramie i jakoś wcześniej krucjat
nie było, owczych czy nie. Według mnie, na przykład temat o statusach, to przykład takiego
potworka. Ma stron od cholipki i trochę, a służy głównie podniecaniu się tym kto dostał
awansa, a kto nie. Według mnie jest to temat zupełnie niepotrzebny - wystarczy zrobić
odpowiedni FAQ i ''delikatnie wyperswadować'' użytkownikom ciągłe nawracanie o rangach
i srangach. Jak się nie chce mieć statsiarstwa, spamowania i durnoty, to coś trzeba z
tym robić. A nie wsczynać wojny o pietruszkę.

Ale czy tam chodzi o marketing? Nie, jeno o rangi, które tak naprawdę są niczym. Wiem, że jesteś moderatorem pewnego forum. W takim razie mam dla Ciebie test. Jakbyś się poczuł gdyby ktoś "z góry" podważył Twoją decyzję, bo blokujesz w ten sposób dostęp do darmowej kaski?

;>

M1chał, i strasznie mnie to denerwuje. Straaaszniee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 16:45, gothicsheep napisał:

Jakbyś się poczuł gdyby ktoś "z góry" podważył Twoją decyzję, bo blokujesz w ten sposób dostęp do darmowej kaski?


Że tak powiem, witamy w dorosłym życiu.. Nie żebym znowu ja był jakoś bardzo dorosły xP Ale tak to właśnie wygląda..

Dnia 29.04.2008 o 16:45, gothicsheep napisał:

M1chał, i strasznie mnie to denerwuje. Straaaszniee...


Patrz wyżej. Niestety, za wiele nie zdziałasz, bo są właśnie ci "z góry", co nie znaczy że mamy nic nie robić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do tematu o rapie zeby wyrobic sobie zdanie o naszym kochanym Black Monday''u. Zaspamowanie GS''a nazywa napisanie komentarza o tresci "..." . no cuz, jestem widac zbyt lou na jego GS of the week.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 15:45, gothicsheep napisał:

Które to fakty już tu podałem ;).

O wskaż mi, zaślepionemu, gdzież są te fakty, bo naprawdę ich nie widzę ;).

Swoją drogą cieszę że w końcu wpadłeś na pomysł zostawienia tamtego wątku, a swoją potrzebę uszczęśliwiania innych na siłę będziesz uskuteczniał tutaj. Szkoda tylko że aż 2 dni ci to zajęło... :/

Dnia 29.04.2008 o 15:45, gothicsheep napisał:

Czy wg. was odpowiednim miejscem, by się wyszumieć jest serwis internetowy o grach :>?

Wiem że nie lubisz jak ci się twoją przeszłość wypomina i choć często miałem na to ochotę - nie robiłem tego, ale teraz nie "wyczymie". Napisałeś to jako osoba, która na gram.pl pojawiła się po to, aby się właśnie wyszumieć, więc nie wiem czy pytanie jest retoryczne, czy chcesz w ten sposób pokazać nowy wymiar hipokryzji... -_-
Poza ty przestudiuj kategorie, na jakie zostały podzielone tematy, może jeszcze jakieś "fakty" dostrzeżesz.

PS: Pozdrawiam bojowników. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 16:23, Adham napisał:

ale poziom spada,
pobłażliwość moderatorów rośnie. Chciałbym, żeby to się zmieniło... Przecież jakiś sposób
jest na pewno. ;-)


Ba nie licząc pobłażliwości to jeszcze ogranicza się im władzę:) I niestety muszę się zgodzić z twoim zdaniem ogólnie że to forum jest coraz niżej jeśli chodzi o konkrety, sensowne pisanie i tak dalej. Poziom spadł i to znacznie (od kiedy CDP już nie macza palców jak kiedyś?). A ilość gierek i zabaw przyprawia o zawrót głowy. Jak dla mnie to wstyd co zrobiono z kiedyś fajnym forum i serwisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to chciałbym powiedzieć, że ten temat jest głupi i niepoważny. Trzeba go zamknąć bezzwłocznie, bo się ludzie podniecają "podniecaniem" innych. I nikt mi nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiedziałem, że gram.pl nie ma już nic wspólnego z CDP. Pewnie wielu gramowiczów żyje w nieświadomości, myślą że znajdują sie na forum CDP... W sumie to teraz coraz rzadziej zaglądam na to forum, pisze coraz mniej postów. Powoli zaczyna mi się to wszystko nudzić...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedz, że tutaj już nie masz po swojej stronie praktycznie wszystkich ludzi z topicu, więc nie zgrywaj alfy i omegi.

Dnia 29.04.2008 o 16:58, rob006 napisał:

> Które to fakty już tu podałem ;).
O wskaż mi, zaślepionemu, gdzież są te fakty, bo naprawdę ich nie widzę ;).

Ech. "Zabawa, zabawą, marketing, marketingiem, a obsesja obsesją - w telegraficznym skrócie o to tu w zasadzie chodzi. O ile pierwszą opcję, owszem dopuszczałem i póki było to jeszcze smaczne milczałem, tak jak podważono decyzje moda coś we mnie pękło i w pełni się przekonałem, że jest to straszne naciągane i robione w imię kasiory oraz omamienia dzieciaków osobą dojrzałej, uśmiechającej się, co chwile kobiety ;).". Patrz, nawet ci odpowiedni fragment wydzieliłem...

Dnia 29.04.2008 o 16:58, rob006 napisał:

Swoją drogą cieszę że w końcu wpadłeś na pomysł zostawienia tamtego wątku, a swoją potrzebę
uszczęśliwiania innych na siłę będziesz uskuteczniał tutaj. Szkoda tylko że aż 2 dni
ci to zajęło... :/

Szkoda, że wszędzie musisz wściubisz nosa. I nie tłumacz mi do czego służy forum, to była taka wewnętrzna aluzja ;).

Dnia 29.04.2008 o 16:58, rob006 napisał:

> Czy wg. was odpowiednim miejscem, by się wyszumieć jest serwis internetowy o grach
:>?
Wiem że nie lubisz jak ci się twoją przeszłość wypomina i choć często miałem na to ochotę
- nie robiłem tego, ale teraz nie "wyczymie". Napisałeś to jako osoba, która na gram.pl
pojawiła się po to, aby się właśnie wyszumieć, więc nie wiem czy pytanie jest retoryczne,
czy chcesz w ten sposób pokazać nowy wymiar hipokryzji... -_-
Poza ty przestudiuj kategorie, na jakie zostały podzielone tematy, może jeszcze jakieś
"fakty" dostrzeżesz.

No comment. Nie nadajesz się na dyskutanta, w każdym calu.

Dnia 29.04.2008 o 16:58, rob006 napisał:

PS: Pozdrawiam bojowników. :)

Jw.

Dnia 29.04.2008 o 16:58, rob006 napisał:

A tak w ogóle to chciałbym powiedzieć, że ten temat jest głupi i niepoważny. Trzeba go zamknąć bezzwłocznie, > bo się ludzie podniecają "podniecaniem" innych. I nikt mi nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne...

Jw.

Poza tym spamować Sekretarzowi raczej nie wypada. I weź pod uwagę to, że piszę o spamie, a nie off-topie. Tobie wszystko trzeba podać, jak na tacy, bo inaczej nie zrozumiesz :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Level? Nie widziałem jeszcze pierwszego odcinka - nie mam zbytnio czasu. Ale o "Fanklubie" Pani Basi słyszałem i nawet jeśli miał być to zwykły żart, to jednak dla mnie cała ta sytuacja była bezsensowna. Jakoś dziwnie wydaje mi się, że wybranie GSa Black Monday''a przyczyniło się do obudzenia istnej bestii, która teraz wszędzie chcę się pokazać ;)

A gierki forumowe? Nie widzę ich i skoro tak na nie narzekacie, to i wam radzę wam je wyłączyć w wyświetlanych kategoriach. A co was obchodzi jak ludzie zdobywają status? Sam przyznam, że właśnie od takich zabaw zaczynałem na tym forum i gdyby nie one zapewne nie pozostałbym tu na dłużej. Po jakimś tygodniu podniecania się ilością postów itd. przestałem tam pisać i przerzuciłem się na inne tematy. Obecnie wypowiadam się praktycznie jedynie w przyczepionych wątkach i komentarzach. To co, że wiele osób, które dołączyły tu jeszcze całkiem niedawno, zdążyło mnie dogonić statusem nabijając posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 17:24, Lesz3yk napisał:

A gierki forumowe? Nie widzę ich i skoro tak na nie narzekacie, to i wam radzę wam je
wyłączyć w wyświetlanych kategoriach. A co was obchodzi jak ludzie zdobywają status?
Sam przyznam, że właśnie od takich zabaw zaczynałem na tym forum i gdyby nie one zapewne
nie pozostałbym tu na dłużej.


Fajnie że nareszcie ktoś się przyznał jak w łatwy spodób można sobie ponabijać posty. Zmowa milczenia została przełamana... Naprawdę byłbym zadowolony gdyby na gram.pl zniknęły te statusy. Zapewne większość ludzi przestałaby odwiedzać nasze forum, nie mówiąc już o wypowiadaniu się w nim...;(
Uważam że większość gramowiczów wypowida się jedynie dla statusów, a bezsensowne tematy w stylu "quiz o czymś" nie zostaną zamkniętę, bo dzieci nie miałyby o czym pisać i sapomować, co oznaczałoby spadek popularności serwisu...
Peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 15:45, gothicsheep napisał:

Tak, chodzi tu o tą całą aferę z Basią i jest to wyłącznie moje zdanie, z którym i tak
się większość nie zgadza. Ale niech posłuży to tylko za wstęp do dalszych spekulacji.


Hmm co do tej Basi, to wg mnie to jest kobieta, jak każda ładna IMO jest ładna, ale to z niej nie czyni ,,super". Co do levelu, to twierdze, że jest całkiem w porządku i takie coś może się na gramie przydać. Co do Fanclubu, twierdze że to bzdet, który nikomu się na nic nie przyda. Jak już powiedziałem to jest zwyczajna ładna kobieta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 17:15, gothicsheep napisał:

Wiedz, że tutaj już nie masz po swojej stronie praktycznie wszystkich ludzi z topicu,
więc nie zgrywaj alfy i omegi.

LOL, a tam miałem? Policz sobie bojowników krytykujących tamten temat, bo byłeś chyba tak przejęty zgrywaniem wielkiego i poważnego strażnika moralności, że pewnie ich nie zauważyłeś.

Dnia 29.04.2008 o 17:15, gothicsheep napisał:

Ech. "Zabawa, zabawą, marketing, marketingiem, a obsesja obsesją - w telegraficznym
skrócie o to tu w zasadzie chodzi. O ile pierwszą opcję, owszem dopuszczałem i póki było
to jeszcze smaczne milczałem, tak jak podważono decyzje moda coś we mnie pękło i w pełni
się przekonałem, że jest to straszne naciągane i robione w imię kasiory oraz omamienia
dzieciaków osobą dojrzałej, uśmiechającej się, co chwile kobiety ;)."
. Patrz, nawet
ci odpowiedni fragment wydzieliłem...

Aaaa... tu masz problem. Wiedz tylko że fakt!=domysł, a domysł tu właśnie przedstawiłeś. No chyba że chodzi ci tylko o zakwestionowanie decyzji moda... Tylko że to też miało już kilka razy miejsce, więc żadna nowość. ;]

Dnia 29.04.2008 o 17:15, gothicsheep napisał:

Szkoda, że wszędzie musisz wściubisz nosa.

LOL, padłem. xD

Dnia 29.04.2008 o 17:15, gothicsheep napisał:

No comment. Nie nadajesz się na dyskutanta, w każdym calu.

Wiem, szczerość bardzo wielu osobom przeszkadza... :/ Na szczęście są jeszcze osoby, które nie rzucają takimi tekstami gdy ktoś im coś wytknie.

Dnia 29.04.2008 o 17:15, gothicsheep napisał:

Poza tym spamować Sekretarzowi raczej nie wypada. I weź pod uwagę to, że piszę o spamie,
a nie off-topie. Tobie wszystko trzeba podać, jak na tacy, bo inaczej nie zrozumiesz
:/.

Jaki spam? Przecież wyrażam negatywne zdanie na temat tego topicu - mam do tego pełne prawo. Zrobię to jeszcze ze 40 razy i założę temat o tym temacie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 17:33, Seqiu napisał:

Uważam że większość gramowiczów wypowida się jedynie dla statusów, a bezsensowne tematy
w stylu "quiz o czymś" nie zostaną zamkniętę, bo dzieci nie miałyby o czym pisać i sapomować,
co oznaczałoby spadek popularności serwisu...


Pisałem to już setki razy, napisze jeszcze raz: nic nie tracisz na tym, że ktoś sobie kilka postów nabije i że w ten sposób będzie miał wyższy status. Twoje posty nie znikną wtedy i ranga nie spadnie magicznie, więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 17:38, rob006 napisał:

Pisałem to już setki razy, napisze jeszcze raz: nic nie tracisz na tym, że ktoś sobie
kilka postów nabije i że w ten sposób będzie miał wyższy status. Twoje posty nie znikną
wtedy i ranga nie spadnie magicznie, więc w czym problem?

Być może pisałem to i tysiąc razy, ale nie jesteś moim idolem i nie śledzę każdego Twojego postu, a po drugie mogłem tego nie zauważyć bo forum jest coraz bardziej zrobaczałe, że z dnia na dzień odechciewa się tutaj zaglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować