Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gmail - Jak?

1570 postów w tym temacie

Ostatnio założyłem sobie G-Mail ale ta wersje beta ileś tam giga w skrzynce ale i tak z tego niekorzystam bo po co mam poczte na onecie i jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 09:26, Phelela napisał:

Ostatnio założyłem sobie G-Mail ale ta wersje beta ileś tam giga w skrzynce ale i tak z tego
niekorzystam bo po co mam poczte na onecie i jest dobrze :)

O tak nie ma to jak poczta na onecie. Po dwóch tygodniach użytkowania całą skrzynkę zapchano mi spamem, potem jak cały spam "skasowałem" pryszedł mi kolejny i znów po dwóch tygodniach zapchali mi całą skrzynkę. Gmail ma to do siebie że spam wogóle nie przychodzi, miela szybicej przychodzą i szybciej się wysyłają. Zdecydowanie wolę Gmaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 12:48, Nok napisał:

Czy mogłaby mi jakaś miła i dobra osoba podarować zaproszenie do Gmaila - przesłać tu -->
nok05@o2.pl, proszę :)

Po co ci takie zaproszenie wpisz w googlach g-mail lub ostatnio na www.google.pl bylo tam pod wyszukiwarka napisane zarejestruj sie na G-Mial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie gmail jest super.Sam am tam konto i jestem zadowolony.Jest torche opcji i tten napis gdy masz pusty folder spam:Hurra,nie ma spamu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 09:59, legenda27 napisał:

Dużo przychodzi wam spamu? Bo mi gdzieś ok. 10 tygodniowo

Z G-maila korzystam od prawie roku i na razie dostałem JEDNEGO e-maila ze spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 10:27, Taschon napisał:

> Dużo przychodzi wam spamu? Bo mi gdzieś ok. 10 tygodniowo
Z G-maila korzystam od prawie roku i na razie dostałem JEDNEGO e-maila ze spamem.


Pewno mój adres gdzieś się dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do gmaila można już się zarejestrować - nie ma już zaproszeń. Nadal jest to beta, a te 2GB miejsca wykorzystać jako dysk - po prostu wysyłając tam nasze pliki, jest nawet do tego odpowiedni program. Gmail jest jak na razie najszybszy ze wszystkich wykorzystywanych przeze mnie skrzynek. Gmail ma świetny filtr antyspamowy. Do tego Onet ma takie zabiezpieczenie przed spamem, że jak był konkurs na keye do bety Burning Crusade to Ci wygrani co mieli dostać e-maila z keyem na pocztę onetowską nigdy go nie dostali... Przez Onet, Ci z gmaila mieli go najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 10:49, CH1CKEN napisał:

Do gmaila można już się zarejestrować - nie ma już zaproszeń. Nadal jest to beta, a te 2GB
miejsca wykorzystać jako dysk - po prostu wysyłając tam nasze pliki, jest nawet do tego odpowiedni
program.

To już było...

Gmail jest jak na razie najszybszy ze wszystkich wykorzystywanych przeze mnie skrzynek.

Dnia 03.03.2007 o 10:49, CH1CKEN napisał:

Gmail ma świetny filtr antyspamowy. Do tego Onet ma takie zabiezpieczenie przed spamem, że
jak był konkurs na keye do bety Burning Crusade to Ci wygrani co mieli dostać e-maila z keyem
na pocztę onetowską nigdy go nie dostali... Przez Onet, Ci z gmaila mieli go najszybciej.


Z tym zgadzam się w stu procentach! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem otóż miałem program gmail drive wysłałem nim pliki na swoje konto, musiałem zrobić formata instaluje znowu gmail drive loguję się i nie ma plików które wysłałem wcześniej. Można te pliki jakoś przywrócić?
PS. wiem mogę wejść na skrzynkę i ściągnąć ale przez gmail drive jest wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 15:52, pendejo napisał:

mam problem otóż miałem program gmail drive wysłałem nim pliki na swoje konto, musiałem zrobić
formata instaluje znowu gmail drive loguję się i nie ma plików które wysłałem wcześniej. Można
te pliki jakoś przywrócić?
PS. wiem mogę wejść na skrzynkę i ściągnąć ale przez gmail drive jest wygodniej


Próbuj odświerzać jeżeli się nie uda to musisz ściągać ze skrzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam sympatyków google mail. Usłyszałem o nim od kolegi, a konto miałem ciągle na o2 (swoją droga nawet szybkie) ale sam nie używałem, dopóki mój kolega nie zaczął zachwalać tego konta. Powiedział, że majl z hasłem do pewnej gry internetowej dotarł chwilę potem, tak dokładniej od razu, po odświeżeniu strony. Do tego spore miejsce na pliki... cóż wp ani onet się do tego nie imają w żadnym stopniu. Mi się bardzo spodobał gmail, mam nadzieję, że opanuje on większość kont mejlowych, gdyż spamu nie znajduje w ogóle (na o2 co chwila np. żebym się zaczął ubierać snobka.pl czy jakoś tak ;)). Polecam, szkoda, że nie pomyślałem zanim założyłem sobie konto na gram.pl, czasem jak zapomnę hasła (bo ciastka się czasem usuwa, wiecznie przecież nie można się automatycznie logować :P i wysyłam prośbę o hasło, to trafia ono po 1 dniu. Zaś na gmailu wszystko jakieś szybie... i do tego nawet można mieć status jak np. na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też już dość długo korzystam z Gmaila... i jestem jak większość zadowolony. Extra filtr anty-spamowy, można gadać nie tylko przez e-mail, ale również na czacie... No po prostu super. Naprawdę... Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie Thunderbirda (w wersji 1.5.0.9, jeśli to ważne) i chcę go sobie "podpiąć" pod konto gmaila. No i co tu (screen) wpisać?? Chodzi o serwery poczty przychodzącej i wychodzącej gmail, gdyby ktoś nie zaskoczył.

20070804125436

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować