Zaloguj się, aby obserwować  
p1992

Jaki gatunek muzy jest dla was najlepszy?

222 postów w tym temacie

Kocham Hip Hop, czasami poslucham troche techno....
Moi ulubiency z HH:
POLSKI HH
- WWO
- Pono
- Zipera
- DonGuralesko
- Hemp Gru
- Killaz Group
- Molesta
- THS Klika
- Peja (ale tylko kawałek "Szacunek ludzi ulicy" i "Reprezentuje biede")
- Bez Cenzury
- Legnicka Formacja
ZAGRANICZNY HH
- Wu Tang Clan
- The Game
- Dr Dre
- Snoop Dogg
- NWA
- 2Pac
- Lil Jon
- Ice Cube
Z techno:
- Dj Tiesto i Energy

A nienawidze, NIENAWIDZE!
Wszelkiej masci metalu, rocka, i innego zlomu
Disco polo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:19, witek194 napisał:

jak widze najpopularniejszym typem muzyki jest techno i hip hop...a gdzie reege ,jazz,funk...ahhh..

Oh mein got:P Zapomnialem u siebie dopisac reggae;/
Reggae jest kozaaackie:D

No to dopisuje:
- Damian Marley
- Sean Paul (moze bardziej dancehall ale...)
- Natural Dread Killaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rock, hard rock, progressive rock, art rock, indie, metal, eletkronika, pop oraz szczypta new romantic ;)

od hip-hopa, techno oraz jazzu i bluesa trzymam sie z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie Rap.
Snoop Dogg
DMX
CHamillionaire
Dr.DRE
Lil Jon
50cent
Fat Joe
Big Pun
Xzibit
Lil Flip
Krayzie Bone

A z Polskiego:
Hemp Gru
Molesta Ewenement
WWo
Zipera (Zip Skład)
Borixon
PiH
Mor.w.a.
V.E.T.O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:03, NuGGet napisał:

A nienawidze, NIENAWIDZE!
Wszelkiej masci metalu, rocka, i innego zlomu
Disco polo:P


Nie ma to jak być tolerancyjnym i nieograniczonym w słuchaniu muzyki... Ja słucham głównie metalu, ale gdy spodoba mi się muzyka z jakiegoś innego gatunku, to jej słucham i nie obchodzi mnie co sobie inni myślą.Ulubione zespoły: Bathory, Vintersorg, Burzum, Dismember, Amon Amarth, Samael, Metallica (ta starsza oczywiście :P), solowe dokonania Quorthona, trochę Darkthrone, Finntroll. Ogólnie lubię każda muzykę graną na instrumentach i każdą, która ma sens. W hip hopie na muzyce nie ma sensu się skupiać, chodzi o tekst, a to co dzisiaj większośc tych pseudo raperów wyprawia jest śmieszne. Co kogo obchodzi jak to im było strasznie ciężko dorastać na blokowisku, jak fajnie się bierze narkotyki, czy bezsensowna nienawiść do policji i ludzi o innych poglądach. Mam szacunek dla takich grup jak Kaliber 44 czy Paktofonika, ostatnio słyszałem, że O.S.T.R. też jest dobry i coś sensownego powie, a reszta śmiechu warte. Metal i każdy inny gatunek ma tę przewagę, że możemy słuchać samej muzyki nie zwracając uwagi na tekst, chociaż on też jest bardzo ważny i w takich zespołach jak Bathory(głównie późniejszy) nie zawacham się nazwać go po prostu pięknym. Od niedawna przesłuchuje też na youtube jakieś pojedyncze kawałki ambientowe, piękna rzecz na noc. Na koniec jeszcze kilka słów: ludzie nie ograniczajcie się do jednego gatunku i nie mówcie, że tylko to jeden się podoba, bo to jest raczej niemożliwe. Słuchajcie wszystkiego co wam się podoba i nie zwracajcie uwagi na innych. Amen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Only metal & rock :)

Slipknot
Opeth
The Haunted
Iron Maiden
Mettalica
Nirvana
Stone Sour

Nienawidzę HH i techniawy, toż to syyyyf.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Kaliber 44 czy Paktofonika, ostatnio słyszałem,

Dnia 03.06.2007 o 19:25, Mroczny Rev napisał:

że O.S.T.R.


Oh mein got:P znowu zapomnialem:P
Starosc nie radosc, ale jak moglem zapomniec dopisac K44 i PFK? CHryste Panie, musze isc do spowiedzi:P

A co do tego wszystkigo co napisales, dp metalu nic mnie nie przekona, chocbys mi dawal Carmen Electre to i tak nie bede tego sluchal:P Powiedzialem to sobie kiedys juz, nie wiem nawet ja Wy mozecie tego sluchac, przeciez to tylko jakas lupanina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:28, goodplejer napisał:

Ja nie lubie bałaganu (rock, metal...). Tylko się tam drą "Madafaka jeee!" :D

Mozesz posluchac troche dokładniej metalu.Czy np. w Ironie się drą??hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:29, NuGGet napisał:

A co do tego wszystkigo co napisales, dp metalu nic mnie nie przekona, chocbys mi dawal Carmen
Electre to i tak nie bede tego sluchal:P Powiedzialem to sobie kiedys juz, nie wiem nawet ja
Wy mozecie tego sluchac, przeciez to tylko jakas lupanina...


Ja nie mam zamiaru nikogo przekonywać, ale dlaczego od razu nienawidzisz tego gatunku skoro go nieznasz? Stwierdzenie, że to tylko łupanina jeszcze bardziej mnie do tego przekonuje, zapewne gdzieś usłyszałeś jakiś death metal i teraz myślisz, że każdy metal tak brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:29, witek194 napisał:

Mozesz posluchac troche dokładniej metalu.Czy np. w Ironie się drą??hahaha


Daj spokój. Kto tu mówi o słuchaniu: on tylko ślepo powtarza to, co załszyszał pod klatką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to rock wszelaki (alternatywny szczególnie), oraz najróżniejsze gatunki metalu, najchętniej te średnio siarczyste: melodeath (In Flames, Dark Tranquillity) czy metalcore (KsE, All That Remains, Atreyu); różne bardziej ekstremalne posłucham ale na dłuższą metę wysiadam.

Jak mnie najdzie to muzyka poważna wszelaka i jakieś mega oldschoole rapowe: Cypress Hill, House of Pain itp. Ale to ostatnie rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2007 o 19:33, Mroczny Rev napisał:


Ja nie mam zamiaru nikogo przekonywać, ale dlaczego od razu nienawidzisz tego gatunku skoro
go nieznasz? Stwierdzenie, że to tylko łupanina jeszcze bardziej mnie do tego przekonuje, zapewne
gdzieś usłyszałeś jakiś death metal i teraz myślisz, że każdy metal tak brzmi.


No ja nie wiem, ja mam juz jakas taka odraze do metalu, ale denerwuja mnie Ci co maja wlosy do pasa, jakis glany i sie gibaja tak po ulicy, nie wiem czego ale mnie to strasznie denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować